Jezioro Garda

blog

jezioro garda

Jezioro Garda – najbardziej potwierdzony i aktualny blog o regionie. Nasze doświadczenie, Wasze inspiracje.

Od lat mieszkamy w regionie, codziennie doświadczamy nowych miejsc i dzielimy się tym na blogu. Zawsze zweryfikowane aktualne treści, będące codziennym doświadczeniem nas mieszkańców. Zainspiruj się, zaplanuj swój urlop. Wysokie góry, piękne plaże, krystalicznie czysta słodka woda, włoski klimat. To tylko część z długiej listy zalet.

Jeśli uważasz, że komuś przydadzą się treści, udostępnij je. Oznacz nas w swoich social mediach. Przy okazji odkryj naszego Instagrama, gdzie w relacjach poznasz więcej naszych codziennych doświadczeń. Zapraszamy, miłej lektury.

nasze doświadczenia

wasze inspiracje

Rower
admin

Trasa rowerowa w Moniga del Garda

Trasa rowerowa w Moniga del Garda, odpowiednia dla każdego o dowolnej porze roku. Niewymagająca, łatwa i przyjemna. Trasa w zdecydowanej większości w odcinkach wyłączonych z

Czytaj więcej »
Ciekawostki
admin

Jak Jezioro Garda uratowało Weronę

Jak Jezioro Garda uratowało Weronę, czyli „przelew” i łącznik rzeki Adyga i Jeziora Garda jako 26 dopływ jeziora. To wielka rura poprowadzona przez największą górę regionu Monte Baldo. Powstała w okresie II wojny światowej, skutecznie chroni miasto Werona przed powodzią.

Czytaj więcej »

facebook

grupa

wyszukiwarka

kategorie, tagi

Kategorie

instagram

odkryj naszego

znajdź najlepszy

nocleg

jednodniowe wycieczki

Jezioro Garda

Login

Active Squad – Aktywny wypoczynek we Włoszech. Zorganizujemy Twój urlop. Noclegi, transport, wycieczki, atrakcje na miejscu. Zabierzemy Cię tam gdzie sam nie dotrzesz.

Active Squad di Wojciech Dziadosz
P.IVA: 02666930207
IT02666930207

Adres

Desenzano del Garda (BS)

Telefon

+39 392 291 35 47

Email

ko*****@ac**********.pl

odkryj nasze social media!