aktywne wakacje
we Włoszech

opis

Chcesz wspinać się we Włoszech, a może w okolicach Jeziora Garda? Arco i region północnej Gardy jest idealnym miejscem na aktywne wakacje i miejscem z tradycją.

Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym, dobrym wspinaczem czy profesjonalistą, w okolicy Arco znajdziesz odpowiedź na wszystkie swoje oczekiwania.

Naturalne mury terenu oferują trasy od stopnia 3 do tras wielowyciągowych oraz liczne trasy przeznaczone dla dzieci.

Wszystkie obszary wspinaczkowe, są idealnie czyste i zadbane, a wapienne klify są starannie przykręcone, aby zapewnić bezpieczeństwo i maksymalną zabawę.

Dla tych, którzy chcą poznać wszystkie możliwości wspinaczki, lub po prostu spróbować, nasi przewodnicy alpejscy organizują kursy podstawowe, zaawansowane, indywidualne lub grupowe (3-4 osoby), a zwłaszcza dla dzieci i młodzieży.

Skontaktuj się z nami lub przyjedź i zapytaj nas o informacje.

Wspinaczka nad Jeziorem Garda
Wspinaczka to esencja wakacji nad Jeziorem Garda. Ponad 150 wyposażonych ścian oferuje tysiące tras, dostępne są liczne sklepy i szkoły górskie, a dzięki śródziemnomorskim temperaturom można się wspinać praktycznie przez cały rok, a najlepsze pory roku to wiosna i jesień. Jeśli zdecydujesz się na rodzinne wakacje, w Arco wiele skałek jest przeznaczonych specjalnie dla dzieci i młodzieży. Na przykład Donkey Wall czy San Martino Family i Massone Cliffs utworzone jako parki na świeżym powietrzu zarezerwowane dla najmłodszych.

co dla Was przygotowaliśmy

sprawdź!

Wybierz konkretną atrakcję poniżej, poznaj szczegóły i zapytaj o dostępność.

4 hours6
3
85.00 
Explore
Featured Wspinaczka rodzinna nad Jeziorem Garda
Featured Zabawa Ze Wspinaczką
4 hours6
8
Arco
65.00 
Explore
3 days 6 hours6
6
250.00 
Explore
Featured Wspinaczka, Kurs Podstawowy Jezioro Garda
3 days 6 hours6
6
250.00 
Explore

Login

Active Squad – Aktywny wypoczynek we Włoszech. Zorganizujemy Twój urlop. Noclegi, transport, wycieczki, atrakcje na miejscu. Zabierzemy Cię tam gdzie sam nie dotrzesz.

Active Squad di Wojciech Dziadosz
P.IVA: 02666930207
IT02666930207

Adres

Desenzano del Garda (BS)

Telefon

+39 392 291 35 47

Email

ko*****@ac**********.pl

odkryj nasze social media!