Blog

Val di Sole

opis

Val di Sole, czyli dolina słońca gdzie bardzo ważną rolę odgrywa turystyka aktywna. Zarówno letnia, jak i zimowa. Val di Sole jest popularnym ośrodkiem narciarskim. Region był gospodarzem mistrzostw świata w snowboardingu, kajakarstwie górskim i kolarstwie górskim. Do tych i wielu innych dyscyplin serdecznie Was zapraszamy. Współpracujemy z kluczowymi dostawcami większości atrakcji, które można efektywnie realizować w regionie. Na naszej stronie zarezerwujesz atrakcję, nocleg i wsparcie rezydenta, a wszystko to w języku polskim.

Z ogromną dumą prezentujemy Wam naszego partnera i ludzi z WILD Trentino. Od 1982 roku dostarczają atrakcji w miejscu skąd pochodzą. Określają siebie jako strażników tego co ich otacza i gdzie się wychowali. Niesamowita energia, pasja i doświadczenie. Oddziały mają w trzech głównych miasteczkach, Dimaro, Croviana, Caldes.

Region
położony we Włoszech w regionie Trydent-Górna Adyga. Val di Sole to region górski, otoczony masywami Adamello, Grupa Brenta oraz Ortler. Rozciąga się od przełęczy Tonale na zachodzie do miejscowości Mostizzolo, która stanowi granicę z Val di Non na wschodzie.
Atrakcje
Wild Trentino to Zespół ekspertów sportów rzecznych i górskich. Zawodowców kajakarstwa akrobatycznego i ekstremalnego,  instruktorów przewodników raftingwych z doświadczeniem na głównych rzekach z całego świata, przewodników alpejskich, a dodatkowo: wycieczki w góry via ferrata canyoning sport na wodzie rower joga skoki z paralotnią  noclegi

co dla Was przygotowaliśmy

sprawdź!

Wybierz konkretną atrakcję poniżej, poznaj szczegóły i zapytaj o dostępność.

Featured Enduro trial w Val di Sole
6 hours6
3
60.00 
Explore
3 hours12
2
24.00 
Explore
1 hour40
12
24.00 
Explore
8 hours25
11
18.00 
Explore

Login

Active Squad – Serwis do rezerwacji wakacji we Włoszech. Na stronie znajdziesz noclegi, atrakcje, wycieczki, rozwiązania oferowane przez lokalnych organizatorów i biura podróży. Pomożemy zorganizować Twój urlop. 

Active Squad di Wojciech Dziadosz
Attività prevalente: SERVIZI NEL SETTORE TURISTICO

P.IVA: 02666930207

IT02666930207

Adres

Desenzano del Garda (BS)

Telefon

Email

ko*****@ac**********.pl

odkryj nasze social media!