Kajaki, Rafting

Organizatorem poniższych działań jest Xadventure. A my jesteśmy ich oficjalnym partnerem. Ceny i warunki w naszym serwisie są identyczne, jak bezpośrednio u organizatora. Rezerwując na tej stronie, wspierasz nasze działania. Dziękujemy!.

Chcesz przeżyć niezapomnianą przygodę?

XADVENTURE to zespół outdoorowych profesjonalistów dzielący się swoim doświadczeniem i profesjonalizmem wszystkim tym, którzy chcą po raz pierwszy wejść w świat przygody lub odkrywać nowe doświadczenia. Sprawdź pod filmem co przygotowaliśmy.

Xadventure działa od ponad 20 lat głównie w dolinie rzeki Adyga i Monte Baldo. Zatrudniają wielu certyfikowanych profesjonalnych przewodników alpejskich, przewodników średniogórskich, przewodników narciarskich, instruktorów kajakarstwa, raftingu, piloci paralotni, przewodnicy rowerów, skipperzy, instruktorzy nordic walking, trenerzy personalni i wielu pasjonatów outdooru.

Założycielem i prezesem Xadventure Team ASD jest Marco Heltai. Alpinista, przewodnik górski, instruktor canyoningu, ratownik górski od 20 lat, technik ratownictwa helikopterowego od 10 lat, federalny instruktor kajakarstwa rzecznego, przewodnik raftingu.

jezioro garda via ferrata

proponowane działania

Kliknij odpowiednią imprezę i zarezerwuj bezpośrednio u organizatora. Warunki i ceny są identyczne. Dodatkowo otrzymujesz nasze polskie wsparcie. 

Większość dyscyplin przeznaczona jest dla każdego. Wybierając odpowiednią znajdziesz dokładny opis jaki poziom jest oczekiwany i czego się spodziewać. 

Wybierz odpowiednią imprezę. Każda strona wyposażona jest w kalendarz, skorzystaj by wybrać termin. Postępuj zgodnie z wyświetlanymi informacjami. Jeśli masz pytania skontaktuj się z nami. +39 392 291 3547

Organizator zapewnia cały sprzęt (Uprząż, kask, zapięcia, kajak).

wygodne buty lub buty trekkingowe do chodzenia po góach (BEZ sandałów lub klapki !!!), T-shirt, strój odpowiedni do pory roku i pogody.

 

  • Unikaj gorącego letniego słońca wczesnym popołudniem na bardzo wymagających i długich via ferratach (np. Che Guevara);
  • Całkiem fajne i krótkie via ferraty to Rio Sallagoni, Rio Ruzza i Colodri (jeśli zdecydujesz się podążać nią po południu, ponieważ jest skierowana na wschód);
  • Cima Capi wychodzi na południe i nawet jeśli wycieczka jest dość długa. Często jest trochę wietrznie: zaplanuj wycieczkę z odpowiednim terminem i przerwami. 
  • Zawsze miej przy sobie napój i przekąskę odpowiednią do pory roku: zmęczenie i emocje wywołują głód i pragnienie. 
  • Latem pamiętaj, aby wrócić po południu, aby uniknąć burz typowych dla lokalnej letniej pogody.
  • Nie zapuszczaj się na via ferraty bez uprzęży, zestawu via ferrata, kasku i odpowiedniego przygotowania !!!

Organizator zastrzega sobie prawo do zmian i modyfikacji harmonogramu w przypadku złej pogody. W skrajnych przypadkach (nagła niesprzyjająca pogoda) harmonogram może zostać zmieniony. Dopełnimy wszelkich starań by zrealizować zaplanowane wycieczki.

Lokalnie współpracujemy z wieloma organizatorami.  Zamówisz u nas wycieczkę z przewodnikiem dla siebie lub grupy. Wypożyczysz dowolny sprzęt, skonsultujesz swoje plany i marzenia. Nie bój się zapytać – to nic nie kosztuje. Skontaktuj się z nami i powiedź nam co chcesz zrobić. Na pewno znajdziemy rozwiązanie i odpowiednią wyprawę.

+39 392 291 3547
ko*****@ac**********.pl

jezioro garda via ferrata

Login

Active Squad – Serwis do rezerwacji wakacji we Włoszech. Na stronie znajdziesz noclegi, atrakcje, wycieczki, rozwiązania oferowane przez lokalnych organizatorów i biura podróży. Pomożemy zorganizować Twój urlop. 

Active Squad di Wojciech Dziadosz
Attività prevalente: SERVIZI NEL SETTORE TURISTICO

P.IVA: 02666930207

IT02666930207

Adres

Desenzano del Garda (BS)

Telefon

Email

ko*****@ac**********.pl

odkryj nasze social media!