Canyoning Jezioro Garda

opis

Canyoning nad Jeziorem Garda. Chcesz przeżyć niezapomnianą przygodę?
Dołącz do Canyoningu nad Jeziorem Garda.

Będziecie mieli niepowtarzalną okazję chodzenia po strumieniach rwącej wody. Zmierzysz się z różnymi technikami, w tym: naturalnymi zjeżdżalniami, skokami i zjazdami na linie wzdłuż zapierających dech w piersiach wodospadów.

Woda i światło generują fantastyczne refleksy i gry pomiędzy światłem i ciemnością krajobrazu, a szczególne konformacje skalne powstałe w wyniku erozji wody odtwarzają bardzo sugestywny pejzaż.

Zabawa i zachwyt gwarantowane!

Najbardziej znane miejsca do canyoningu nad Jeziorem Garda znajdują się na północy i północnym zachodzie regionu, w szczególności w przyjemnej i sielankowej Valle di Ledro.

Góry, które tworzą rodzaj korony i następstwa wokół Jeziora Garda, tworzą warunki i odtwarzają idealny plac zabaw. Idealny na urozmaiconą przygodę.Popularne wycieczki obejmują Canyoning Palvico, Canyoning Rio Nero (Integral) i Canyoning Vione.

Nasi przewodnicy górscy mają specjalizację w canyoningu, znają i opiekują się trasami. Mają duże doświadczenie i przede wszystkim zawsze świetnie się bawią.

Kto może wziąć udział?
Canyoning w naszym rejonie to dyscyplina doceniana przez tysiące osób każdego sezonu: może go przeżyć każdy w dobrej kondycji fizycznej, nie bojący się wody i wysokości, w tym dzieci powyżej 40 kg żądne przygody przyzwyczajone do sportu i normalnej masy ciała.
Wyposażenie
Mmove® zapewnia cały sprzęt (piankę i buty neoprenowe, uprząż, kask, kamizelkę ratunkową).
Co będzie mi potrzebne?
trampki lub buty trekkingowe do chodzenia po wodzie (BEZ sandałów i butów do wody !!!), T-shirt, strój kąpielowy, bluzę i ręcznik.
Ważne informacje o canyoningu we Włoszech
Canyoning to aktywność rekreacyjna, która odbywa się na świeżym powietrzu, na łonie natury i na stale zmieniającym się trudnym terenie. Jeśli nie masz własnego bagażu doświadczenia, polegaj na ekspertach: uznanych przez UIAGM przewodnikach alpejskich specjalizujących się w canyoningu. Uważaj na improwizowane lub niewykwalifikowane eskorty! Dzięki specyficznemu szkoleniu przewodnicy górscy są w stanie ocenić umiejętności-zdolności każdego uczestnika, a tym samym działać w pełni bezpiecznie kierując grupą. Młodsze dzieci mogą wziąć udział w Rodzinny Canyoning Tour . (wymagane minimum 35kg) Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub ciekawostki, prosimy o uważne zapoznanie się z zastrzeżeniem . Jeśli masz inne pytania, skontaktuj się z nami w każdej chwili lub po prostu przyjdź do biura mMove.

sprawdź co przygotowaliśmy!

Featured Canyoning dla całej rodziny
4 hours8
4
72.00 
Explore
4 hours8
5
90.00 
Explore
4 hours8
4
90.00 
Explore
4 hours8
4
0.00 
Explore

Login

Active Squad – Serwis do rezerwacji wakacji we Włoszech. Na stronie znajdziesz noclegi, atrakcje, wycieczki, rozwiązania oferowane przez lokalnych organizatorów i biura podróży. Pomożemy zorganizować Twój urlop. 

Active Squad di Wojciech Dziadosz
Attività prevalente: SERVIZI NEL SETTORE TURISTICO

P.IVA: 02666930207

IT02666930207

Adres

Desenzano del Garda (BS)

Telefon

Email

ko*****@ac**********.pl

odkryj nasze social media!