aktywne wakacje
we Włoszech

opis

To drugie pod względem popularności miasteczko północnego regionu Jeziora Garda. Najczęściej wybierane wśród windsurferów.

Sąsiadujące z Riva del Garda, natomiast różniące się kilkoma ważnymi cechami. To przede wszystkim ośrodek doskonale skupiający większość aktywności północnej Gardy. Rowery, Windsurfing, Żeglarstwo, rzeka Sarca to sport charakterystyczny dla potoków górskich i rzeki.

Długa i większa żwirowa plaża różni się od tej z palmami w Riva del Garda. Torbole to zdecydowanie więcej kempingów i aktywnego wypoczynku, uwielbiany i popularny kierunek  wśród windsurferów.

To rozproszona gmina licząca niewiele mieszkańców, bo około 3tyś  położona w autonomicznej prowincji Trento . Jej terytorium rozciąga się od 63 metrów nad poziomem morza, aż do 2078 metrów na szczycie góry Altissimo di Nago. Ta swoją nazwę wzięła od tworzących ją dwóch głównych zamieszkałych ośrodków, bardzo bliskich i podobnej wielkości: Nago (222 m npm), położonego na zboczach Monte Altissimo oraz Torbole (siedziba gminy) nad brzegiem Jeziora Garda.

 

Miasto
Torbole
Region
Trentino

co dla Was przygotowaliśmy

sprawdź!

Wybierz konkretną atrakcję poniżej, poznaj szczegóły i zapytaj o dostępność.

Login

Active Squad – Aktywny wypoczynek we Włoszech. Zorganizujemy Twój urlop. Noclegi, transport, wycieczki, atrakcje na miejscu. Zabierzemy Cię tam gdzie sam nie dotrzesz.

Active Squad di Wojciech Dziadosz
P.IVA: 02666930207
IT02666930207

Adres

Desenzano del Garda (BS)

Telefon

+39 392 291 35 47

Email

ko*****@ac**********.pl

odkryj nasze social media!