Rowery w Val di Sole

opis

Rowerem w Val di Sole

Val di Sole  to prawdziwy raj dla MTB i  E – Bike w Trentino. Rzut kamieniem od naszego jeziora Garda, na zboczach Dolomitów Brenta, czeka na Ciebie wiele rozwiązań w tym singletrack, bikepark, enduro downhill  i ścieżki rowerowe, którym towarzyszą przewodnicy Trentino Wild.

Przygotowaliśmy dla Was:
  • Wysokiej jakości wypożyczalnie z TOP rowerami (przód i pełny, e-rower, MTB)
  • Rowery elektryczne rozmiar 24 dla dzieci od 8 roku życia.
  • piękne ścieżki rowerowe w Val di Sole
  • Wycieczki e-bike dla całej rodziny
  • dziki singletrack i bikepark dla miłośników adrenaliny
  • jakość materiałów i profesjonalizm wykwalifikowanych instruktorów
  • Firma posiadająca certyfikat ISO 9001:15 w zakresie jakości usług
  • Pierwsze i największe centrum outdoorowe we Włoszech

Jeśli jesteś miłośnikiem przygód na wszystkich poziomach, masz szeroki wybór możliwości  dla kolarstwa górskiego w Val di Sole!

Sami uwielbiamy rowery, i od lat jeździmy rodzinnie i solo. Dlatego oddajemy Was w najlepsze ręce w Val di Sole.

Trentino wild, to największe centrum outdoorowe we Włoszech, z siedzibą w Dimaro i Caldes , ma ponad 39-lat doświadczenia w organizowaniu zajęć na świeżym powietrzu i sportów ekstremalnych w Trentino. Bezpieczeństwo zawsze jest dla nas najważniejsze.

Wypożyczalnia rowerów w Val di Sole

W centrach organizatora, Dimaro i Caldes wypożyczamy rowery górskie, e-rowery oraz akcesoria dla dzieci .

Wejście na ścieżkę rowerową i szlaki Valdisole Bikeland sąsiadują zarówno z Centrum Dimaro , jak i bazą Caldes … więc gdy będą gotowe, od razu możesz ruszyć na piękną ścieżką rowerową Val di Sole!

Pierwsza propozycja to najdelikatniejsza: czeka na Ciebie piękna ścieżka rowerowa Val di Sole, ponad 30 km łatwej trasy i malownicze krajobrazy! Interesująca jest również letnia usługa „pociąg + rower” dla każdego powrotu komunikacją miejską. Jeśli chcesz odkryć piękne trasy Val di Sole bez wysiłku, możesz wypożyczyć  elektryczny  E-BIKE  i dołączyć do zorganizowanych wycieczek.

Jesteś ekspertem lub aspirującym BIKEREM i chcesz się sprawdzić? W takim razie rozwiązania aktywności Enduro i Bikepark, są właśnie dla Ciebie!

Sprawdź poniżej, propozycje wycieczek rowerowych w Val di Sole

Co proponujemy?!
CICLABILE PLUS - Piękna przejażdżka dla całej rodziny, aby odkryć niezwykłe miejsca i anegdoty Val di Sole E-BIKE TOUR VDS - Przygoda dla każdego, w sercu gór,  ENDURO TOUR VDS - Najlepsze trasy w Val di Sole, zaczynające się bezpośrednio z naszej bazy w Dimaro SHUTTLE TOUR VDS - Czy jesteś grupą doświadczonych jeźdźców i chcesz najlepszego? Skontaktuj się z nami, nasi przewodnicy będą Ci towarzyszyć prywatnym busem bezpośrednio do wyjazdu (lub prawie) szlaków WĘDRÓWKA I ROWER - Nowy format, który łączy w sobie najlepsze z 2 światów zaczynasz na rowerze, parkujesz i idziesz w kierunku gór! SZKOŁA ROWEROWA - Skorzystaj z naszych przewodników i naszego prywatnego toru, aby poprawić swoje techniki jazdy!
Region
Val di Sole, czyli dolina słońca –położona we Włoszech w regionie Trydent-Górna Adyga. Val di Sole to region górski, otoczony masywami Adamello, Grupa Brenta oraz Ortler. Rozciąga się od przełęczy Tonale na zachodzie do miejscowości Mostizzolo, która stanowi granicę z Val di Non na wschodzie. W regionie bardzo ważną rolę odgrywa turystyka aktywna.

sprawdź co przygotowaliśmy!

Login

Active Squad – Serwis do rezerwacji wakacji we Włoszech. Na stronie znajdziesz noclegi, atrakcje, wycieczki, rozwiązania oferowane przez lokalnych organizatorów i biura podróży. Pomożemy zorganizować Twój urlop. 

Active Squad di Wojciech Dziadosz
Attività prevalente: SERVIZI NEL SETTORE TURISTICO

P.IVA: 02666930207

IT02666930207

Adres

Desenzano del Garda (BS)

Telefon

Email

ko*****@ac**********.pl

odkryj nasze social media!