Blog

Canyoning nad Jeziorem Garda

Chcesz przeżyć niezapomnianą przygodę?

Będziecie mieli niepowtarzalną okazję chodzenia po strumieniach rwącej wody. Zmierzysz się z różnymi technikami, w tym: naturalnymi zjeżdżalniami, skokami i zjazdami na linie wzdłuż zapierających dech w piersiach wodospadów. Woda i światło generują fantastyczne refleksy i gry pomiędzy światłem i ciemnością krajobrazu, a szczególne konformacje skalne powstałe w wyniku erozji wody odtwarzają bardzo sugestywny pejzaż. Zabawa i zachwyt gwarantowane!

Najbardziej znane miejsca do canyoningu nad Jeziorem Garda znajdują się na północy i północnym zachodzie regionu, 

Popularne wycieczki obejmują Canyoning Palvico, Canyoning Rio Nero (Integral) i Canyoning Vione. Nasi przewodnicy górscy mają specjalizację w canyoningu, znają i opiekują się trasami, mają duże doświadczenie i przede wszystkim zawsze świetnie się bawią. 

proponowane działania

Pod zdjęciem znajdziesz proponowane rozwiązania.

jezioro garda canyoning

WYBIERZ ODPOWIEDNIĄ IMPREZĘ I ZAREZERWUJ

Organizatorem wspinaczki nad Jeziorem Garda jest grupa mMove z Arco. Jesteśmy oficjalnym partnerem. Ceny i warunki w naszym serwisie są identyczne, jak bezpośrednio u organizatora. Rezerwując na tej stronie, wspierasz nasze działania. Dziękujemy!.

Canyoning w naszym rejonie to dyscyplina doceniana przez tysiące osób każdego sezonu: może go przeżyć każdy w dobrej kondycji fizycznej, nie bojący się wody i wysokości, w tym dzieci powyżej 40 kg żądne przygody przyzwyczajone do sportu i normalnej masy ciała. 

Wybierz odpowiednią imprezę. Każda strona wyposażona jest w kalendarz, skorzystaj by wybrać termin. Postępuj zgodnie z wyświetlanymi informacjami. Jeśli masz pytania skontaktuj się z nami. +39 392 291 3547

Mmove® zapewnia cały sprzęt (piankę i buty neoprenowe, uprząż, kask, kamizelkę ratunkową).

trampki lub buty trekkingowe do chodzenia po wodzie (BEZ sandałów i butów do wody !!!), T-shirt, strój kąpielowy, bluzę i ręcznik.

  • Canyoning to aktywność rekreacyjna, która odbywa się na świeżym powietrzu, na łonie natury i na stale zmieniającym się trudnym terenie. Jeśli nie masz własnego bagażu doświadczenia, polegaj na ekspertach: uznanych przez UIAGM przewodnikach alpejskich  specjalizujących się w canyoningu.

  • Uważaj na improwizowane lub niewykwalifikowane eskorty! 
    Dzięki specyficznemu szkoleniu przewodnicy górscy są w stanie ocenić umiejętności-zdolności każdego uczestnika, a tym samym działać w pełni bezpiecznie kierując grupą. 

  • Młodsze dzieci mogą wziąć udział w Rodzinny Canyoning Tour . (wymagane minimum 35kg)

  • Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub ciekawostki, prosimy o uważne zapoznanie się z zastrzeżeniem . Jeśli masz inne pytania, skontaktuj się z nami w każdej chwili lub po prostu przyjdź do biura mMove.

Organizator zastrzega sobie prawo do zmian i modyfikacji harmonogramu w przypadku złej pogody. W skrajnych przypadkach (nagła niesprzyjająca pogoda) harmonogram może zostać zmieniony. Dopełnimy wszelkich starań by zrealizować zaplanowane wycieczki.

jezioro garda canyoning

Login

Active Squad – Serwis do rezerwacji wakacji we Włoszech. Na stronie znajdziesz noclegi, atrakcje, wycieczki, rozwiązania oferowane przez lokalnych organizatorów i biura podróży. Pomożemy zorganizować Twój urlop. 

Active Squad di Wojciech Dziadosz
Attività prevalente: SERVIZI NEL SETTORE TURISTICO

P.IVA: 02666930207

IT02666930207

Adres

Desenzano del Garda (BS)

Telefon

Email

ko*****@ac**********.pl

odkryj nasze social media!