Blog

Aktywności Jezioro Garda

Jezioro Garda

co robić?

Jezioro Garda to największe i najczystsze jezioro we Włoszech. 370 km/2 i  150 km linii brzegowej, trzy różne administracyjne regiony. Historycznie różne kraje i kultura. Dziesiątki pięknych miasteczek położonych nad wodą otoczone górskimi szczytami odbijającymi się w krystalicznie czystej wodzie. Jezioro Garda od lat jest liderem aktywnego wypoczynku w Europie. W każdym sezonie przyciąga miliony turystów. 

Jako zespół, od lat jesteśmy na miejscu. Wraz z partnerami organizujemy tutaj Wasze wakacje. Lokalne relacje, znajomość rynku i obyczajów pozwala nam zbierać najlepsze oferty i dzielić się tym z Wami.
Poznaj je, poznaj nas, zapraszamy!

atrakcje nad

JEZIOREM GARDA

Jedną z atrakcji, która wdrożyła nas w świat regionu były rowery. To od rowerów i na rowerach zaczynaliśmy, całą naszą rodziną. Możesz przeczytać o tym w wielu publikowanych przez nas treściach. Dziś na naszej stronie zarezerwujesz i zaplanujesz większość atrakcji nad Jeziorem Garda. Zapraszamy do naszego świata!

Wybierz kategorię poniżej w której wyświetlą się konkretne propozycje.

wycieczki

jezioro garda

Wycieczki nad Jezioro Garda, to oferta gotowych rozwiązań, organizowanych przez wybrane polskie biura podróży. Z naszą pomocą i wsparciem. Zapraszamy na praktycznie zorganizowane wycieczki.

Polscy organizatorzy, biura podróży, licencjonowani przewodnicy.  Poznaj nasze propozycje

Featured Rejs motorówką w Sirmione
25 minutes40
4
5
  • Location5
  • Amenities5
  • Services5
  • Price5
  • Rooms5
12.00 
Explore

Przewodnicy nad jeziorem garda i w regionie

przewodnicy

jezioro garda

Przewodnicy i piloci we Włoszech i w regionie Jeziora Garda. Razem z lokalnymi Polskimi przewodnikami we Włoszech zapraszamy Was na zwiedzanie najpiękniejszych zakątków i nieodkrytych miejsc. Długotrwałe znajomości, codzienne relacje pozwalają zaproponować nam najciekawsze miejsca. Miejsca do których sami chętnie wracam, i jeszcze chętniej się nimi dzielimy.

Zapraszamy Was do poznania regionu Jeziora Garda i innych północnych regionów Włoch. Miast Werona, Brescia, Bergamo, Wenecja.

Sprawdź co dla Was przygotowaliśmy!

Veneto

Wenecja, Werona, Padwa

Jezioro Garda

Indywidualne

Lombardia

Brescia, Bergamo, Como, Mediolan

noclegi nad jeziorem garda

noclegi nad

jeziorem garda

Noclegi nad Jeziorem garda, sprawdzamy i weryfikujemy. To jedna z naszych głównych działalności. Chłodne algorytmy wyszukiwarek uzupełniamy sercem i doświadczeniem. Jesteśmy ludźmi i ofertę szykujemy osobiście. 

Dzielimy się naszym doświadczeniem i kontaktami, dopełniamy lokalnymi agencjami i prywatnymi rozwiązaniami oraz największymi serwisami na rynku. 

Apartamenty, kempingi. Szwajcarska jakość od 25 lat w Polsce.
Skorzystaj z wyszukiwarki ponad 200 ofert nad Jeziorem Garda. Jeśli potrzebujesz pomocy w znalezieniu odpowiedniej opcji i rezerwacji skontaktuj się z nami. 

Lubisz samodzielność? – oddajemy Ci najbardziej popularne narzędzie 
Światowy lider w wyszukiwaniu noclegów. Ponad 5 tysięcy obiektów w regionie Jeziora Garda. Szybka i bezpośrednia rezerwacja. 

blog i forum

jezioro garda

Pamiętaj o naszym blogu, który znajdziesz na stronie jeziorogarda.info. To najbardziej potwierdzony i aktualny blog o regionie Jeziora Garda, bo pisany przez mieszkańców. 

Dodatkowo zapraszamy na grupę facebook, gdzie wspólnie dzielimy się naszymi doświadczeniami.

Login

Active Squad – Serwis do rezerwacji wakacji we Włoszech. Na stronie znajdziesz noclegi, atrakcje, wycieczki, rozwiązania oferowane przez lokalnych organizatorów i biura podróży. Pomożemy zorganizować Twój urlop. 

Active Squad di Wojciech Dziadosz
Attività prevalente: SERVIZI NEL SETTORE TURISTICO

P.IVA: 02666930207

IT02666930207

Adres

Desenzano del Garda (BS)

Telefon

Email

ko*****@ac**********.pl

odkryj nasze social media!