SUP nad Jeziorem Garda

Chcesz przeżyć niezapomnianą przygodę?

Na tej stronie zarezerwujesz bezpośrednio atrakcję organizatora XAdvetures.
Ceny i warunki są identyczne jak na stronie organizatora.

Ten sport wodny łączy deskę surfingową z wiosłem iw przeciwieństwie do kajakarstwa wiosłujesz na stojąco.

Wiosłowanie wzdłuż wybrzeży jeziora Garda z SUP pozwala zobaczyć miasta i góry z nowej, niedostępnej w inny sposób perspektywy, a także odkryć małe plaże i urzekające widoki. Co więcej, Stand Up Paddle to idealna aktywność, aby się wyłączyć: jest cisza i bliski kontakt z naturą .

W Xadventure oferujemy wycieczki SUP z przewodnikiem nawet dla początkujących.
Odkryj jezioro Garda z niezwykłego i ekskluzywnego punktu widzenia dzięki Stand Up Paddle!

via ferrata nad Jeziorem Garda Polskie wsparcie

via ferrata nad Jeziorem Garda

Chcesz przeżyć niezapomnianą przygodę?

Wielu kocha góry, ale nie wszyscy są chętni i przygotowani do angażowania się w wymagające wspinaczki czy długie wędrówki.

Via ferrata to właściwy kompromis!

Nie wymaga dużego wysiłku, zapewnia adrenalinę pokonywania stromych ścieżek. Dzięki stalowym linom lub drabinom, gwarantuje maksymalne bezpieczeństwo. A wszystko w towarzystwie przewodnika.

Trentino i Jezioro Garda jest idealną bazą wypadową dla wielu tras. Od tych z widokiem na Jezioro Garda po te w Dolomitach. Trasy z nami są liczne z różnymi trudnościami.

Regularne cotygodniowe wyjście na via ferrata nad Jeziorem Garda

Proponujemy Wam cotygodniową możliwość spełnienia marzeń i doświadczenia aktywności, która dostarcza niezapomnianych emocji.
Oferta skierowana do osób, które chcą rozpocząć przygodę i doświadczenie z via ferrata nad Jeziorem Garda.

W każdą środę lub niedzielę, o godzinie 13:30 proponujemy Wam regularne wyjście na żelazne szlaki.
W cenie wycieczki otrzymacie, krótkie szkolenie, sprzęt i wsparcie na miejscu.

Via Ferrata nad Jeziorem Garda

Nie czekaj zarezerwuj, ilość miejsc ograniczona.

Na telefonie komórkowym, na dole ekranu kliknij w napis Book Now,
Na komputerze mam formularz po prawej stronie.

Wybierz odpowiedni termin, ilość osób i uzupełnij swoje dane.

Pamiętaj o prawidłowym numerze telefony lub adresie e-mail. Wrócimy do Ciebie w celu potwierdzenia dostępności.
Następnie otrzymasz od nas link do strony, na której dokonasz płatności zaliczki na swój termin.

Via ferrata odbędzie się przy minimalnej ilości 4 uczestników

Masz pytania? napisz do nas!

Błąd: Brak formularza kontaktowego.

 

Wycieczka rowerowa Jezioro Garda, polski przewodnik

Wycieczka rowerowa Jezioro Garda Torbole, Riva del Garda, północny region

północny region Jeziora Garda to z pewnością najbardziej malownicze miejsce na rower. Niezliczona ilość tras, piękne widoki. Tutaj każdy znajdzie dla siebie odpowiednie trasy i warunki.

Mieszkamy i eksplorujemy region rowerowo od ponad 6 lat, znamy tutaj większość tras i wiemy gdzie zabrać Ciebie i Twoich bliskich. Wiemy skąd wypożyczyć najlepsze rowery i jak zadbać o bezpieczeństwo. Dlatego zapraszamy Was na wyjątkowy rowerowy dzień. Rodzaj trasy wybierzemy sobie uwzględniając poziom grupy. Maksymalnie 8 osób.

Do wyboru będą trasy rodzinne dla każdego oraz takie w rozszerzonej opcji albo łączonej. Np. dla dzieci krótszy odcinek – a rodzice możliwe przedłużenie trasy dalej. Wszystko do ustalenia.

Wycieczka realizowana z grzecznościowym transferem. Prawdopodobnie jesteśmy w stanie odebrać Was z większości regionów Jeziora Garda i przewieźć do wypożyczalni skąd zaczniemy przygodę.

Rowerem nad Jeziorem Garda – wycieczki z polskim przewodnikiem

Rowery odbieramy, naszym zdaniem w najlepszej wypożyczalni w regionie północnej Gardy. Będą to rowery elektryczne MTB Full (możliwa zamiana rowerów -bez różnicy w cenie) i ruszamy w trasę.

Czas trwania wycieczki – około 5-8 godzin.

Wycieczka odbędzie się przy minimalnej ilości 6 osób.

Poziom trudności – do ustalenia.

W cenie zawarte jest:

 • rower elektryczny *dowolny
 • Kask
 • polski przewodnik,
 • transfer wygodnym busem,

Rafting na rzece Adyga

Rafting na rzece Adyga w regionie Jeziora Garda

Rafting, to turystyczna odmiana spływu rzecznego, do której używa się różnych rodzajów łodzi, pontonów, kajaków. Rafting oferuje się na wodach śródlądowych o różnym stopniu trudności, odpowiednio do potrzeb i możliwości pasażerów.

Rafting to ekscytująca aktywność dla wszystkich, która nie wymaga specjalnych kursów ani umiejętności i pozwala Ci, natychmiast pokonać najpiękniejsze bystrza rzek z zachowaniem wszelkich możliwych środków ostrożności.

Rafting Jezioro Garda

Będziesz pływać na falach rzeki Adyga na wysokości Jeziora Garda, w towarzystwie doświadczonych przewodników. Wieloletnie doświadczenia organizatora, wdrożone procedury bezpieczeństwa gwarantują naszym gościom spokój i bezpieczeństwo, dlatego skup się na dobrej zabawie.

Rafting, wybierz poniżej rodzaj wydarzenia

SUP nad Jeziorem Garda

Stand Up Paddling nad Jeziorem Garda

Najbardziej znany jako SUP, wycieczka z przewodnikiem lub wynajem.

Zrób pierwsze kroki na SUP i odkryj jezioro Garda z niezwykłej perspektywy. Stand Up Paddling, znany jako SUP, łączy deskę surfingową z wiosłem i w przeciwieństwie do kajaka, wiosłujesz na stojąco.

Wiosłując wzdłuż wybrzeża z Supem, zobaczysz małe wioski nad jeziorem Garda i góry z niedostępnej perspektywy, odkryjesz małe plaże i urzekające widoki, których nigdy byś nie zauważył patrząc na jezioro z drogi.

Często wybieramy się tam wieczorem, aby dobrze zakończyć dzień, a po drodze zatrzymujemy się na plaży na aperitif o zachodzie słońca. Dobrze, jeśli w letnie upały jest, też przyjemna kąpiel w jeziorze. Są to chwile, w których czujesz się dobrze, bo możesz się odłączyć: jest cisza i jesteś w bliskim kontakcie z naturą.

Dlaczego warto spróbować?
 • Powodów jest wiele: to łatwe, trenujące i dające radość. Musisz tylko nie bać się wody i mieć trochę równowagi.
 • Możesz bawić się z rodziną lub przyjaciółmi, ucząc się nowego sportu.
 • Przeżyj nowe doświadczenie jako zespół rodzic – dziecko w bezpiecznym miejscu.
 • Możesz obserwować wspaniałą panoramę, podziwiać zachód słońca ze specjalnego punktu widzenia lub po prostu odpocząć ukołysany wodą.

Wybierz wycieczkę poniżej

Kajak nad Jeziorem Garda

Kajak nad Jeziorem Garda i rzeką Adyga

Szybowanie po wodzie, emocje, których należy doświadczyć

Są tacy, którzy szukają zachodu słońca nad jeziorem pod koniec dnia. Są też tacy, którzy szukają przyjemnej, spokojnej wycieczki po rzece. A także Ci, którzy szukają dreszczyku emocji podczas zapierającego dech w piersiach zejścia przez bystrza.

To jest świat kajakarstwa, to Twoja chwila absolutnej wolności.

Kajakiem nad Jeziorem Garda

Dlaczego warto  uczestniczyć ?
 • Wiosłowanie jest dobre dla zdrowia. To harmonijny ruch, który odbywa się w relaksującym otoczeniu w kontakcie z naturą. Robienie tego wieczorem jest również dobre dla umysłu, ponieważ daje wyjątkowe poczucie dobrego samopoczucia.
 • Jest to aktywność odpowiednia dla wszystkich, którzy kochają lekki i beztroski styl życia lub poszukują emocji, zaczynając od naturalnej i spokojnej równowagi z otoczeniem. Doskonałe dla wieku od 9 do 99 lat z minimalną sprawnością fizyczną i bez strachu przed wodą.
 • Ponieważ z naszymi kajakowymi wycieczkami odkrywamy bardzo sugestywne krajobrazy z nowej perspektyw. Niektóre wycieczki obejmują degustację typowych produktów, aby jeszcze bardziej docenić bogactwo naszego terytorium.
 • Dla bardziej ciekawskich lub dla tych, którzy mają już pewne doświadczenie w kajakarstwie, spróbujmy emocji związanych z pływaniem kajakiem, środkiem, który wymaga nieco większej koordynacji i większej znajomości wiosła.

Sprawdź, co dla Was przygotowaliśmy: 

Rower nad Jeziorem Garda

Wycieczki rowerowe nad Jeziorem Garda – zaplanuj razem z nami niezapomnianą wyprawę.

Jezioro Garda rowerem

Wycieczki rowerowe nad Jeziorem Garda, to od nich wszystko się zaczęło. Od samego początku naszej działalności to właśnie rower towarzyszył nam w naszych działaniach. Nie boję się stwierdzić, że gdyby nie rower to nie było by Active-Squad i tego co właśnie oglądasz.

Rower towarzyszy nam każdego dnia, prywatnie i z naszymi gośćmi przejechaliśmy tysiące kilometrów, odkrywaliśmy miejsca i szlaki których nie znaleźliśmy w innych przewodnikach. Potwierdziliśmy setki tych już opisanych. Jestem przekonany, że z pełną odpowiedzialnością mogę dzielić się swoimi doświadczeniami i zaprosić Was rowerowych nasz świat regionu.

Dziś, lokalnie współpracujemy z wieloma organizacjami rowerowymi. Nie tylko nad Jeziorem Garda, ale w wielu regionach Włoch.

 • Zamówisz u nas wycieczkę z certyfikowanym przewodnikiem dla siebie lub grupy.
 • Wypożyczysz dowolny rower,
 • skonsultujesz swoje plany i marzenia.
 • Nie bój się zapytać – to nic nie kosztuje.
Wypożyczalnia rowerów

Nad Jeziorem Garda, lokalnie i od lat współpracujemy z wieloma wypożyczalniami. To najlepsze i wybrane przez nas miejsca, z których sami wielokrotnie korzystamy.
Wypożyczysz za naszym pośrednictwem każdy rodzaj roweru.

Wycieczki rowerowe nad Jeziorem Garda

Wycieczki rowerowe to jeden z najbardziej przyjemnych sposobów na spędzenie dnia nad Jeziorem Garda. Niezależnie od tego, czy jesteś tu po raz pierwszy, czy jesteś długoletnim przyjacielem. Przejeżdżając na wakacje, odkryjesz, jak piękne jest odkrywanie jeziora w siodle!

Sprawdź wiele naszych wpisów, rowerowych na blogu
najczęściej czytane to:

lub sprawdź Tematy rowerowe na blogu

Wycieczki rowerowe po z przewodnikiem nad Jeziorem Garda

Oferujemy naszym gościom najlepsze wrażenia rowerowe nad jeziorem Garda i w północnych Włoszech. Słuchamy Waszych potrzeb, dzielimy się doświadczeniami. Wybierz wycieczkę odpowiednią dla siebie, a my z przyjemnością poprowadzimy Cię najlepiej jak to możliwe.

Jeśli szukasz wycieczki rowerowej po jeziorze Garda, to jest to właściwa strona.

Zapierające dech w piersiach widoki, miejsca bogate w sztukę i historię, zachwycające trasy zanurzone w naturze. Garda ma wiele do zaoferowania, wybierz doświadczenie, które najbardziej Ci odpowiada!

Poniżej wybierz wycieczkę, zaplanuj z nami swoje rowerowe przygody, lub skontaktuj się z nami. Przygotujemy Ci indywidualne rozwiązanie.

Błąd: Brak formularza kontaktowego.

Joga nad Jeziorem Garda

Joga nad Jeziorem Garda

Na koniec dnia każdy z nas lubi się zrelaksować odpocząć i złapać jak najwięcej z mijającego czasu. Praktyka jogi pozwala wyciszyć emocje, przedłużyć chwilę. Wgryźć się w siebie.

Już pierwsze zajęcia pomogą radzić sobie ze stresem, mogą zmniejszyć uczucie niepokoju, zwiększą poziom energii i poprawią nastrój. Jogiczne ćwiczenia oddechowe zmniejszają pobudzenie, co z kolei uspokaja i skupia umysł, odpręża ciało, dotlenia krew, łagodzi niepokój i stres oraz sprzyja jasnemu myśleniu. Intensywna koncentracja i kontrola ciała w ćwiczeniach oddechowych jogi pomagają uwolnić umysł od rozproszeń umysłowych, zmartwień i zmęczenia. Doskonały dodatek do urlopu, dodatkowo wspaniałe widoki, piękne plaże porośnięte trawą, szum wody i palmy. Poranne praktyki jogi wprowadzą Cię w doskonały nastrój i rozbudzą Twoje mięsnie!

Joga we Włoszech w języku polskim

Zajęcia proponowane przez Agatę Rożeńską, odbywają się w języku polskim, angielskim i wsłoskim, zajęcia prowadzone są w Riva del Garda i Torbole lub Arco, prowadzone są w grupach, jak również indywidualne praktyki, dostosowane do potrzeb każdego z Was. Natomiast możliwy jest też dojazd do Ciebie. Agata praktykuje jogę od kilkunastu lat, od 2019 roku jest licencjonowanym instruktorem Hatha Jogi 250 h. W roku ukończyła 300 h zaawansowanego kursu instruktorskiego vinyasa yogi metody Jason Crandell.

 

Rezerwacja na zapytanie, skorzystaj z załączonego kalendarza, wybierz datę i wyślij zapytanie. Odpowiemy Ci najszybciej jak to możliwe. 

 

Windsurfing

Windsurfing nad Jeziorem Garda

Windsurfing w języku polskim, Jezioro Garda

Windsurfing jest to sport wodny, uprawiany przy użyciu deski i przymocowanego do niej elastycznie pędnika żaglowego. Sport polegający na żeglowaniu podobnym do jachtowego, lecz przy pomocy innego sprzętu. Pojęcie windsurfingu powstało z połączenia dwóch wyrazów: wind – wiatr, oraz surf – fala przybojowa, a zatem windsurfing polega na zjeżdżaniu z fal przybojowych z wykorzystaniem żagla. Windsurfing to sport dla wszystkich, dzieci mogą próbować już od 5 – 6 roku życia. Jezioro Garda, ze względu na stałe i regularne wiatry oferuje idealne warunki dla każdego. Do południa łagodny wiatr pozwala uczyć się i oswajać ze sprzętem i wodą, po południu silniejszy – doskonalić umiejętności.

Zajęcia podstawowe i kurs próbny odbywają się rano 9:00-12:00, zaawansowanie 13:00 – 16:00.

Kursy dostępne na wszystkich poziomach zaawansowania, grupowy lub indywidualny.
Wybierz, opcję poniżej lub zarezerwuj lekcję z tego miejsca, a skontaktujemy się z Tobą by potwierdzić chęć i rodzaj zajęć.
Płatności dokonujesz później. 

 

W tym miejscu mamy przyjemność zaprosić Was na lekcje w języku polski u Agata Rożeńska. Nad Jeziorem Garda od 2010 roku. Kocha sporty wodne i Jogę, którą praktykuje od dawna, a od 2019 jest licencjonowanym instruktorem Hatha Jogi.

Agata w sezonie letnim jest instruktorką windsurfingu w jednej z najlepszych szkół nad Jeziorem Garda w Torbole. Surf Center Lido Blu
Prowadzi zajęcia na wszystkich poziomach zaawansowania – a co ważne, wszystko w języku polskim. Łącząc pasję z pracą i robiąc to w tak pięknym regionie jak północne Włochy i Jezioro Garda, to ogromne szczęście. Nie ukrywamy tego!

Więcej o windsurfingu i tym co robi Agata, znajdziesz na blogu. Zapraszamy

Widsurfing nad Jeziorem Garda

 

Sprawdź poniżej wszystkie rodzaje tej atrakcji.

Wspinaczka

Wspinaczka nad Jeziorem Garda.

Chcesz wspinać się we Włoszech, a może w okolicach Jeziora Garda? Arco i region północnej Gardy jest idealnym miejscem na aktywne wakacje i miejscem z tradycją. Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym, dobrym wspinaczem czy profesjonalistą, w okolicy Arco znajdziesz odpowiedź na wszystkie swoje oczekiwania. Naturalne mury terenu oferują trasy od stopnia 3 do tras wielowyciągowych oraz liczne trasy przeznaczone dla dzieci. Wszystkie obszary wspinaczkowe, są idealnie czyste i zadbane, a wapienne klify są starannie przykręcone, aby zapewnić bezpieczeństwo i maksymalną zabawę.

Dla tych, którzy chcą poznać wszystkie możliwości wspinaczki, lub po prostu spróbować, nasi przewodnicy alpejscy organizują kursy podstawowe, zaawansowane, indywidualne lub grupowe (3-4 osoby), a zwłaszcza dla dzieci i młodzieży.

Skontaktuj się z nami lub sprawdź poniżej, co dla Ciebie przygotowaliśmy.

Wskazówki dotyczące wspinaczki nad Jeziorem Garda

Wspinaczka to esencja wakacji nad Jeziorem Garda. Ponad 150 wyposażonych ścian oferuje tysiące tras, dostępne są liczne sklepy i szkoły górskie, a dzięki śródziemnomorskim temperaturom można się wspinać praktycznie przez cały rok, a najlepsze pory roku to wiosna i jesień.

Jeśli zdecydujesz się na rodzinne wakacje, w Arco wiele skałek jest przeznaczonych specjalnie dla dzieci i młodzieży. Na przykład Donkey Wall czy San Martino Family i Massone Cliffs utworzone jako parki na świeżym powietrzu zarezerwowane dla najmłodszych.

Miejsca w których można popołudniu rozkoszować się delikatną bryzą znad Jeziora Garda, która sprawia, że ​​klimat zachwyca.

 

Sprawdź poniżej lub tutaj, wszystkie kierunki tej atrakcji.