poznaj nas

Active Squad

Odkryj region razem z nami.

we Włoszech na stałe mieszkamy od wielu lat. Sami dużo szukaliśmy odpowiedniego serwisu i miejsca do zaplanowania urlopu -takiego jak lubimy, aktywnie. Znalezienia atrakcji, zaplanowania, szybkich bezpośrednich rezerwacji. Brakowało nam takiego miejsca. Dlatego powstało Active Squad

Od początku naszych działań zależało nam, by każdy mógł poczuć dobrze i swobodnie. Wiemy jak ważne jest te kilka dni urlopu na który czekamy. 

Zapraszamy na naszego Instagrama, gdzie spotkacie naszą codzienność.

dla kogo?

Dla Ciebie!
Serwis powstał by usprawnić proces rezerwacji i wyszukiwania ofert! Chcemy pomagać w wyborze idealnych wakacyjnych atrakcji. Wszystkie opcje starannie weryfikujemy i sprawdzamy. Na stronie w łatwy sposób dokonasz rezerwacji atrakcji i noclegów. Zapraszamy!

Dla organizatorów atrakcji i biur turystycznych!

Jeśli działasz w sektorze usług turystycznych, prowadzisz nieruchomość,  organizujesz atrakcje na terenie Włoch jest to świetna forma dodatkowego dotarcia do dużej ilości odbiorców. Nasza komunikacja dociera do dziesiątek tysięcy osób! Skupiamy się głównie na obserwatorach polskojęzycznych. Jesteś zainteresowany? Napisz do nas!

 

 

partnerzy i zespół

poznaj nas

Wszystkie oferty na naszych stronach są udostępniane online przez prywatnych i komercyjnych oferentów (właścicieli) kwater wakacyjnych, organizatorów. Active Squad, eksportuje te dane na swoją i zewnętrzne strony internetowe, stale je aktualizuje i pośredniczy w  przekazywaniu ofert klientom (Najemcom, Organizatorom). Celem tej usługi pośrednictwa jest zawarcie umowy pomiędzy Najemcą, organizatorem, a Klientem. W Active Squad czujemy się tym zobowiązany i zrobi wszystko, aby jak najlepiej chronić interesy obu stron.

Wojtek

Paulina

zaangażowanie doświadczenie,

odkryj region razem z nami

active squad italy

tak wiele w jednym miejscu

dlaczego my

Ludzie - Polski zespół

Od lat w regionie mamy relacje z lokalnymi miejscami dzielimy się tym z Tobą!

Najlepsze miejsca

Tylko sprawdzone i zweryfikowane miejsca, które znamy i sami lubimy.

Bezpieczeńśtwo

Jesteśmy legalnie działającą firmą na terenie Włoch. Active Squad Wojciech Dziadosz Partita IVA: 02666930207

Pasjonaci podróży

Sami lubimy podróżować i wiemy jak dużo wart jest czas na urlopie.

Najlepsze ceny

Współpraca i relacja na miejscu pozwala zagwarantować Wam najlepsze ceny na rynku.

Szybkie rezerwacje

Szanujemy Twój i nasz czas. Rezerwacje internetowe i bezpośredni kontakt.

planowanie pobytu:

Nie masz czasu zaplanować wakacji, nie wiesz od czego zacząć i jak w krótkim okresie urlopu zrobić jak najwięcej. Zleć to dla nas! Mieszkamy w regionie Jeziora Garda od wielu lat, znamy tutaj każdy zakątek. Wakacje i czas organizujemy od lat i wiemy na co zwrócić uwagę by Wasz urlop był tak wyjątkowy. Wiemy z kim, kiedy i gdzie. Mamy świadomość, że możecie mieć wyjątkowe potrzeby, które należy wyjątkowo rozwiązać. Dlatego nie zwlekaj, opowiedz nam co chcesz robić, o czym marzysz, a my pomożemy Wam to zrealizować.

Featured Planowanie pobytu
50
1
59.00 
Explore

naszych gości

opinie

Login

Active Squad – Aktywny wypoczynek we Włoszech. Zorganizujemy Twój urlop. Noclegi, transport, wycieczki, atrakcje na miejscu. Zabierzemy Cię tam gdzie sam nie dotrzesz.

Active Squad di Wojciech Dziadosz
P.IVA: 02666930207
IT02666930207

Adres

Desenzano del Garda (BS)

Telefon

+39 392 291 35 47

Email

ko*****@ac**********.pl

odkryj nasze social media!