Blog

Campione

opis

Campione del Garda to mała wioska położona w zachodnim rejonie Jeziora Garda, w pasie ziemi pod wyłaniającą się górą. Część  gminy Tremosine.

Miejsce urokliwe dla tych, którzy kochają odosobnione i „ukryte” miejsca, które warto odwiedzić zwłaszcza jeśli szukasz starych wiosek i doceniasz przyrodę tego obszaru, między jeziorem, a skałami.

Od momentu założenia w średniowieczu, a następnie w okresie renesansu, Campione było  wioską handlową w dolinę, której obfitowały papiernie, młyny, kuźnie i intensywna praca w różnych sektorach. Tętniąca życiem wieś, po której niewiele pozostało do dziś.

Klimat jest łagodny, a typowe dla Jeziora Garda wiatry Ora i Peler wieją przez cały rok, dzięki czemu można pływać wśród łodzi, kitesurferów i windsurferów. Ponadto, jeśli kochasz nurkowanie, w tym rejonie można dotrzeć do jednego z najgłębszych punktów Gardy (ponad 360 metrów), a pomiędzy pionowymi ścianami można zobaczyć słynną Pinnacle, naturalną podwodną rzeźbę znaną wszystkim miłośnikom nurkowania.

Ośrodek z pewnością jest uwielbiany przez osoby uprawiające sporty na jeziorze.  Jeśli więc lubicie sporty wodne lub chcecie popatrzeć jak trenują zawodowcy to koniecznie zjeżdżajcie. W jednym z tuneli w kierunku tego miejsca.

 

/Źródło

Miasto
Campione

co dla Was przygotowaliśmy

sprawdź!

Wybierz konkretną atrakcję poniżej, poznaj szczegóły i zapytaj o dostępność.

Login

Active Squad – Serwis do rezerwacji wakacji we Włoszech. Na stronie znajdziesz noclegi, atrakcje, wycieczki, rozwiązania oferowane przez lokalnych organizatorów i biura podróży. Pomożemy zorganizować Twój urlop. 

Active Squad di Wojciech Dziadosz
Attività prevalente: SERVIZI NEL SETTORE TURISTICO

P.IVA: 02666930207

IT02666930207

Adres

Desenzano del Garda (BS)

Telefon

Email

ko*****@ac**********.pl

odkryj nasze social media!