Rafting Val di Sole

opis

Rafting w Val di Sole

Czy kiedykolwiek myślałeś o wypróbowaniu wyjątkowego doświadczenia spływaniu w potoku w całkowicie bezpiecznym miejscu? Tak się stanie, jeśli polegasz na profesjonalizmie Centrum Wild Rafting Val di Sole Trentino: pierwszego i największego centrum raftingu we Włoszech.

Rafting to ekscytująca aktywność dla wszystkich, która nie wymaga specjalnych kursów ani umiejętności i pozwola Ci natychmiast pokonać najpiękniejsze bystrza rzeki z zachowaniem wszelkich możliwych środków ostrożności.

Będziesz jeździć na falach rzeki Noce w Val di Sole w Trentino w towarzystwie doświadczonych przewodników. Ponad 40 lat doświadczenia gwarantuje naszym gościom spokój, możliwość wyjazdu do naszych ośrodków i myślenie tylko o dobrej zabawie: nasz partner w Trentino zajmiemie się resztą!

Rafting odbywa się na rzece Noce w Val di Sole, która została uznana przez National Geographic za najlepszą rzekę dla raftingu w Europie.
W rankingu, w którym zidentyfikowano najpiękniejszą rzekę na świecie do raftingu, rzeka Noce zajęła 9 miejsce, przed legendarnym Zambezi.

Wybierz poniżej jedną z imprez i skorzystaj z formularza by zarezerwować.

Rafting
Czy kiedykolwiek myślałeś o wypróbowaniu wyjątkowego doświadczenia pływania dzikim potokiem w całkowicie bezpiecznym miejscu? Tak się stanie, jeśli polegasz na specjalistach, a takich mamy w Centrum Wild Rafting Val di Sole Trentino: pierwszego i największego centrum raftingu we Włoszech. Rafting to ekscytująca aktywność dla wszystkich , która nie wymaga specjalnych kursów ani umiejętności i która pozwoli Ci natychmiast pokonać najpiękniejsze bystrza rzeki z zachowaniem wszelkich możliwych środków ostrożności. Będziesz jeździć na falach rzeki Noce w Val di Sole w Trentino w towarzystwie doświadczonych przewodników. Ponad 40 lat doświadczenia gwarantuje naszym gościom spokój, możliwość wyjazdu do naszych ośrodków i myślenie tylko o dobrej zabawie: my zajmiemy się resztą! Rafting odbywa się na rzece Noce w Val di Sole, która została uznana przez National Geographic za najlepszą rzekę dla raftingu w Europie!
Czym jest Rafting?
Rafting to ekscytująca aktywność, która z pewnością pozytywnie Cię zaskoczy. Nadaje się zarówno dla rodzin, jak i dla żądnych przygód dzieci i dorosłych, którzy szukają sportu podnoszącego adrenalinę. Zgodnie z Twoimi umiejętnościami, będą Ci towarzyszyć najlepsi przewodnicy raftingowi, aby zapewnić wyjątkowe wrażenia dostosowane do Twojej osoby.
Co muszę mieć ze sobą?
Przyjdź z kostiumem kąpielowym lub bielizną, koszulą (jeśli chcesz) pod piankę i butami, aby zmoczyć. Nasz ośrodek przykłada dużą wagę do higieny i bezpieczeństwa, dlatego po zajęciach będzie można wziąć prysznic, więc nie zapomnij o ręczniku i zmianie!
Czy mogą brać udział dzieci?
Tak, dzieci powyżej 6 roku życia mogą wybrać się na rafting, będzie to wyjątkowe przeżycie, którym można się cieszyć również z rodziną. Sprawdź oferty dedykowane dla rodzin i dzieci.

sprawdź co przygotowaliśmy!

6
5
80.00 
Explore
6
6
65.00 
Explore
4
5
55.00 
Explore
6
3
35.00 
Explore
8
4
35.00 
Explore

Login

Active Squad – Serwis do rezerwacji wakacji we Włoszech. Na stronie znajdziesz noclegi, atrakcje, wycieczki, rozwiązania oferowane przez lokalnych organizatorów i biura podróży. Pomożemy zorganizować Twój urlop. 

Active Squad di Wojciech Dziadosz
Attività prevalente: SERVIZI NEL SETTORE TURISTICO

P.IVA: 02666930207

IT02666930207

Adres

Desenzano del Garda (BS)

Telefon

Email

ko*****@ac**********.pl

odkryj nasze social media!