Jezioro Garda

blog

jezioro garda

Jezioro Garda – najbardziej potwierdzony i aktualny blog o regionie. Nasze doświadczenie, Wasze inspiracje.

Od lat mieszkamy w regionie, codziennie doświadczamy nowych miejsc i dzielimy się tym na blogu. Zawsze zweryfikowane aktualne treści, będące codziennym doświadczeniem nas mieszkańców, a nie tylko krótką wakacyjną przygodą. Zainspiruj się, zaplanuj swój urlop w miejscu, które skrada serce każdego kto tutaj zajrzy. Wysokie góry, piękne plaże, krystaliczna słodka woda, włoski klimat.
To tylko część z długiej listy zalet.

Jeśli uważasz, że komuś przydadzą się treści, udostępnij je. Oznacz nas w swoich social mediach. A przy okazji odkryj naszego Instagrama, gdzie w relacjach poznasz więcej naszych codziennych doświadczeń. Zapraszamy, miłej lektury.

nasze doświadczenia

wasze inspiracje

Rower
admin

Trasa rowerowa w Moniga del Garda

Trasa rowerowa w Moniga del Garda, odpowiednia dla każdego o dowolnej porze roku. Niewymagająca, łatwa i przyjemna. Trasa w zdecydowanej większości w odcinkach wyłączonych z

Czytaj więcej »
Ciekawostki
admin

Jak Jezioro Garda uratowało Weronę

Jak Jezioro Garda uratowało Weronę, czyli „przelew” i łącznik rzeki Adyga i Jeziora Garda jako 26 dopływ jeziora. To wielka rura poprowadzona przez największą górę regionu Monte Baldo. Powstała w okresie II wojny światowej, skutecznie chroni miasto Werona przed powodzią.

Czytaj więcej »
Porady
admin

Jezioro Garda, co robić jak pada deszcz?

Jezioro Garda, co robić jak pada deszcz? W tekście znajdziesz kilka propozycji, atrakcji i pomysłów w przypadku gorszej pogody podczas Twoich wakacji. Wychodzę naprzeciw….pogodzie, i nie tylko. Spróbuję przekazać Wam kilka „atrakcji” na niepogodę nad Jeziorem Garda.

Czytaj więcej »

facebook

grupa

wyszukiwarka

kategorie, tagi

Kategorie

instagrama

odkryj naszego

znajdź najlepszy

nocleg

jednodniowe wycieczki

Jezioro Garda

Login

Active Squad – Aktywny wypoczynek we Włoszech. Zorganizujemy Twój urlop. Noclegi, transport, wycieczki, atrakcje na miejscu. Zabierzemy Cię tam gdzie sam nie dotrzesz.

Active Squad di Wojciech Dziadosz
P.IVA: 02666930207
IT02666930207

Adres

Desenzano del Garda (BS)

Telefon

+39 392 291 35 47

Email

kontakt@active-squad.pl

odkryj nasze social media!