Jezioro Garda

aktywności

Jezioro Garda

co robić?

Jezioro Garda to największe i najczystsze jezioro we Włoszech. 370 km/2 i  150 km linii brzegowej, trzy różne administracyjne regiony. Historycznie różne kraje i kultura. Dziesiątki pięknych miasteczek położonych nad wodą otoczone górskimi szczytami odbijającymi się w krystalicznie czystej wodzie. Jezioro Garda od lat jest liderem aktywnego wypoczynku w Europie. W każdym sezonie przyciąga miliony turystów. 

Jako zespół, od lat jesteśmy na miejscu. Wraz z partnerami organizujemy tutaj Wasze wakacje. Lokalne relacje, znajomość rynku i obyczajów pozwala nam zbierać najlepsze oferty i dzielić się tym z Wami.
Poznaj je, poznaj nas, zapraszamy!

atrakcje nad

JEZIOREM GARDA

Jedną z atrakcji, która od początku jest naszym konikiem i wdrożyła nas w świat tego regionu było kolarstwo i rowery. To od rowerów i na rowerach zaczynaliśmy, całą naszą rodziną. Możesz przeczytać o tym w wielu publikowanych przez nas treściach. Dziś dzielimy się z Wami większością popularnych aktywności, które można realizować w regionie.
Zapraszamy do naszego świata!

Wybierz kategorię poniżej w której wyświetlą się konkretne propozycje.
Featured Lot paralotnią nad Jeziorem Garda
1 hours4
2
120.00 
Explore
Featured Windsurfing
6
5
59.00 
Explore
8
3
69.00 
Explore
8
4
45.00 
Explore
Featured SUP nad Jeziorem Garda
25
14
35.00 
Explore
Featured Rower nad Jeziorem Garda
25
4
15.00 
Explore
8 hours8
4
5
  • Location5
  • Amenities5
  • Services5
  • Price5
  • Rooms5
85.00 
Explore

wyjdź poza swoje granice

wycieczki

jezioro garda

Wycieczki nad Jezioro Garda, to oferta gotowych rozwiązań, organizowanych przez wybrane polskie biura podróży. Z naszą pomocą i wsparciem. Zapraszamy na praktycznie zorganizowane wycieczki.

Polscy licencjonowani przewodnicy. Aktywny czas, spacery, wycieczki rowerowe, górskie, alpejscy przewodnicy, instruktorzy. Wiele lokalnych opcji i indywidulanych rozwiązań w pięknych regionach Włoch. poznaj nasze propozycje

rowerem

przewodnicy

jezioro garda

Przewodnicy i piloci we Włoszech i w regionie Jeziora Garda. Razem z lokalnymi Polskimi przewodnikami we Włoszech zapraszamy Was na zwiedzanie najpiękniejszych zakątków i nieodkrytych miejsc. Długotrwałe znajomości, codzienne relacje pozwalają zaproponować nam najciekawsze miejsca. Miejsca do których sami chętnie wracam, i jeszcze chętniej się nimi dzielimy.

Zapraszamy Was do poznania regionu Jeziora Garda i innych północnych regionów Włoch. Miast Werona, Brescia, Bergamo, Wenecja.

Sprawdź co dla Was przygotowaliśmy!

noclegi

noclegi nad

jeziorem garda

Noclegi nad Jeziorem garda, sprawdzamy i weryfikujemy. To jedna z naszych głównych działalności. Chłodne algorytmy wyszukiwarek uzupełniamy sercem i doświadczeniem. Jesteśmy ludźmi i ofertę szykujemy osobiście. Mieszkamy w regionie wiele lat i wiemy co zaproponować Wam jeśli przyjeżdżacie z rodziną, albo bez. Na rower, lub w góry, a może na szalony weekend. Wiemy jak różny jest region, dlatego wybieramy najbardziej optymalny do potrzeb na Waszym urlopie.

Dzielimy się naszym doświadczeniem i kontaktami, dopełniamy lokalnymi agencjami i prywatnymi rozwiązaniami oraz największymi serwisami na rynku. 

Apartamenty, kempingi. Szwajcarska jakość od 25 lat w Polsce.
Skorzystaj z wyszukiwarki ponad 200 ofert nad Jeziorem Garda. Jeśli potrzebujesz pomocy w znalezieniu odpowiedniej opcji i rezerwacji skontaktuj się z nami. 

Lubisz samodzielność? – oddajemy Ci najbardziej popularne narzędzie 
Światowy lider w wyszukiwaniu noclegów. Ponad 5 tysięcy obiektów w regionie Jeziora Garda. Szybka i bezpośrednia rezerwacja. 

blog i forum

jezioro garda

Pamiętaj o naszym blogu, który znajdziesz na stronie jeziorogarda.info. To najbardziej potwierdzony i aktualny blog o regionie Jeziora Garda, bo pisany przez mieszkańców. 

Dodatkowo zapraszamy na grupę facebook, gdzie wspólnie dzielimy się naszymi doświadczeniami.

jezioro garda

Login

Active Squad – Aktywny wypoczynek we Włoszech. Zorganizujemy Twój urlop. Noclegi, transport, wycieczki, atrakcje na miejscu. Zabierzemy Cię tam gdzie sam nie dotrzesz.

Active Squad di Wojciech Dziadosz
P.IVA: 02666930207
IT02666930207

Adres

Desenzano del Garda (BS)

Telefon

+39 392 291 35 47

Email

ko*****@ac**********.pl

odkryj nasze social media!