Motorówka nad Jeziorem Garda zwiedzanie zamków, degustacja, przystawki

Motorówka nad Jeziorem Garda zwiedzanie zamków, degustacja, przystawki

Jezioro Garda jest bogate w zamki na szczytach gór i zabytkowych willi, które ujawniają starożytnej duszę. Wraz z Sirmione Boats zapraszamy Was na wycieczkę grupową łodzią motorową w każdy piątek, od maja do września. Oferujemy możliwość podziwiania tych piękności podczas pływania łodzią motorówką.

Wycieczka, rozpoczynająca się w porcie Sirmione , obejmuje kilka przystanków, degustację wina Bardolino i mały przystanek na orzeźwiającą kąpiel w wodach Jeziora Garda w pobliżu Villa Canossa.

Pierwszym zamkiem na trasie jest Sirmione. Scaligero Zamek Sirmione, i jego obronne mury i most zwodzony, to charakterystyczne widoki wioskiz pocztówek. Dalej kontynuujemy w kierunku zamku Scaligero w Lazise, średniowiecznej fortecy z imponującymi wieżami i murem, który ma bronić wioski. Początki sięgają IX wieku, ale obecna konstrukcja jest wynikiem licznych przebudów, z których ostatnia pochodzi z 1381 roku.

Pozostawiając za sobą zamek i jego fascynującą historię oblężeń i bitew, udajemy się na godzinny postój w kierunku Bardolino. Tutaj zaplanowana jest degustacja wina Bardolino w restauracji La Loggia Rambaldi. Towarzyszyć Wam będzie opowiadanie sommeliera, który sprawi, że odkryjecie wyjątkowe cechy tej doskonałości regionu. Degustacji towarzyszyć będą przekąski.

Po postoju wycieczkę kontynuuje w kierunku Garda i Villa Canossa, przystankiem na orzeźwiającą kąpiel w jeziorze i chwilę relaksu w towarzystwie.

Ostatnim przystankiem żeglugi przed powrotem do Sirmione jest zamek Scaligero w Torri del Benaco. Twierdza pochodzenia rzymskiego, której obecna struktura sięga X wieku. Ponadczasowe piękno tego położonego tuż nad brzegiem jeziora dworku będzie tłem dla drogi powrotnej do portu Sirmione.

 

Wycieczka gwarantowana po osiągnięciu minimum uczestników.

Organizatorem wycieczki jest Wynajem łodzi motorowych w Sirmione

Werona, Sirmione, degustacja. Całodzienna wycieczka.

Werona, Sirmione i degustacja wina w lokalnej winnicy.

Zapraszamy Was na całodniową wycieczkę i zorganizowany dzień z naszym transportem.

Z południowych regionów* Jeziora Garda rano wyjeżdżamy naszymi busami do Werony. Tam z polskim przewodnikiem zobaczymy centrum miasta.

Polski licencjonowany przewodnik, oprowadzi nas po najciekawszych miejscach. Zwiedzanie miasta – około 2 godziny.

W czasie wolnym możliwość obiadu w restauracji na samym placu przy Amfiteatrze, *obiad extra płatny, 10% rabatu dla uczestników wycieczki.
Wiele wskazówek od przewodnika na kontynuowanie zwiedzania po obiedzie, w czasie wolnym w Weronie.

Ilość miejsc w busie ograniczona – liczy się kolejność zapisów! 

Motorówka w Sirmione

W godzinach popołudniowych powrót nad Jezioro Garda, konkretnie do Sirmione. Tam czekać na nas będzie zarezerwowana motorówka z kapitanem.
Rejs motorówką w południowej części Jeziora Garda.

W Sirmione czas wolny i oczywiście obowiązkowe włoskie prawdziwe gelato, świeża lemoniada z kiosku przy zamku rodziny, której historie poznacie w Weronie.

Winnica

W godzinach wieczornych na zakończenie dnia pojedziemy do lokalnej winnicy na wspaniałą degustację lokalnych win.

To naprawdę idealne zakończenie dnia.

Po degustacji odwieziemy Was do apartamentów, hoteli na kemping.

Jaki jest plan?

Busem wyjeżdżamy z południowego regionu, okolicy miasteczek Padenghe, Desenzano, Sirmione, Peschiera, Bardolino, Lazise, Garda. Ilość miejsc w busie ograniczona – kolejność zapisów.

Istnieje możliwość, wykupienia oddzielnie każdej atrakcji – wyłącznie z dojazdem własnym

  • Zwiedzanie Werony z przewodnikiem – 20 euro /osoba dorosła, dzieci  powyżej 13 lat 10 euro, do 12 lat włącznie bezpłatnie.
    zarezerwujesz pod tym linkiem (klik)
  • Rejs motorówką w Sirmione – dołącz do polskiej grupy z przewodnikiem – 10 euro /osoba dorosła, dzieci bez względu na wiek 5 euro
    zarezerwujesz pod tym linkiem (klik)
  • Degustacja w lokalnej winnicy 10 euro – dorośli.

 

Relacji z poprzednich takich wycieczek znajdziecie na naszym Instagramie jako wyróżnione.
www.instagram.com/active.Squad.Italy

 

Uczestników odbieram z południowych regionów Jeziora Garda (Moniga, Manerba, Padenghe, Desenzano, Sirmione, Peschiera, Bardolino, Lazise, Garda).

jeśli jesteś w innym miejscu, skontaktuj się z nami. Powiemy gdzie i skąd możemy Was odebrać. Podpowiemy i wskażemy bezpłatny parking gdzie zostawisz swoje auto. 

 

Strona ma charakter informacyjny i nie jest ofertą w rozumieniu kodeksu prawa.
Organizatorem wydarzeń jest Bel Viaggio i licencjonowany polski przewodnik w Weronie, Wynajem łodzi w Sirmione, winnica.