Canyon Palvico w Val di Sole

Canyon Palvico w Val di Sole

Canyoning, czyli półtorej godziny w jednej z najpiękniejszych tras canyoningowych we Włoszech.

Jest to zdumiewający wąwóz, niezbyt długi, który pozwala w pełni cieszyć się sportową, zabawną, przygodową, środowiskową satysfakcją, jaką może dać ta aktywność. Na przestrzeni lat strumień stworzył różne ustawienia, dzięki czemu naprawdę warto go odwiedzić!

Skoki, zjazdy i piękne zjazdy następują po sobie naprzemiennie. Do pokonania 6 lub 7 skoków zostanie użyta lina.

Jest to koncentrat wszystkiego, co można znaleźć w KANIONIE: pięknych nurkowania i zjeżdżalni, bardziej technicznej części charakteryzującej się trzema zjazdami z wyjątkowym zakończeniem.

Osobista odzież niezbędna
kostium kąpielowy, t-shirt, bluzy z polaru, butów turystycznych.

Organizator zapewni Ci wzmocnioną piankę neoprenową 5 mm, uprząż, kask, buty, kamizelkę ratunkową. Kombinezony i kaski są po każdym użyciu myte i traktowane roztworem dezynfekującym.

Przynieś na zmianę, buty i ręcznik na aktywność. Po zakończeniu zajęć nie można wziąć prysznica. Dotarcie do miejsca spotkania należy wykonać samodzielnie, własnymi środkami.

Nie martw się o prognozę pogody! Poza specjalnymi warunkami, które ocenimy wspólnie z naszymi przewodnikami, kanioning jest gwarantowany nawet w przypadku deszczu.

Informacja

Zalecany okres: od maja do września

Nadaje się do :> 14 lat!

Canyoning w Val di Sole

Canyoning w Val di Sole

Canyoning: to ekscytujący sport i mieszana aktywność na świeżym powietrzu, łącząca sporty wodne i górskie, aby odkryć najbardziej sekretne zakątki Val di Sole. Canioning pozwala znaleźć nowy wymiar akwenów wodnych, gdzie środowisko naturalne jest jednym z bardziej niedostępnych i ukrytych, niż możesz sobie wyobrazić.

W sercu Dolomitów

Odkrywać wąwozy wykopane przez wieki przez naturę i zaskoczyć się otoczeniem magii wody i energii z ziemi!

 • schodzić po alpejskich strumieniach technikami alpinizmu
 • zanurkuj i zanurz się w wodzie, dając się ukołysać strumieniowi
 • Organizator ma ponad 40 lat doświadczenia w sportach rzecznych
 • Jakość materiałów i profesjonalizm przewodników alpejskich
 • Firma posiadająca certyfikat ISO 9001:15 w zakresie jakości usług
 • Pierwsze i największe centrum outdoorowe we Włoszech

W Val di Sole w Trentino, zanurzonej w Dolomitach Brenta i rzut beretem od jeziora Garda, poczujesz wrażenie wejścia do serca góry, do której do tej pory miała dostęp tylko woda i gdzie tylko ona zawsze kopała i pracowała do tworzenia przejść do zbadania.

Hydrospeed Val di Sole

Hydrospeed Val di Sole

Hydrospeed: twarzą w twarz z rzeką. Siła natury, energia wody , duch przygody, wznosząca się w wirze emocji adrenalina , która zagwarantuje niezapomniane wrażenia! Niepowtarzalny dreszczyk pływania w rzece wśród musujących fal potoku Noce.

Fakty o hydrospeed i organizatorze imprezy:

 • Noce: najlepsza rzeka we Włoszech
 • Trasy od 3 do 5 km
 • Ponad 40 lat doświadczenia w świecie aktywności outdoorowych
 • Jakość materiałów i profesjonalizm personelu
 • Firma posiadająca certyfikat ISO 9001:15 w zakresie jakości usług
 • Możliwość zakupu zdjęć i filmów na koniec zajęć
 • Pierwsze i największe centrum outdoorowe we Włoszech
 • 100% adrenaliny!!

Wystarczy krótka lekcja teoretyczna i pierwszy zjazd z przewodnikiem po odcinku rzeki Noce w towarzystwie doświadczonego instruktora, aby móc podejść do tej pełnej adrenaliny aktywności. Bazując na swoich umiejętnościach i predyspozycjach do pływania w płetwach, możesz schodzić po najbardziej ekscytujących odcinkach Noce, zawsze z gwarancją, jaką dają przewodnicy i kajaki bezpieczeństwa Centrum.

Trasy wahają się od około 3 do 7 km i mogą być zróżnicowane w zależności od poziomu rzeki i możliwości uczestników.

Co robić, gdy pada deszcz?

Oprócz raftingu, hydrospeed z pewnością uprawiany jest również w przypadku złej pogody.

 

Podana cena ma charakter informacyjny, wybierz odpowiednio rodzaj imprezy, termin i poznaj cenę. 

Enduro trial w Val di Sole

Enduro trial w Val di Sole

Fantastyczne zjazdy Enduro, na które odważą się tylko orły w towarzystwie profesjonalnych instruktorów

 • Dedykowany wszystkim dorosłym
 • Różnica wysokości zjazdu: 1250 mt
 • Prawdziwa esencja MTB enduro

Fantastyczny zjazd enduro  z super rowerami E-BIKE FULL, w pełni elektrycznymi rowerami. W towarzystwie profesjonalnych instruktorów można podziwiać niesamowitą panoramę zaczynając od ponad 2000 m Schroniska Solander. Naprawdę wyjątkowe i niepowtarzalne przeżycie, które pozwoli Ci zdobyć szczyty naszych pięknych Dolomitów dzięki wykorzystaniu rowerów elektrycznych z podwójnym zawieszeniem!

Pierwszy odcinek góry zostanie pokonany kolejką linową Daolasa  (820 m) i kolejką linową (bez ceny biletu) lub prywatnymi pojazdami Trentino Wild, aż do pierwszego etapu, na wysokości 2040 metrów w pobliżu Schroniska Solander, z którego można podziwiać fantastyczny widok na Dolomity Brenta.

Dzięki naszym FULL E-rowerom możesz bez trudu wspinać się na inne szczyty, wciąż zyskując nowe różnice wysokości dla naprawdę pełnych adrenaliny i ekscytujących zjazdów enduro! Gdy dotrzesz do punktu na dużą wysokość, wszyscy będą gotowi: zapięte kaski, kierownica w kierunku doliny i jedziemy!

Będziemy podążać ciekawymi i zabawnymi ścieżkami, które możemy zmieniać w zależności od charakterystyki grupy. Czeka na Ciebie ponad 1400 metrów różnicy wysokości w zejściu!

Film z Twojej przygody

Podczas aktywności najważniejsze momenty Twojej przygody zostaną wiernie uchwycone przez nasze kamery akcji! Aby to przeżycie było naprawdę niezapomniane, koleżanka będzie gotowa przetworzyć pamięć wideo, którą możesz podzielić się z przyjaciółmi i rodziną! Pod koniec zajęć możesz zdecydować się na zakup montażu wideo, aby ponownie przeżyć emocje tej wspaniałej przygody!

Jak przebiega zjazdowa na rowerze górskim freeride „Descent of the Eagles”?

 • Jesteśmy w biurze Dimaro Center w czasie wskazanym na etapie rezerwacji, aby się zarejestrować i zapłacić.
 • Następnie powitają Cię nasi instruktorzy MTB, którzy przekażą Ci materiały techniczne (kask i ochraniacze) i załadują na wózki rower górski z pełną amortyzacją odpowiedni dla Twojego wzrostu.
 • W przypadku skorzystania z kolejki linowej (bilet do kupienia przy rezerwacji wraz z wycieczką) zaczynając od Centrum będziesz jechać ścieżką rowerową przez około 2,5 km, aż dotrzesz do wyciągu Daolasa, który w mniej niż 15 minut zabierze Cię do 2000 m. – W przypadku przemieszczania się środkami Ośrodka wyjazd odbędzie się bezpośrednio naszymi minibusami, które zabiorą Państwa z rowerem do schroniska Solander.
 • Tam będziemy cieszyć się wspomaganym pedałowaniem, aby ponownie wspiąć się na nasze piękne góry, a następnie zbliżyć się do zjazdu: w towarzystwie instruktora zejdziesz po nieskazitelnym lesie do Dimaro (767 metrów) na niesamowitą przygodę z ponad 1400 m wysokości!
 • Ćwiczenie początkowo odbywa się na polnej drodze, następnie w zależności od poziomu grupy możesz zdecydować się na bardziej techniczne poprzez zmiany na ścieżce lub kontynuować na polnej drodze .
Możliwość przeprowadzenia aktywności własnym rowerem lub wypożyczenie go z Trentino WILD. 
Podana kwota obejmuje przewodnik MTB, zabezpieczenia i pełną wypożyczalnię e-roweru

CZEGO NIE ZAWIERA:

bilet na kolejkę linową Daolasa. Ten bilet można kupić bezpośrednio podczas rezerwacji atrakcji. Bilet jest opcjonalny, ponieważ wejście jest bezpłatne dla posiadaczy kart okolicznościowych.

Informacja

Zalecany okres: od maja do października
Czas trwania : około 3-4 godzin
Odpowiednie : osoby powyżej 14 roku życia

Cena:
WYCIECZKA Z PRZEWODNIKIEM + S/M BI-SUSPENSION E-MTB
Wzrost <170 cm
60,00 €
WYCIECZKA Z PRZEWODNIKIEM + E-MTB Z PODWÓJNYM ZAWIESZENIEM L / X
wzrost > 170 cm
60,00 €
WYCIECZKA Z PRZEWODNIKIEM Z WŁASNYM ROWEREM
wycieczka z rowerzystą
35,00 €

Wypożyczalnia rowerów w Val di Sole

Wypożyczalnia rowerów w Val di Sole

Rowery elektryczne z amortyzacją przednią i pełną

 • Bike park corocznie odnawiany i stale aktualizowany
 • W wypożyczalni rowerów i wycieczek w Dimaro, Caldes
 • 2 prywatne tory rowerowe, jedna w witrynie Dimaro, a druga w Caldes 
 • bezpośredni dostęp do ścieżki rowerowej
 • parking prywatny 

Dostępna jest bardzo duża i urozmaicona wypożyczalnia rowerów. Rowery odpowiednie dla wszystkich rodzajów potrzeb i w każdym wieku: na przejażdżkę piękną ścieżką rowerową Val di Sole , aby odkryć cuda Trentino ; na samodzielne wycieczki z nowymi i wydajnymi rowerami elektrycznymi. Rowery z amortyzacją, przednie i pełne, wynajem wózków dla dzieci lub fotelików dziecięcych.

Val di Sole ma fantastyczną ścieżkę rowerową , która zaczyna się od miasta Mostizzolo i kończy się w Val di Peio!

Możesz znaleźć wiele ciekawych przystanków na swojej trasie, a jeśli zjedziesz w dół w kierunku dolnej doliny, możesz odświeżyć się w PaintBAR w Croviana lub kontynuować dalej i dotrzeć do pięknego centrum Caldes na świeżym powietrzu, w jednym z biur organizatora, gdzie znajdziesz zupełnie nowy WildBAR, z doskonałymi lokalnie produkowanymi lodami, renomowanej firmy Ciocomiti!

A jeśli jesteś zmęczony i nie wiesz już, jak wrócić do Dimaro w wypożyczalni Bike? Nie ma problemu, Val di Sole jest wyposażone w sprawną usługę „Pociąg + rower”: udaj się na jedną ze stacji kolejowych w Val di Sole, załaduj rowery i wróć bezpiecznie i bez wysiłku!

Dla tych, którzy szukają emocji i chcą polnych ścieżek, Val di Sole jest pełen propozycji, dzięki e-rowerom możesz odwiedzić i jeździć na wyjątkowych singletrackach. Nasze biuro będzie dostępne wraz z przewodnikami, aby udzielić Ci porad i śladów GPS, aby odkryć najlepsze szlaki.

Czekamy na Ciebie !!

Jak działa wypożyczalnia rowerów w Val di Sole

To jest bardzo proste: Zarezerwuj swój rower online już teraz w jednym z centrów:

 • możesz zarezerwować swój rower online w  Dimaro lub Caldes
 • Godziny wypożyczenia: rano od 8.00 z odstawieniem do 13.00, popołudniem od 14.30 z odstawieniem do 19.00
 • Rowery będą gotowe czekać na Ciebie!
 • wypożyczenie obejmuje kask, zestaw naprawczy i uchwyt na telefon komórkowy
 • w zależności od rozmiaru (wzrostu) zostanie zarezerwowany rower dziecięcy lub dorosły

Ceny wypożyczenia rowerów muscle i e-rowerów

Poniżej znajdują się stawki dla osób dorosłych z rowerami powyżej rozmiaru 24
DOROŚLI LUDZIE RANO POPOŁUDNIE CAŁY DZIEŃ
Standardowy 18 € 18 € 25€
E-BIKE Przód  38€ 34€  50€ 
E-BIKE Pełny 45€ 40 65€

 

Poniżej znajduje się wypożyczalnia rowerów dla dzieci poniżej 24 roku życia. 
DZIECI RANO POPOŁUDNIE CAŁY DZIEŃ
Standardowy 13 € 13 € 20
E-BIKE Przód  25€ 21 €  40 

 

Akcesoria
Fotelik Zwiastun filmu
połowa dnia cały dzień połowa dnia cały dzień
4€ 8 € 5€ 10€

 

Rezerwacja, formularz

Kursy kolarstwa MTB w Val di Sole

Kursy kolarstwa MTB w Val di Sole

Wsiadaj na siodło i poznaj z nami tajniki kolarstwa górskiego!

 • wykwalifikowani instruktorzy do Państwa usług
 • Prywatny tor Focus WILD Bike do testowania rowerów i poznawania tajników MTB
 • udoskonal swoją technikę na naszych prywatnych singli w Val di Sole 
 • jedna lub więcej lekcji na Twoim osobistym rowerze lub jednym z naszych nowych rowerów MTB

Nie udajemy, że wszystko wiemy, ale na pewno wiemy, jak udzielić dobrych rad!
W centrum naszego organizatora w Dimaro  znajdziesz prywatny tor, na którym możesz trenować na zakrętach, skokach, zjazdach, podjazdach i zjazdach.
Nasi instruktorzy MTB powiedzą Ci wszystko, co wiedzą, abyś był doświadczonym kolarzem gotowym na Valdisole Trails, ale nie tylko

I nie martw się!
Jeśli nie masz roweru, znajdziesz go u nas!
Jeśli jesteś już dobry i jesteś niezależny, możesz skorzystać z wejścia bez instruktora.

Jak odbywa się Trentino Wild Bike School?
 • Spotkanie na Bike Val di Sole TrentinoWILD w Dimaro
 • Po skonfigurowaniu i dostosowaniu rowerów ad hoc
 • Wyłączność na naszej trasie FOCUS WILD BIKE
Informacja

Zalecany okres: od kwietnia do końca września
Odpowiedni : od 6 lat
Sprzęt, rowery i kaski są za każdym razem myte, traktowane roztworami dezynfekującymi i zatwierdzonymi produktami przeciwko nosicielom.
Możesz wybrać własny rower lub wypożyczyć go w Trentino WILD

Rezerwacja

Wycieczka rowerowa szlakiem Val di Sole

Wycieczka szlakiem Val di Sole

Esencja kolarstwa górskiego: singletrack, płynność i prędkość!
Odkryj ekscytujące Trails of Valdisole Bikeland i poznaj tajniki jazdy terenowej z naszymi przewodnikami!

Czysta adrenalina !

Freeride to królowa dyscypliny świata rowerów: długie i techniczne podjazdy i zjazdy na drogach gruntowych i górskich! Freeride Tour Val di Sole, przygoda zanurzona w naturze Dolomitów Brenta w nieskażonym Parku Przyrody Adamello Brenta.

Na pokładzie nowych e-rowerów MTB wyruszymy na odkrywanie nowych terenów i odkrywanie nieoczekiwanych krajobrazów; pozytywną stroną wspomaganego pedałowania jest właśnie to: będziemy uprzywilejowanymi gośćmi górskich ścieżek, którymi będziemy mogli podążać nawet w najbardziej technicznych punktach z wielką satysfakcją i zadowoleniem ze wspaniałego otoczenia!

Z odpowiednią wiedzą naszych przewodników i odpowiednim rowerem każdy może zbliżyć się do tego fantastycznego doświadczenia. Zaczniemy, od ustawienia rowerów, korzystając z super wyspecjalizowanego warsztatu oraz wypożyczalni organizatora, która zapewni odpowiedni sprzęt. Ochrona w cenie!

Prywatny tor Trentino Wild będzie na najwyższym poziomie, aby pomóc Ci odkryć tajniki jazdy terenowej  e-rowerami. Wraz z naszymi przewodnikami poznasz wszystkie sekrety i sztuczki, aby móc stawić czoła temu doświadczeniu na szczycie w bezpieczny i dużo zabawy.

W Val Meledrio udamy się w górę w kierunku Folgaridy i zmierzymy się ze szlakami, które rozsławiły Val di Sole na całym świecie!

Kask i ochraniacze będą częścią naszego zestawu, aby zapewnić każdemu maksimum bezpieczeństwa.
Jeśli nie masz własnego roweru, możesz wypożyczyć jeden z naszych rowerów z podwójnym zawieszeniem, idealny na tę wycieczkę !

Jak wyglądała będzie trasa Val di Sole Trail?
 • Spotkanie na Bike Val di Sole TrentinoWILD w Dimaro
 • Po skonfigurowaniu i dostosowaniu rowerów ad hoc
 • Z Centrum wyruszymy w kierunku Val Meledrio, nasz Instruktor Rowerowy udzieli Ci cennych porad, jak najlepiej wykorzystać E-BIKES i jak jeździć w terenie.
 • Przyjazd do mondi Frà lub Baita Ciocomiti z krótkim postojem
 • Możliwość typowych degustacji i wysokogórskiej czekolady
 • Powrót między drogami jednotorowymi i gruntowymi. Wszechstronność gór i świetna oferta ścieżek i tras, które są w stanie zaoferować, nam świetną okazję do wyboru między wieloma trasami i „wariantami”, do pokonania zgodnie z możliwościami grupy, dla gwarantowanej zabawy!
Film z Twojej przygody

Podczas aktywności najważniejsze momenty Twojej przygody zostaną wiernie uchwycone przez nasze kamery akcji! Aby to przeżycie było naprawdę niezapomniane, sekretarka będzie gotowa przetworzyć pamięć wideo, którą możesz podzielić się z przyjaciółmi i rodziną! Pod koniec zajęć możesz zdecydować się na zakup montażu wideo, aby ponownie przeżyć emocje tej wspaniałej przygody!

Informacja

Zalecany okres: od maja do połowy października

Odpowiedni : w wieku 14 lat i więcej

Sprzęt, rowery i kaski są za każdym razem myte, traktowane roztworami dezynfekującymi i zatwierdzonymi produktami przeciwko covid.

Ceny

WYCIECZKA Z PRZEWODNIKIEM + S/M BI-SUSPENSION E-MTB
Wzrost <170 cm
60,00 €
WYCIECZKA Z PRZEWODNIKIEM + E-MTB Z PODWÓJNYM ZAWIESZENIEM L / X
wzrost > 170 cm
60,00 €
WYCIECZKA Z PRZEWODNIKIEM Z WŁASNYM ROWEREM
wycieczka z rowerzystą
30,00 €

Rowerem elektrycznym w Val di Sole

Rowerem elektrycznym w Val di Sole

Chodź z nami, aby odkrywać Valdsole.

 • Odpowiedni dla wszystkich w wieku od 8 lat
 • Wysokiej klasy e-rowery i najlepsi przewodnicy!
 • Możliwość dołączenia wózka i siedziska (odpowiednie dla rodzin)

Odkryj przyjemność odkrywania doliny na elektrycznym rowerze elektrycznym.

Dzięki nowym rowerom ze wspomaganiem będziemy mogli wspólnie przeżyć przygodę pedałując wśród jednych z najpiękniejszych widoków, jakie może zaoferować Valdisole .

Ale bądź ostrożny! Doświadczenie będzie tak piękne, że nie będziesz mógł się bez niego obejść!

Nie martw się! Na tej wycieczce zajmiemy się głównie wygodnymi drogami gruntowymi, więc niekoniecznie musisz być specjalistą rowerowym!

Aktywność jest dla każdego, a jeśli nie masz roweru, nie ma żadnego problemu!

W nowej wypożyczalnie organizatora, w pełni zaopatrzonej możesz wybierać między:

 • Rowery elektryczne z pełnym zawieszeniem
 • Przód roweru elektrycznego
 • Trekkingowy rower elektryczny
 Oto opis naszej trasy!

Jak odbywa się wycieczka po jeziorze Caprioli?

Lago dei Caprioli to klasyk w Val di Sole, ale odkrywanie go na rowerze z nami będzie świetną wiadomością!

 • Spotkanie na Bike Val di Sole w Dimaro
 • Po skonfigurowaniu i dostosowaniu rowerów ad hoc
 • wyruszymy z Centrum w kierunku Ossany, korzystając z nowej ścieżki gruntowej, alternatywnej do ścieżki rowerowej, gdzie nasz Instruktor Rowerowy udzieli Ci cennych porad zarówno, jak najlepiej wykorzystać E-BIKE, jak i jak jeździć w terenie.
 • Na wysokości Ossany zaczniemy się wspinać w kierunku Valpiany, a następnie dotrzemy do jeziora Caprioli.
 • mała przerwa z degustacją lokalnych produktów
 • wyjedziemy w drogę powrotną z możliwością kilku objazdów, aby dodać pikanterii swojej przygodzie!

Powrót planowany jest w porze obiadowej, jeśli wyjazd jest zaplanowany na 9.00, w przeciwnym razie powrót około godziny 18.00, jeżeli wyjazd zaplanowany jest na 14.00.

Informacja

Zalecany okres: od kwietnia do połowy października
Odpowiedni : od 8 lat

Możliwość wynajęcia wózka lub fotelika.
Sprzęt, rowery i kaski są za każdym razem myte, traktowane roztworami dezynfekującymi , zatwierdzonymi produktami.

Ceny:
WYCIECZKA Z PRZEWODNIKIEM + E-MTB PRZEDNIE DZIECKO
8-10 lat
55,00 €
WYCIECZKA Z PRZEWODNIKIEM + E-MTB PRZÓD S / M
Wzrost <170 cm
55,00 €
WYCIECZKA Z PRZEWODNIKIEM + PRZÓD E-MTB L / XL
wzrost > 170 cm
55,00 €
WYCIECZKA Z PRZEWODNIKIEM + S/M BI-SUSPENSION E-MTB
Wzrost <170 cm
60,00 €
WYCIECZKA Z PRZEWODNIKIEM + E-MTB Z PODWÓJNYM ZAWIESZENIEM L / X
wzrost > 170 cm
60,00 €
WYCIECZKA Z PRZEWODNIKIEM Z WŁASNYM ROWEREM
wycieczka z rowerzystą
29,00 €

Wycieczka rowerowa w Val di Sole

Wycieczka rowerowa w Val di Sole

Piękna i łatwa przygoda rowerowa dla całej rodziny, aby odkryć miejsca i historie Val di Sole.

 • 3 godziny na ścieżce rowerowej z doświadczonymi przewodnikami
 • nie tylko technika i rowery, ale także znajomość historii i terytorium
 • odpowiedni dla wszystkich w wieku od 8 lat
 • Zupełnie nowy rower MTB, wszystkich rozmiarów i typów
 • sprzęt, fotele, wózki, dostępne

Pomyśleliśmy o idealnej wycieczce dla całej rodziny, gdzie wraz z przewodnikami odkryjesz zakątki i ciekawostki doliny, które znają tylko miejscowi.

Przejedziesz się ścieżką rowerową z Dimaro do Caldes i z powrotem, ale będzie też o wiele więcej!
Na przykład fantastyczna historia Zegarów Słonecznych z Presson i magii Fabryki Czekolady! Oczywiście z degustacją!

Wycieczka dla wszystkich dla wszystkich. Rowery możesz wybrać bezpośrednio wypożyczalni organizatora.

Jak przebiega „Ciclabile Plus”?
 • Spotkanie w sekretariacie Dimaro
 • Prezentacja przewodnika
 • Dostawa sprzętu technicznego i miejsca na rowery
 • Wypożyczalnia rowerów do wyboru między zwykłym lub e-rowerem
 • Wyjazd i początek przygody
 • Zatrzymuje się w ciekawych miejscach, aby poznać naszą piękną Val di Sole,
 • Zwrot, zwrot sprzętu, możliwość skorzystania z prysznica na zakończenie zajęć

Możliwość przeprowadzenia aktywności własnym rowerem. Wyświetlana kwota obejmuje przewodnika MTB, ubezpieczenie, karnet na wyciąg i pełne wypożyczenie dowolnego roweru

Informacja

Zalecany okres: od kwietnia do połowy października

Odpowiedni : od 8 lat

Możliwość wynajęcia wózka lub fotelika.
Sprzęt, rowery i kaski są za każdym razem myte, traktowane roztworami dezynfekującymi i zatwierdzonymi produktami przeciwko nosicielom.

Wycieczka rowerowa Val di Sole, ceny
WYCIECZKA Z PRZEWODNIKIEM + E-MTB DZIECKO
8-10 lat
40,00 €
WYCIECZKA Z PRZEWODNIKIEM + MTB TG ’24
5-7 lat
24,00 €
WYCIECZKA Z PRZEWODNIKIEM + MTB S / M
Wzrost <170 cm
29,00 €
WYCIECZKA Z PRZEWODNIKIEM + MTB L / XL
wzrost > 170 cm
29,00 €
WYCIECZKA Z PRZEWODNIKIEM + MTB FRONT 8-11 LAT
8-11 lat
29,00 €
WYCIECZKA Z PRZEWODNIKIEM + E-MTB S / M
Wzrost <170 cm
50,00 €
WYCIECZKA Z PRZEWODNIKIEM + E-MTB L / XL
wzrost > 170 cm
50,00 €
WYCIECZKA Z PRZEWODNIKIEM Z WŁASNYM ROWEREM
wycieczka z rowerzystą
15,00 €

Paintball w Val di Sole

Paintball w Val di Sole

Paintball to nowa dyscyplina uznana przez CONI, dostarczająca adrenaliny i bardzo zabawna, którą możesz uprawiać na jednym z dwóch placów zabaw w Val di Sole w Trentino.

Jest praktykowany za pomocą markerów (pistolety) które przez sprężone powietrze strzelają kapsułkami żelatynowymi wypełnionymi kolorową, biodegradowalną i nietoksyczną farbą. Po uderzeniu kapsuły pękają, plamiąc przeciwnika i „eliminując” go na określony czas lub do rozpoczęcia następnej gry, w zależności od trybu gry.

Bitwa kolorów!

Najlepsza zabawa na dwóch pierwszych polach paintballowych w Trentino! Pierwsze i największe centrum outdoorowe we Włoszech!

 • Możesz bawić się kolorem, na pierwszych autoryzowanych polach paintballowych w Trentino
 • na symulowane gry wojenne z farbą, do 45 uczestników na każde pole
 • Oświetlone pole w Centrum Croviana do gry w paintball nocą
 • Ponad 40 lat doświadczenia w świecie aktywności outdoorowych
 • Jakość materiałów i profesjonalizm personelu
 • Firma posiadająca certyfikat ISO 9001:15 w zakresie jakości usług

Paintball to gra zespołowa, idealna do spędzenia chwili w towarzystwie, na przykład do świętowania urodzin,  wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego  w wydzielonej strefie imprezowej lub po prostu… rodzice przeciwko dzieciom!

Ta gra jest również odpowiednia dla rodzin  i dzieci od 7 lat i ze specjalnym osłabionym sprzętem: Paintball dla dzieci

W rzeczywistości paintball odbywa się w towarzystwie minimum 8 osób, a maksymalnie 45 osób. Nie musisz mieć szczególnych zdolności fizycznych, a jedynie wielkie pragnienie zabawy i szczęścia. W rzeczywistości wszystko będzie doprawione dużą ilością koloru. Paintball to bardzo bezpieczny sport. W rzeczywistości jest to praktykowane z całkowitym wykluczeniem fizycznych kontaktów między zawodnikami i przy pomocy zabezpieczeń (maski i śliniaka), które są dostarczane przed aktywnością wraz z wyjaśnieniem ich użycia.

Ceny paintballa

Ceny zaczynają się od 24 € za osobę za około godzinę aktywności. Mogą się różnić w zależności od dostępnej amunicji oraz w przypadku zarezerwowanych pól.

Zapytanie o rezerwację, dotyczy konkretnego dnia i wskazania okresu do południa, po południu. Szczegóły ustalimy otrzymując od Ciebie wiadomość.

Rodzaje:

Paintball, rodzaje gier

Paintball Val di sole

Po całej tej zabawie możesz wejść do szatni, przebrać się i wziąć gorący prysznic, wciąż „pomalowany” niezapomnianym przeżyciem!

Siedząc nad rzeką, popijając aperitif lub delektując się dobrymi lodami , można cieszyć się relaksem i gościnnością w ośrodku Trentino Wild .