Blog

Aktywności Jezioro Garda

Jezioro Garda to największe i najczystsze jezioro we Włoszech. 370 km/2 i  150 km linii brzegowej, trzy różne administracyjne regiony. Historycznie różne kraje i kultura. Dziesiątki pięknych miasteczek położonych nad wodą otoczone górskimi szczytami odbijającymi się w krystalicznie czystej wodzie. Jezioro Garda od lat jest liderem aktywnego wypoczynku w Europie. W każdym sezonie przyciąga miliony turystów. 

Jako zespół, od lat jesteśmy na miejscu. Wraz z partnerami organizujemy tutaj Wasze wakacje. Lokalne relacje, znajomość rynku i obyczajów pozwala nam zbierać najlepsze oferty i dzielić się tym z Wami.
Poznaj je, poznaj nas, zapraszamy!

jezioro garda co robić?

partnerzy:

polskie wycieczki nad jeziorem garda

Wycieczki nad Jezioro Garda, to oferta gotowych rozwiązań, organizowanych przez wybrane polskie biura podróży. Z naszą pomocą i wsparciem. Zapraszamy na praktycznie zorganizowane wycieczki.

Polscy organizatorzy, biura podróży, licencjonowani przewodnicy.  Poznaj nasze propozycje

Przewodnicy w regionie

Przewodnicy i piloci we Włoszech i w regionie Jeziora Garda. Długotrwałe znajomości, codzienne relacje pozwalają zaproponować najciekawsze i sprawdzone osoby. Miejsca do których sami chętnie wracam i jeszcze chętniej się nimi dzielimy.

Zapraszamy Was do poznania regionu Jeziora Garda i innych północnych regionów Włoch.

Sprawdź co Wam przygotowaliśmy!

Veneto

Wenecja, Werona, Padwa

Jezioro Garda

Indywidualne

Lombardia

Brescia, Bergamo, Como, Mediolan

noclegi nad jeziorem garda

Noclegi nad Jeziorem garda, sprawdzamy i weryfikujemy. To jedna z naszych głównych działalności. Chłodne algorytmy wyszukiwarek uzupełniamy sercem i doświadczeniem. Jesteśmy ludźmi i ofertę szykujemy osobiście. 

Dzielimy się naszym doświadczeniem i kontaktami, dopełniamy lokalnymi agencjami i prywatnymi rozwiązaniami oraz największymi serwisami na rynku. 

 

blog i forum

jezioro garda

Pamiętaj o naszym blogu, który znajdziesz na stronie jeziorogarda.info. To najbardziej potwierdzony i aktualny blog o regionie Jeziora Garda, bo pisany przez mieszkańców. 

Dodatkowo zapraszamy na grupę facebook, gdzie wspólnie dzielimy się naszymi doświadczeniami.

Login

Active Squad – Serwis do rezerwacji wakacji we Włoszech. Na stronie znajdziesz noclegi, atrakcje, wycieczki, rozwiązania oferowane przez lokalnych organizatorów i biura podróży. Pomożemy zorganizować Twój urlop. 

Active Squad di Wojciech Dziadosz
Attività prevalente: SERVIZI NEL SETTORE TURISTICO

P.IVA: 02666930207

IT02666930207

Adres

Desenzano del Garda (BS)

Telefon

Email

ko*****@ac**********.pl

odkryj nasze social media!