Jezioro Garda

canyoning

VIONE

CANYONING

Kanion Vione, zwany Johanną, jest celem jednej z najpopularniejszych i najbardziej cenionych wypraw przygodowych nad Jeziorem Garda i jest idealnym miejscem zabaw dla całej rodziny.

W rzeczywistości krajobraz środowisko naszej przygody to słońce, przyjazne: zaczynając od temperatury wody, która średnio jest łagodna, mimo że jest to naturalny górski potok.

Kilka kilometrów od Riva del Garda, kanion Johanna charakteryzuje się gęstą i zieloną roślinnością. Znany jest z dwóch basenów wodnych, które przybierają szmaragdowozieloną barwę.

Po drodze naturalne zjeżdżalnie i małe skocznie. Jedynym zobowiązaniem, które trzeba zrealizować, aby w pełni docenić to miejsce, jest umieć „wykorzystać moment” najlepszych warunków. Ponieważ często – w suchych okresach letnich – Kanion jest zbyt suchy.

Ci, którzy wybiorą tę przygodę, w ciągu około pół godziny przejdą ścieżką wśród roślinności, aż do rzeki. Wtedy zostaną sowicie wynagrodzeni w postaci kolejnych pięknych naturalnych basenów i krystalicznie czystych małych jeziorek, które można pokonać nawet po zjechaniu na linie.

Dlaczego warto wybrać kanioning Vione?

Dzięki licznym i możliwym trasom ucieczki (zejścia) oraz bardziej otwartemu i mniej „wymuszonemu” środowisku w porównaniu do Kanionu Palvico. Canyoning Vione polecany i skierowany również do początkujących i nowicjuszy tej aktywności. Będzie jednak w stanie zaoferować każdemu niezapomniane Wrażenia.

Trasa kanioningu Vione:

Tym razem wyjeżdżamy za region Trentino. Udamy się do sąsiedniej Lombardii. A w rzeczywistości granica przechodzi zaledwie o rzut kamieniem. Zróżnicowany strumień, który można wykorzystać na różnych odcinkach. Górna część jest odpowiednia dla wszystkich: początkujących i rodzin, szczególnie na początku sezonu, kiedy temperatura wody w porównaniu do innych strumieni jest łagodniejsza i przyjemniejsza. Część środkowa wymaga większych umiejętności i nieznacznie podnosi wymagany poziom. Aż do najtrudniejszej wersji, integralnej, która wpada bezpośrednio do Jeziora Garda… a którą opcję wybierzesz? Masz okazję porównać się z Przewodnikiem Górskim Mmove, który odcinek podjąć zgodnie ze swoimi umiejętnościami.

Wycieczka informacyjna canyoning Vione:

 • Wszystkie skoki nie są obowiązkowe, maksymalna wysokość 4 metry
 • 20-30 min podejście pieszo 
 • Wstępna odprawa z naszymi międzynarodowymi przewodnikami górskimi UIAGM specjalizującymi się w canyoningu
 • Ekscytujące slajdy o różnych długościach
 • Otwarte i słoneczne środowisko
 • Maksymalne zejście: 10 metrów

Uwaga: nikt nie musi skakać – zawsze będziesz miał możliwość zjazdu na linie. Przewodnik alpejski oceni, kto jest w stanie nurkować, a kto nie.

Organizatorem canyoningu nad Jeziorem Garda jest grupa mMove z Arco. Jesteśmy oficjalnym partnerem. Ceny i warunki w naszym serwisie są identyczne, jak bezpośrednio u organizatora. Rezerwując na tej stronie, wspierasz nasze działania. Dziękujemy!.

cena

90
osoba
 • Przewodnik
 • Wyposażenie
 • Ubezpieczenie

Val di Ledro, Passo Ampola

Braku lęku w wodzie, wysokości i zamkniętych przestrzeni
Minimalna waga 40 kg.
Dobra kondycja fizyczna na około 20-30 minut marszu w górach.

Górski przewodnik specjalizujący się w canyoningu, pianka i buty z neoprenu 5 mm, kask, uprząż, kamizelka ratunkowa, transfer grzecznościowy i ubezpieczenie RC.
Sprzęt sprawdzony zgodnie z protokołem bezpieczeństwa mMove – OUTDOOR SAFETY FIRST

buty trekkingowe lub gimnastyczne  (BEZ sandałów, BEZ butów do wody zapewniamy buty neoprenowe), strój kąpielowy, t-shirt (do noszenia pod pianką), ręcznik, zmiana bielizny, bluza, maska ​​

wypożyczenie kamery sportowej wraz z kartą SD -20euro

Transfer odjeżdża punktualnie we wskazanych godzinach,  prosimy o unikanie opóźnień w poszanowaniu innych uczestników.

 • Wszyscy klienci będą musieli wypełnić ankietę Covid 19 (e-mail z linkiem zostanie wysłany podczas rejestracji) dzień przed lub w dniu samej aktywności.
 • Wszyscy uczestnicy muszą mieć przy sobie maskę, której mogą używać, gdy nie można zagwarantować minimalnej bezpiecznej odległości 2 m (np. podczas transportu, podczas odprawy i debriefingu…).
 • W przypadku skorzystania z oferowanej usługi transportowej wszelkie plecaki, torby, ręczniki, kostiumy itp. zostaną umieszczone w specjalnych jednorazowych torbach osobistych, które zostaną dostarczone przez przewodnika w dniu wyjazdu.
 • Żel dezynfekujący jest dostępny dla klientów, do stosowania obowiązkowo: przy wsiadaniu do furgonetki, przed ubieraniem się, pod koniec zajęć i tak często, jak uznamy to za konieczne.
 • Opatrunek będzie wykonywany na zewnątrz, dostarczony materiał techniczny (pianki, buty, kamizelki ratunkowe, uprzęże, kaski) jest zdezynfekowany i zdezynfekowany po każdym użyciu
 • Podczas podejścia na piechotę ważne jest, aby zachować odległość między ludźmi co najmniej 2m lub założyć maskę.
 • Mmove zapewni każdemu uczestnikowi „buff” do użycia podczas zejścia do strumienia i musi być używany w momentach, w których nie można respektować odległości międzyludzkich (np. podczas skoków, nurkowania, zjazdów na linie).

Klient, który rezerwuje wycieczkę, musi:

 • Wypełnić kwestionariusz Covid19 przed wyjazdem
 • Mieć przy sobie maskę, którą możesz nosić w miejscach, w których nie można przestrzegać podanych odstępów.
 • Przestrzegaj zasad higieny, często myjąc ręce 
 • Zachowaj bezpieczną odległość tam, gdzie to możliwe
 • Przestrzegaj wskazówek przewodnika alpejskiego

jezioro garda canyoning

Login

Active Squad – Aktywny wypoczynek we Włoszech. Zorganizujemy Twój urlop. Noclegi, transport, wycieczki, atrakcje na miejscu. Zabierzemy Cię tam gdzie sam nie dotrzesz.

Active Squad di Wojciech Dziadosz
P.IVA: 02666930207
IT02666930207

Adres

Desenzano del Garda (BS)

Telefon

+39 392 291 35 47

Email

kontakt@active-squad.pl

odkryj nasze social media!

%d bloggers like this: