Garda CAMP

spełnij swoje marzenia!

aktywnie we Włoszech

Garda Camp

Włochy, to nie tylko pizza i zabytki, to najlepsze w Europie regiony na aktywny wypoczynek. Garda CAMP, to doskonała propozycja dla wszystkich, którzy szukają pomysłów na aktywny urlop. Spełnij swoje marzenia!

Region Jeziora Garda i dajemy słowo, że wykorzystamy szansę na maksa!

Poza wyjątkowymi aktywnościami jak rower, wyjście w góry, pokażemy Wam najpiękniejsze miejsca naszego regionu. Dodatkowo w ramach wycieczki będziecie mogli skorzystać z dowolnej atrakcji z dostępnych w naszej ofercie, tj via ferrata, wspinaczka, canyoning, windsurfing, lot na paralotni, kajaki, rafting i wiele więcej.

Jeśli chcesz spędzić dobrze czas w naprawdę wyjątkowym miejscu, z grupą osób o podobnym zainteresowaniu, to jest Twój czas i miejsce. Wybierz termin i zapisz się! Ilość miejsc ograniczona.

Podczas campu nie zabraknie też włoskiego słońca, palm, basenów, plaży, pięknych widoków i smaków regionu. A wszystko ze wspaniałymi ludźmi. 
To doskonała propozycja dla wszystkich, którzy szukają pomysłu na wyjątkowy włoski tydzień w lekko innym – aktywnym wydaniu! 

Sprawdź propozycję na skróty:
Ceny i terminy, Nocleg, Harmonogram, Dla kogo?, Pytania

przygotowaliśmy

co dla was?

To wyjątkowy tydzień wypełniony atrakcjami od rana do nocy.

 • Noclegi ze śniadaniem w najlepszych hotelach z basenem, transport komfortowym busem.
 • Integracyjną włoską kolację, która pozwoli nam się poznać i opowiedzieć co dla Was przygotowaliśmy.  Spędzimy ten czas w pięknie położonej agroturystyce skąd zobaczycie region Jeziora Garda.
 • Wyjątkowy rejs motorówką, połączony z degustacją i poczęstunkiem na pokładzie, możliwość kąpieli w otwartej wodzie największego jeziora we Włoszech.
 • Dwa dni rowerowe na najlepszych trasach Jeziora Garda. Odkryjemy średniowieczną wioskę Canale di Tenno i sąsiednie Jezioro Tenno z pięknie lazurową wodą.
 • Innym razem rowerem pokażemy Wam jedną z najpiękniejszych tras rowerowych w Europie popularną Ponale w kierunku sąsiedniego jezioro Ledro
 • odwiedzimy ponad 1000 letnią winnicę, degustując wino, oliwę i ocet -możliwe zakupy!
 • z polskim przewodnikiem odkryjemy Weronę i jej tajemnice.
 • doświadczymy budzącej się wiosny w jednym z największych naturalnych ogrodów botanicznych Europy, czyli masywie Monte Baldo. Wycieczka połączona z odkrywaniem pięknie położonego Sanktuarium Madonna della Corna
 • Spełnij swoje marzenia!  W ramach wycieczki skorzystaj z dowolnej atrakcji przedstawionej w serwisie Active-Squad. Możesz wybrać tam dowolną jednodniową jaką znajdziesz, tj Windsurfig, via Ferrata, canyoning, wspinaczka, wycieczka skuterem, kajaki, sok na paralotni, rafting i wiele więcej. Sprawdź i wybierz!
 • możliwy dostęp do warsztatów Jogi, z Agata Rożeńska. Zajęcia mogą odbywać się dwa razy dziennie rano i wieczorem, na pięknie położonej plaży nad Jeziorem Garda. Chęć uczestnictwa w warsztatach należy umówić wcześniej i są one rozliczane indywidualnie.

poniżej kilka kadrów z poprzedniego roku!

transport

nocleg

Przywiązujemy dużą uwagę do miejsca zameldowania naszych gości. Dlatego wybieramy obiekty, które znamy i sami chętnie byśmy w nich nocowali. Lokalizacja dobrana jest odpowiednio do harmonogramu i planów jakie mamy podczas pobytu. W przypadku Garda Camp 1,5 nocować będziemy w Monica Apartaments w samym centrum Riva del Garda. Pięknie położony apartamentowiec z widokiem na góry i dostępem do basenu i grilla. Do dyspozycji będą apartamenty z kuchnią i sypialnie dwuosobowe. Nocleg ze śniadaniem.

transport na miejscu zaplanowany jest komfortowym busem. Możliwy transfer z lotniska w cenie wycieczki (od drzwi do drzwi bez względu na porę) Wystarczy, że dostaniesz się do Włoch, możemy odebrać Ciebie z dowolnego miejsca w zasięgu około 119 km od Jeziora Garda, lotnisko, dworzec, centrum miasta. Podczas wycieczek bus zaopatrzony jest w lodówkę z zimnymi napojami i przekąski. Jeśli potrzebujesz transportu z Polski – skontaktuj się z nami, na pewno znajdziemy jakieś rozwiązanie. 

Jako zespół od lat jesteśmy na miejscu. Znamy tu każdy kąt, mamy aktualną wiedzę i lokalne doświadczenie. Na miejscu możliwe jest skorzystanie z wielu atrakcji, które ofertujemy w ramach współpracy z lokalnymi dostawcami. Poznaj nas tutaj

Piękne widoki, woda, góry, słońce, piękne widoki.

-Wchodzisz w to?​

ceny i terminy

każdy termin zawiera!

 • dzieci do 12 lat, cena niższa o 80 euro, pow 12 lat cena 100%

wybierz swój!

13-20 MAJ

GARDA CAMP 1.5
590 osoba
 • zostaniesz przekierowany na stronę gdzie zarezerwujesz wycieczkę

25.06 - 2.07 CZERWIEC

GARDA CAMP 1.6
625 osoba
 • zostaniesz przekierowany na stronę gdzie zarezerwujesz wycieczkę

9-16 LIPIEC

GARDA CAMP 1.7
niedostępny osoba
 • zostaniesz przekierowany na stronę gdzie zarezerwujesz wycieczkę

6-13 SIERPIEŃ

GARDA CAMP 1.8
niedostępny osoba
 • zostaniesz przekierowany na stronę gdzie zarezerwujesz wycieczkę

3-10 WRZESIEŃ

GARDA CAMP 1.9
639 osoba
 • zostaniesz przekierowany na stronę gdzie zarezerwujesz wycieczkę

1 - 8 PAŹDZIERNIK

GARDA CAMP 1.10
590 osoba
 • zostaniesz przekierowany na stronę gdzie zarezerwujesz wycieczkę

wyjdź poza swoje granice

harmonogram

sprawdź, krok po kroku nasz plan działania

zameldowanie w hotelu od godziny 15:00, spotkanie organizacyjne na miejscu około 18:00 i wspólna kolacja

pierwszy dzień luźny czas do południa, obiad i około 14 tej jedziemy na motorówkę. Wycieczka z kapitanem, degustacja, kąpiel w jeziorze, muzyka. Powrót do Hotelu około 20tej.

Rowery. Wycieczka rowerowa z Riva del Garda w stronę jeziora Tenno i średniowiecznej wioski Canale di Tenno. Długość trasy około 40 km. Przewyższenie około 800 metrów, do dyspozycji rowery manualne. Możliwe wypożyczenie rowerów elektrycznych +10 euro /dzień. 

Góry, tego dnia zabieramy Was na najwyższy masyw górski Monte Baldo. Region określany  jako ogród botaniczny Europy. Przez okres zlodowacenia i kiedy wszystko dookoła zalewała woda, to właśnie szczyty Monte Baldo były odsłonięte dając życie wielu gatunkom zwierząt i roślin. Do dziś można podziwiać tam niespotykane nigdzie indziej gatunki. Podczas wycieczki mamy duże prawdopodobieństwo spotkać alpejskie krowy, świstaki, owce. To okres budzącej się wiosny i pięknych widoków. 

Planowany powrót do hotelu około 18-19tej. Podczas wycieczki możliwy obiad w górskim schronisku, koszt około 15 euro.

Rowery. Drugi dzień zaplanowanej wycieczki rowerowej. Tym razem zapraszamy Was na klasykę Jeziora Garda i Ponale. To przedwojenna dosłownie wykuta w skale. Dziś służy jako trasa rowerowo spacerowa dostarczając niezapomnianych wrażeń i widoków. W zależności od grupy, w planie jest dojazd na sąsiednie jezioro Ledro, albo punkt widokowy Punta Larici. Długość trasy około 45 km, przewyższenie około 800 metrów. Do dyspozycji rowery manualne. Możliwe wypożyczenie rowerów elektrycznych +10 euro /dzień. 

Zdecyduj na co masz ochotę. To specjalny dzień w którym w ramach wycieczki i opłat masz możliwość skorzystać z dowolnej atrakcji, którą znajdziesz w naszym serwisie i regionie Jeziora Garda.

Spełnij marzenia,

 • skocz na paralotni,
 • wyjdź na via ferratę,
 • uprawiaj canyoning, rafting.
 • Pływaj kajakiem lub SUP,
 • skorzystaj z najlepszych ścianek wspinaczkowych w Europie.
 • i wiele więcej.

Wszystko pod okiem specjalistów i górskich licencjonowanych specjalistów. Atrakcje znajdziesz i wybierzesz pod tym linkiem. 

Lekki dzień, tym razem zapraszamy Was na zwiedzanie miasta Werona z polskim licencjonowanym przewodnikiem. 

Pokażemy Wam miejsca, place, tajemnice tego pięknego miasta. A wieczorem pojedziemy na degustację do 1000 letniej winnicy by spróbować lokalnego wina, oliwy. 

Śniadanie, podsumowanie i zakończenie.

dla kogo?

Garda Camp

Dla Ciebie! Jeśli szukasz przygody, nowych fajnych ludzi i znajomości, chcesz odkryć region który jest liderem aktywnego wypoczynku w Europie, spełnić marzenia -To jest czas i miejsce dla Ciebie!

Nie będziemy skromni, program i atrakcje które dla Was przygotowaliśmy, w naszej ocenie i doświadczeniu wydają się idealnym połączeniem i opcją!

Podczas pobytu zabierzemy Was w każdy region od tras rowerowych wśród winnic i gajów oliwnych, po górskie szlaki, trekking i piękne widoki z najlepszych tarasów. Prawdopodobnie doświadczycie nowych przygód w dyscyplinach, które oglądaliście na zdjęciach jak via ferrata, canyoning, wspinaczka, lot na paralotni. Wszystko to pod okiem specjalistów, przewodników alpejskich, instruktorów i z największym bezpieczeństwem. 

Nie zabraknie też włoskiego słońca,  smaków, palm, basenów, plaży i pięknych widoków. 

Organizatorem wycieczki jest polskie biuro podróży. Informacje o posiadanych przez biuro zgodach i zezwoleniach, przy pomocy których dbamy o Państwa spokój i bezpieczeństwo, znajdują się w zakładce Informacje Dla Klienta. Biuro podróży zarejestrowane posiada ubezpieczenie  COR256381 z dnia 02.02.2022 r. wystawioną przez Wiener TU S.A. Vienna Insurance Group.

jezioro garda, Garda Camp

czekamy na ciebie!

garda camp

pytania

w momencie kliknięcia w przycisk rezerwuj zostaniesz przekierowany do formularza rezerwacji. Jak tylko otrzymamy Twoje zgłoszenie otrzymasz z biura podróży odpowiednie dokumenty i dane do płatności. Pierwsza wpłata, rezerwacja to 30% wartości wycieczki, pozostała płatna na 30 dni przed terminem rozpoczęcia. 

Po zapisaniu się otrzymasz z biura podróży wszystkie dokumenty oraz instrukcje jak postępować dalej. Wycieczkę opłacisz standardowym przelewem na konto organizatora – w tym przypadku polskiego biura podróży. 

Najważniejsze pytanie to czy wybierasz transport z Polski czy chcesz dojechać własnym. Różnica w cenie to 100 euro. W zależności od harmonogramu wycieczki mogą występować dodatkowe opłaty, tj wyżywienie. Zwróć uwagę w opisie wycieczki. Jeśli masz pytania skontaktuj się z nami, jesteśmy do dyspozycji pod numerem telefonu +39 3292913547

Bezpłatna rezygnacja do 30 dni przed datą wyjazdu, po tym terminie możliwa jest zmiana terminu. Zachęcamy też do zakupu ubezpieczenia od rezygnacji z wycieczki. Szczegóły przykładowej polisty znajdziesz tutaj. W przypadku ubezpieczenia od rezygnacji możliwe jest otrzymanie zwrotu 100% poniesionych kosztów podróży.

Do 30 dni przed terminem wycieczki możemy „zablokować” Ci miejsce na 3-5 dni. 

Organizator zastrzega sobie prawo do zmian i modyfikacji harmonogramu w przypadku złej pogody. W skrajnych przypadkach (nagła niesprzyjająca pogoda) harmonogram może zostać zmieniony. Dopełnimy wszelkich starań by zrealizować zaplanowane wycieczki.

wszystkie nasze wycieczki i noclegi są realizowane zgodnie z aktualnymi normami i zasadami przejazdu i wjazdu do państw tranzytowych i docelowych.

Najnowsze wytyczne wjazdu do Włoch przeczytasz na oficjalnym portalu GOV,  pod tym linkiem,

dodatkowo na naszej stronie, informujemy o aktualnościach, prognozach. W internecie znajdziesz też wiele blogów i stron, gdzie podróżnicy dzielą się aktualnościami.

organizator i przewodnicy nie biorą odpowiedzialności za uczestnika z powodu niewiedzy o ewentualnych ograniczeniach wjazdowych, przejazdowych i możliwości uczestniczenia w atrakcjach na miejscu.

Zalecamy by każdy z uczestników zaopatrzony był w maseczkę.

Jeśli masz wątpliwości, pytania skontaktuj się z nami.
kontakt@active-squad.pl
+39 392 291 3547

Wycieczka na stornie ma rozwijane menu z odpowiedzią na to pytanie. Z reguły nie jest to nic specjalistycznego -sprzęt leży po stronie organizatora, chyba że harmonogram mówi inaczej.

Od Was najczęściej potrzebujemy dobrego humory, pozytywnej energii i czasem wodę do picia, przekąski 😉

Login

Active Squad – Aktywny wypoczynek we Włoszech. Zorganizujemy Twój urlop. Noclegi, transport, wycieczki, atrakcje na miejscu. Zabierzemy Cię tam gdzie sam nie dotrzesz.

Active Squad di Wojciech Dziadosz
P.IVA: 02666930207
IT02666930207

Adres

Desenzano del Garda (BS)

Telefon

+39 392 291 35 47

Email

kontakt@active-squad.pl

odkryj nasze social media!