Rafting Jezioro Garda rzeka Adyga

opis

Rafting na rzece Adyga w regionie Jeziora Garda

Rafting, to turystyczna odmiana spływu rzecznego, do której używa się różnych rodzajów łodzi, pontonów, kajaków. Rafting oferuje się na wodach śródlądowych o różnym stopniu trudności, odpowiednio do potrzeb i możliwości pasażerów.

Rafting to ekscytująca aktywność dla wszystkich, która nie wymaga specjalnych kursów ani umiejętności i pozwala Ci, natychmiast pokonać najpiękniejsze bystrza rzek z zachowaniem wszelkich możliwych środków ostrożności.

Rafting Jezioro Garda

Będziesz pływać na falach rzeki Adyga na wysokości Jeziora Garda, w towarzystwie doświadczonych przewodników. Wieloletnie doświadczenia organizatora, wdrożone procedury bezpieczeństwa gwarantują naszym gościom spokój i bezpieczeństwo, dlatego skup się na dobrej zabawie.

Dlaczego rafting?
Ponieważ jest to świetna aktywność odpowiednia dla każdego: dla rodzin nawet z małymi dziećmi, grup przyjaciół, grup szkolnych i grup firmowych. Ponieważ jest to najlepszy sposób na poznanie Val d'Adige z historycznego i przyrodniczego punktu widzenia. Ponieważ jest to zabawna i niegroźna aktywność, która nie wymaga szczególnego przygotowania fizycznego. Ponieważ podróżowanie po Val d'Adige pozwala na nowo przeżyć emocje starożytnych żeglarzy, którzy przybyli do Wenecji. Ponieważ powolny przepływ wód rzeki Adige pozwoli nam docenić terytorium, a tym, którzy chcą, odkryć lokalne produkty w winnicach nad rzeką.
Organizator
XAdventure

sprawdź co przygotowaliśmy!

Login

Active Squad – Serwis do rezerwacji wakacji we Włoszech. Na stronie znajdziesz noclegi, atrakcje, wycieczki, rozwiązania oferowane przez lokalnych organizatorów i biura podróży. Pomożemy zorganizować Twój urlop. 

Active Squad di Wojciech Dziadosz
Attività prevalente: SERVIZI NEL SETTORE TURISTICO

P.IVA: 02666930207

IT02666930207

Adres

Desenzano del Garda (BS)

Telefon

Email

ko*****@ac**********.pl

odkryj nasze social media!