aktywne wakacje
we Włoszech

opis

Rafting na rzece Adyga w regionie Jeziora Garda

Rafting, to turystyczna odmiana spływu rzecznego, do której używa się różnych rodzajów łodzi, pontonów, kajaków. Rafting oferuje się na wodach śródlądowych o różnym stopniu trudności, odpowiednio do potrzeb i możliwości pasażerów.

Rafting to ekscytująca aktywność dla wszystkich, która nie wymaga specjalnych kursów ani umiejętności i pozwala Ci, natychmiast pokonać najpiękniejsze bystrza rzek z zachowaniem wszelkich możliwych środków ostrożności.

Rafting Jezioro Garda

Będziesz pływać na falach rzeki Adyga na wysokości Jeziora Garda, w towarzystwie doświadczonych przewodników. Wieloletnie doświadczenia organizatora, wdrożone procedury bezpieczeństwa gwarantują naszym gościom spokój i bezpieczeństwo, dlatego skup się na dobrej zabawie.

Dlaczego Rafting
Ponieważ jest to świetna aktywność odpowiednia dla każdego: dla rodzin nawet z małymi dziećmi, grup przyjaciół, grup szkolnych i grup firmowych. Ponieważ jest to najlepszy sposób na poznanie Val d'Adige z historycznego i przyrodniczego punktu widzenia. Ponieważ jest to zabawna i niegroźna aktywność, która nie wymaga szczególnego przygotowania fizycznego. Ponieważ podróżowanie po Val d'Adige pozwala na nowo przeżyć emocje starożytnych żeglarzy, którzy przybyli do Wenecji. Ponieważ powolny przepływ wód rzeki Adige pozwoli nam docenić terytorium, a tym, którzy chcą, odkryć lokalne produkty w winnicach nad rzeką.
Organizator
XAdventure

co dla Was przygotowaliśmy

sprawdź!

Wybierz konkretną atrakcję poniżej, poznaj szczegóły i zapytaj o dostępność.

Rafting z Trentino do Veneto
3 hours25
8
20.00 
Explore
Rafting od Brentino do Gaium
3 hours25
7
20.00 
Explore
Rafting na rzece Adyga
24
13
30.00 
Explore

Login

Active Squad – Aktywny wypoczynek we Włoszech. Zorganizujemy Twój urlop. Noclegi, transport, wycieczki, atrakcje na miejscu. Zabierzemy Cię tam gdzie sam nie dotrzesz.

Active Squad di Wojciech Dziadosz
P.IVA: 02666930207
IT02666930207

Adres

Desenzano del Garda (BS)

Telefon

+39 392 291 35 47

Email

kontakt@active-squad.pl

odkryj nasze social media!