Blog

Rower nad Jeziorem Garda

opis

Wycieczki rowerowe nad Jeziorem Garda – zaplanuj razem z nami niezapomnianą wyprawę.

Jezioro Garda rowerem

Wycieczki rowerowe nad Jeziorem Garda, to od nich wszystko się zaczęło. Od samego początku naszej działalności to właśnie rower towarzyszył nam w naszych działaniach. Nie boję się stwierdzić, że gdyby nie rower to nie było by Active-Squad i tego co właśnie oglądasz.

Rower towarzyszy nam każdego dnia, prywatnie i z naszymi gośćmi przejechaliśmy tysiące kilometrów, odkrywaliśmy miejsca i szlaki których nie znaleźliśmy w innych przewodnikach. Potwierdziliśmy setki tych już opisanych. Jestem przekonany, że z pełną odpowiedzialnością mogę dzielić się swoimi doświadczeniami i zaprosić Was rowerowych nasz świat regionu.

Dziś, lokalnie współpracujemy z wieloma organizacjami rowerowymi. Nie tylko nad Jeziorem Garda, ale w wielu regionach Włoch.

  • Zamówisz u nas wycieczkę z certyfikowanym przewodnikiem dla siebie lub grupy.
  • Wypożyczysz dowolny rower,
  • skonsultujesz swoje plany i marzenia.
  • Nie bój się zapytać – to nic nie kosztuje.
Wypożyczalnia rowerów

Nad Jeziorem Garda, lokalnie i od lat współpracujemy z wieloma wypożyczalniami. To najlepsze i wybrane przez nas miejsca, z których sami wielokrotnie korzystamy.
Wypożyczysz za naszym pośrednictwem każdy rodzaj roweru.

Wycieczki rowerowe nad Jeziorem Garda

Wycieczki rowerowe to jeden z najbardziej przyjemnych sposobów na spędzenie dnia nad Jeziorem Garda. Niezależnie od tego, czy jesteś tu po raz pierwszy, czy jesteś długoletnim przyjacielem. Przejeżdżając na wakacje, odkryjesz, jak piękne jest odkrywanie jeziora w siodle!

Sprawdź wiele naszych wpisów, rowerowych na blogu
najczęściej czytane to:

lub sprawdź Tematy rowerowe na blogu

Wycieczki rowerowe po z przewodnikiem nad Jeziorem Garda

Oferujemy naszym gościom najlepsze wrażenia rowerowe nad jeziorem Garda i w północnych Włoszech. Słuchamy Waszych potrzeb, dzielimy się doświadczeniami. Wybierz wycieczkę odpowiednią dla siebie, a my z przyjemnością poprowadzimy Cię najlepiej jak to możliwe.

Jeśli szukasz wycieczki rowerowej po jeziorze Garda, to jest to właściwa strona.

Zapierające dech w piersiach widoki, miejsca bogate w sztukę i historię, zachwycające trasy zanurzone w naturze. Garda ma wiele do zaoferowania, wybierz doświadczenie, które najbardziej Ci odpowiada!

Poniżej wybierz wycieczkę, zaplanuj z nami swoje rowerowe przygody, lub skontaktuj się z nami. Przygotujemy Ci indywidualne rozwiązanie.
Inne wycieczki
Jeśli nie znalazłeś nic dla siebie, skontaktuj się z nami. Współpracujemy z wieloma przewodnikami rowerowymi, również w języku polskim. Skorzystaj s formularza powyżej, daj znam znać jakie są Twoje oczekiwania, a my na pewno zaproponujemy rozwiązanie.
Rower temu winien
To przez i dzięki dwóm kółkom, przez lata eksplorowaniu regionu z pozycji siodełka urodziły nam się pomysły, które teraz realizujemy. Jesteśmy dumni, że możemy się tym wszystkim z Tobą dzielić. Zapraszam do naszego świata!
Propozycje
Wybierz jedną z opcji poniżej, albo skontaktuj się z nami bezpośrednio. Doradzimy Ci co wybrać, gdzie pojechać. Wojtek +39 3922913547, kontakt@active-squad.pl

co dla Was przygotowaliśmy

sprawdź!

Wybierz konkretną atrakcję poniżej, poznaj szczegóły i zapytaj o dostępność.

8 hours8
4
5 by 2 reviews
  • Location5
  • Amenities5
  • Services5
  • Price5
  • Rooms5
85.00 
Explore
Featured Rower nad Jeziorem Garda
25
4
15.00 
Explore

Login

Active Squad – Serwis do rezerwacji wakacji we Włoszech. Na stronie znajdziesz noclegi, atrakcje, wycieczki, rozwiązania oferowane przez lokalnych organizatorów i biura podróży. Pomożemy zorganizować Twój urlop. 

Active Squad di Wojciech Dziadosz
Attività prevalente: SERVIZI NEL SETTORE TURISTICO

P.IVA: 02666930207

IT02666930207

Adres

Desenzano del Garda (BS)

Telefon

Email

ko*****@ac**********.pl

odkryj nasze social media!