wycieczki

garda camp 2024

Cena od:

18-25.05.2024
790
  • Noclegi
  • Przewodnik
  • Transport
  • Ubezpieczenie
  • i wiele więcej...
nie przegap

cały program pobytu

SOBOTA
Zameldowanie w hotelu od godziny 15:00

Wieczorem, około godziny 19:00 spotkanie na wspólnej kolacji podczas której poznamy się i omówimy program na dalsze dni w szczególności dzień następny tj jutro niedziela.

 

NIEDZIELA
Dzień wolny, możliwość zorganizowania aktywności we własnym zakresie. Zachęcamy do sprawdzenia aktywności na stronie www.active-squad.pl i bloga. Odpoczynek po podróży.

PONIEDZIAŁEK:
śniadanie

Nasz pobyt rozpoczniemy wycieczką rowerową. Na rowerze elektrycznym odkryjemy średniowieczną wioskę  Canale di Tenno i  sąsiednie Jezioro Tenno, które słynie z lazurowej wody. Szacowana trasa około 50-60 km
Powrót do hotelu: 17:00 – 18:00

 

WTOREK
śniadanie

To dzień zwiedzania i wycieczka busem. Pojedziemy zachodnim brzegiem Jeziora Garda, to wyjątkowy program, podczas którego odwiedzimy najciekawsze miejsca i tarasy widokowe lewego wybrzeża Gardy.

  • Zobaczymy wyjątkowe Limone sul Garda.
  • Podwieszaną trasę spacerowo – rowerową. 
  • Strada dell Forra, 
  • Słynny taras grozy zawieszony na 350m nad jeziorem
  • Sanktuarium w Tignale 

Powrót do hotelu zaplanowany jest około 18-19:00

 

 

ŚRODA
Śniadanie

Zaraz po śniadaniu wybierzemy się na spotkanie z przewodnikiem.

Szkolenie z techniki używania sprzętu na wspinaczkę, szkolenie.
Czas trwania zajęć: około 4-5 godzin
Po zajęciach– wycieczka nad Jezioro Cavedine.
Powrót do hotelu: 18-19:00

 

 

CZWARTEK
śniadanie

Trekking po największym, naturalnym ogrodzie botanicznym Europy, czyli masywie Monte Baldo. Możliwość zaatakowania Cima Delle Pozzette 2.132 m n.p.m.
Popołudniu – odwiedzimy winnicę, degustując wino, oliwę i ocet –
możliwe zakupy!

Powrót do hotelu: około 18-19:00

 

 

PIĄTEK
śniadanie

Szkolenie z techniki używania sprzętu na via ferraty, a następnie na przepiękną via ferratę z widokiem na jezioro Garda.
Czas trwania zajęć: około 4-5 godzin
Po via ferracie – wycieczka nad Jezioro Ledro. Obok Jeziora Garda, to jedno z
najpiękniejszych i najczystszych jezior w tym rejonie.
Powrót do hotelu: 18-19:00

 

SOBOTA
śniadanie

Pożegnanie/ transfer na lotnisko/ powrót do Polski

pytania i odpowiedzi

Staramy się by większość tras i opcji rowerowych była poprowadzona po typowych ścieżkach rowerowych. Natomiast nawet najlepszy region nie da nam możliwości poruszania się nimi w 100%. Dlatego są odcinki, etapy gdzie konieczne będzie poruszanie się w ruchu publicznym.

Nawierzchnia tras to w zdecydowanej większości asfalt.

Istnieje możliwość indywidualnego wynajęcia sakwy lub plecaków.

Reszta bagażu może zostać w apartamencie. Dodatkowo na większości tras do dyspozycji będzie bus.

To ważne pytanie.

Będąc na miejscu, postaramy się podejmować decyzje tak i zarządzać czasem by zła pogoda nie pokrzyżowała nam planów. Będziemy zmieniać dni rowerowe, albo tasować wycieczkami tak by wszystko zagrało.

TAK – wybraliśmy dla Was najlepsze ubezpieczenie jakie znamy.

Przede wszystkim Koszty Leczenia, NNW, oraz co BARDZO ważne ubezpieczeni jesteście OC – czyli jeśli nieszczęśliwie zarysujecie komuś auto, inny rower, zadziała ubezieczenie.

Dodatkowo jak każda wycieczka zawiera składki na NFP i NFG – gwarantowane przez Polskie biuro podróży – organizator wyjazdu.

Otrzymujecie od nas naprawdę dobrze zaplanowany pobyt. Doświadczeni w obsłudze lat poprzednich i aktualnych tras jesteśmy pewni powodzenia. 

Dodatkowo istnieje możliwość wynajęcia rowerów elektrycznych

MY wierzymy, że dasz radę. Sami uprawiamy sport, więc wiemy o co biega.

Szczegółowy wykaz rzeczy, które sugerujemy zabrać ze sobą otrzymacie od nas w korespondencji bliżej terminu wyjazdu i z odpowiednim wyprzedzeniem.

Zależeć to będzie przede wszystkim od prognoz temperatury. 

Na liście na pewno będzie:

WAŻNY dowód osobisty lub paszport.

 

Chustka na głowę (buffa), okularki, kurtka przeciwdeszczowa/przeciwwietrzna, bluzka z długim rękawem, koszulka z krótkim rękawem, ubranie do spania, krótkie spodenki, wygodne spodenki na rower, długie getry, długie spodnie, skarpetki, bielizna, buty na rower, buty po rowerze, klapki, rękawiczki na rower, bluza lub polar.

Żel pod prysznic, pastę do zębów, krem do opalania z filtrem,  szczoteczka, szampon, mały ręcznik turystyczny szybkoschnący

Apteczka: maść na stłuczenia, leki przeciwbólowe, przeciwzapalne, krople żołądkowe, coś na oparzenia, plastry, bandaż elastyczny, gaza, koniecznie zabierz leki, które zażywasz systematycznie.

Jeśli cierpisz na jakieś schorzenie, o którym powinniśmy wiedzieć,  poinformuj przewodnika wcześniej (np. mocna alergia, padaczka, cukrzyca, astma etc) .

Kieszonkowe, około 200 euro.

Są to rzeczy sugerowane. Lista powstała aby było łatwiej się spakować. Więcej informacji o tym jak się przygotować do wyjazdu otrzymasz od nas przed wyjazdem.

Śniadania możliwe są w hotelu. Obiad prawdopodobnie będziemy jedli podczas wycieczek. Każdego dnia zaplanowany jest czas wolny na posiłek.

Z doświadczenia wiemy, że w zależności od dnia, trasy, miejsca w sprawie kolacji będziemy decydować na bieżąco. Prawdopodobnie większość kolacji będziemy organizować zaraz po wycieczce. Ewentualnie dostępna również restauracja hotelowa.

Noclegi organizowane są w sprawdzonym przez nas hotelu, a wybrana lokalizacja jest optymalna dla wybranego programu.

TAK. Możemy znaleźć i zaproponować Ci rozwiązanie indywidualne, a ewentualne różnice w cenie dopłacicie przy rezerwacji lub na miejscu.

 

Na stronie w wielu miejsach znajdziesz przycisk ZAPISY. Link odeśle Ciebie do formularza. Po wypełnieniu go, otrzymasz od nas instrukcje i harmonogram wpłat. Zaliczka – 200 euro, pozostała kwota do 30 dni przed wyjazdem.

Jakie formy płatności obowiązują ?

Możesz skorzystać z płatności online i zapłacić kartą.  Ewentualnie otrzymasz od nas numer konta. Wpłaty i rozliczenia są w euro. 

To chyba najważniejsze pytanie.

Każdy uczestnik ma możliwość zrezygnowania lub zmiany terminu w dowolnym momencie. Jeśli do wyjazdu znajdziemy kogoś na Twoje miejsce nie ponosisz żadnych opłat.

W innym przypadku wyłącznie te, które my ponieśliśmy w Twoim imieniu (ubezpieczenie, zaliczka na noclegi itp.)

Możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia od rezygnacji, koszt ok 80-100 złotych w zależności od firmy.

Regulamin

Ogólne Warunki Umowy

Certyfikat biura podróży

Formularz zgłoszeniowy – umowa do podpisania

DANE DO ROZLICZEŃ:

Kliknij i napis do nas – kontakt

co jeszcze dla Was mamy?​

wycieczki

skorzystaj z naszej oferty jednodniowych wycieczek.

Sprzęt

Wypożycz samochód
rowery, SUP i wiele więcej

Przewodnik

Znajdź i umów licencjonowanego przewodnika

Aktywnie

Sprawdź atrakcje i aktywne rozwiązania

blog

Jezioro Garda i najbardziej potwierdzony blog o regionie.
Nasze doświadczenie, Wasze inspiracje.

“Nawet najdalszą podróż zaczyna się od pierwszego kroku.”

Twoje pytania, nasze odpowiedzi

?

Strona ma charakter informacyjny. Wybierz jedną z opcji i otwórz link. Bezpośrednio na stronach sprawdzisz aktualną cenę i dostęność. 

To zależy od rezerwowanych opcji. W zależności od organizatora sprzedawcy opłaty i zasady mogą się różnić. Dokładne warunki znajdziesz na stronach bezpośrednio podanych dla każdej oferty.

Dla przykładu rezerwacja noclegu to obowiązek zapłaty 30% wartości usługi. Pozostałą kwotę zapłacisz na miejscu lub online przed przyjazdem.

Rezerwacja wycieczki to zapłata zaliczki 20% pozostała część na miejscu. 

Jasne! Wiemy jakie życie jest przewrotne.

Większość oferowanych przez nas noclegów zawiera ubezpieczenie od rezygnacji. Oznacza to. że możesz zrezygnować nawet w dniu zameldowania. (zapytaj o szczegóły i czy dana oferta objęta jest takim ubezpieczeniem) 

Wszystkie nasze wycieczki bez opłat dodatkowych możesz odwołać 30 dni przed terminem rozpoczęcia. 

W zależności od opcji. Możesz skorzystać z różnych form płatności online. Przelew, rozliczenie Revolut, PayPal. Jeśli potrzebujesz więcej informacji dotyczących danej atrakcji, wycieczki noclegu zadzwoń do mnie +39 392 291 3547

kontakt

Login

Active Squad – Serwis do rezerwacji wakacji we Włoszech. Na stronie znajdziesz noclegi, atrakcje, wycieczki, rozwiązania oferowane przez lokalnych organizatorów i biura podróży. Pomożemy zorganizować Twój urlop. 

Active Squad di Wojciech Dziadosz
Attività prevalente: SERVIZI NEL SETTORE TURISTICO

P.IVA: 02666930207

IT02666930207

Adres

Desenzano del Garda (BS)

Telefon

Email

ko*****@ac**********.pl

odkryj nasze social media!