Canyoning w Val di Sole

opis

Canyoning w Val di Sole

Canyoning: to ekscytujący sport i mieszana aktywność na świeżym powietrzu, łącząca sporty wodne i górskie, aby odkryć najbardziej sekretne zakątki Val di Sole. Canioning pozwala znaleźć nowy wymiar akwenów wodnych, gdzie środowisko naturalne jest jednym z bardziej niedostępnych i ukrytych, niż możesz sobie wyobrazić.

W sercu Dolomitów

Odkrywać wąwozy wykopane przez wieki przez naturę i zaskoczyć się otoczeniem magii wody i energii z ziemi!

  • schodzić po alpejskich strumieniach technikami alpinizmu
  • zanurkuj i zanurz się w wodzie, dając się ukołysać strumieniowi
  • Organizator ma ponad 40 lat doświadczenia w sportach rzecznych
  • Jakość materiałów i profesjonalizm przewodników alpejskich
  • Firma posiadająca certyfikat ISO 9001:15 w zakresie jakości usług
  • Pierwsze i największe centrum outdoorowe we Włoszech

W Val di Sole w Trentino, zanurzonej w Dolomitach Brenta i rzut beretem od jeziora Garda, poczujesz wrażenie wejścia do serca góry, do której do tej pory miała dostęp tylko woda i gdzie tylko ona zawsze kopała i pracowała do tworzenia przejść do zbadania.

Czym jest Canyoning?
Jest to górska wędrówka, łącząca alpinizm ze sportami rzecznymi. Składa się ze zejścia na piechotę, wewnątrz naturalnych wąwozów wyrzeźbionych przez alpejskie potoki. Eksploracja tego środowiska wiąże się z wykorzystaniem technik alpinistycznych oraz, w miarę możliwości, pływaniem na krótkich dystansach, nurkowaniem w basenach lub dawaniem się ponieść nurtowi wody w zabawnych zjeżdżalniach. Do tej czynności zostanie więc zapewniony specyficzny sprzęt, typowy dla alpinizmu (użycie lin, uprzęży, karabinków). Z pomocą przewodnika alpejskiego wykwalifikowanego do uprawiania kanioningu, każdy może podejść do tego nowego i ekscytującego sportu. W bezpiecznym miejscu możesz oddać się silnym doznaniom tej aktywności, stawiając czoła sytuacjom prawdziwej adrenaliny i dobrej zabawy! .
Co mieć ze sobą?
Osobista odzież niezbędna do kajakarstwa w Dolomitach składa się z kostiumu kąpielowego, t-shirtu, bluzy z polaru, butów turystycznych. Wszystko to założymy pod neoprenową piankę, którą dostarczy Centrum wraz z uprzężą, kaskiem, butami, kamizelką ratunkową. Kombinezony i kaski są myte i traktowane po każdym użyciu roztworem dezynfekującym zgodnie z procedurami prawnymi. Konieczne będzie zatem zabranie ze sobą ubrania na zmianę, kapci i ręcznika na gorący prysznic po aktywności.
Rezerwacja
Wybierz odpowiednio jedną z opcji poniżej, wybierz termin i zarezerwuj! Jeśli masz pytania, skontaktuj się z nami.

sprawdź co przygotowaliśmy!

3 hours 15 minutes6
1
82.00 
Explore
3 hours 30 minutes6
1
70.00 
Explore

Login

Active Squad – Serwis do rezerwacji wakacji we Włoszech. Na stronie znajdziesz noclegi, atrakcje, wycieczki, rozwiązania oferowane przez lokalnych organizatorów i biura podróży. Pomożemy zorganizować Twój urlop. 

Active Squad di Wojciech Dziadosz
Attività prevalente: SERVIZI NEL SETTORE TURISTICO

P.IVA: 02666930207

IT02666930207

Adres

Desenzano del Garda (BS)

Telefon

Email

ko*****@ac**********.pl

odkryj nasze social media!