Jezioro Garda

canyoning

rio nero

CANYONING

Adrenalina i zabawa w słynnym kanionie Rio Nero w sercu doliny Ledro między Jeziorem Garda a Trentino

Zabawa i przygoda gwarantowana! Na tej trasie w dolinie Ledro, niedaleko Jeziora Garda. W kanionie Rio Nero sportowcy faktycznie mogą zdecydować się na zanurzenie w wodzie (alternatywnie zawsze jest przewodnik, który spuszcza cię z liną) z różnych wysokości w krystalicznych basenach. Przez tysiąclecia bulgoczące wody strumienia Rio Nero erodowały i rzeźbiły skały, tworząc bajkowy krajobraz. Jaskinie, wąwozy i fantastyczne kształty przeplatają się z gęstą roślinnością podczas całego zejścia. Urozmaicony zjeżdżalniami, skokami (nieobowiązkowe) i efektownymi zjazdami na linie. Rio Nero jest wybierane wśród najpopularniejszych przez miłośników kanioningu w rejonie Jeziora Garda.

Dlaczego warto wybrać Rio Nero?
Dzięki licznym i możliwym trasom ucieczki (zejścia) oraz bardziej otwartemu i mniej „wymuszonemu” środowisku w porównaniu do Kanionu Palvico. Canyoning Rio Nero jest polecany i skierowany również do początkujących i nowicjuszy tej aktywności. Będzie jednak w stanie zaoferować każdemu niezapomniane Wrażenia.

Procedura

  • Uczestnicy zapisani na zajęcia mogą skorzystać z usługi transferu zorganizowanego z różnych miejsc spotkań: Arco, Torbole lub Riva del Garda. Po około 45 minutach podróży grupa dotrze do Passo Ampola w centrum bazowym mMove. Tutaj przejdzie do przebieralni. Pianki i sprzęt techniczny zapewnia mMove na miejscu!
  • Wszyscy uczestnicy będą musieli iść pieszo do wejścia na rzekę wraz z przewodnikiem górskim przez około 20 minut pod górę, do punktu wyjścia.
  • Przed zajęciami przewodnik alpejski przeprowadzi odprawę techniczną, aby zilustrować procedury i zasady postępowania podczas wycieczki. Będziemy podróżować wzdłuż rzeki, która zaprowadzi nas z powrotem do punktu wyjścia, w którym zmieniliśmy się na początku aktywności.
Organizatorem canyoningu nad Jeziorem Garda jest grupa mMove z Arco. Jesteśmy oficjalnym partnerem. Ceny i warunki w naszym serwisie są identyczne, jak bezpośrednio u organizatora. Rezerwując na tej stronie, wspierasz nasze działania. Dziękujemy!.

cena

90
osoba
  • Przewodnik
  • Wyposażenie
  • Ubezpieczenie

Val di Ledro, Passo Ampola

Braku lęku w wodzie, wysokości i zamkniętych przestrzeni
Minimalna waga 40 kg.
Dobra kondycja fizyczna na około 20-30 minut marszu w górach.

Górski przewodnik specjalizujący się w canyoningu, pianka i buty z neoprenu 5 mm, kask, uprząż, kamizelka ratunkowa, transfer grzecznościowy i ubezpieczenie RC.
Sprzęt sprawdzony zgodnie z protokołem bezpieczeństwa mMove – OUTDOOR SAFETY FIRST

buty trekkingowe lub gimnastyczne  (BEZ sandałów, BEZ butów do wody zapewniamy buty neoprenowe), strój kąpielowy, t-shirt (do noszenia pod pianką), ręcznik, zmiana bielizny, bluza, maska ​​

wypożyczenie kamery sportowej wraz z kartą SD -20euro

Transfer odjeżdża punktualnie we wskazanych godzinach,  prosimy o unikanie opóźnień w poszanowaniu innych uczestników.

jezioro garda canyoning

Login

Active Squad – Aktywny wypoczynek we Włoszech. Zorganizujemy Twój urlop. Noclegi, transport, wycieczki, atrakcje na miejscu. Zabierzemy Cię tam gdzie sam nie dotrzesz.

Active Squad di Wojciech Dziadosz
P.IVA: 02666930207
IT02666930207

Adres

Desenzano del Garda (BS)

Telefon

+39 392 291 35 47

Email

kontakt@active-squad.pl

odkryj nasze social media!

%d bloggers like this: