Noclegi nad Jeziorem Garda

Mieszkamy we Włoszech wiele lat i wiemy co zaproponować na różne okazje Waszego urlopu. Wiemy jak ważna jest lokalizacja i pogoda w okresie o który pytacie.  Chłodne algorytmy wyszukiwarek uzupełniamy sercem i doświadczeniem.

Jesteśmy ludźmi i Twoją ofertę szykujemy osobiście! 

noclegi polskich gospodarzy nad jeziorem garda

Zamieszkaj w jednym z naszych wyjątkowych apartamentów prowadzonych przez rodaków, by poczuć się jak u siebie w domu we Włoszech. 

Poniżej kilka przykładowych opcji u polskich gospodarzy. Jeśli chcesz poznać więcej napisz do mnie. 
Chcesz poznać więcej napisz do mnie!

Featured Apartamenty Valeriana Vacanze
Featured Parcele na kempingu Zanina 9
6
19
Rivoltella Desenzano del Garda
180.00 
Explore
Featured Luxury Home w Lonato del Garda
Featured Apartament Uli w Padenghe sul Garda - dwa apartamenty do wyboru
5
11
5
  • Location5
  • Amenities5
  • Services5
  • Price5
  • Rooms5
Padenghe sul Garda, via Roma 64
120.00 
Explore

noclegi nad jeziorem garda

Nasze noclegi to więcej niż tylko miejsce do spania. To możliwość zanurzenia się w lokalnej kulturze. Odkryj autentyczność, smakuj lokalne przysmaki i ciesz się niezapomnianym pobyt w sercu włoskich atrakcji
Chcesz poznać więcej napisz do mnie!

2
13
5
  • Location5
  • Amenities5
  • Services5
  • Price5
  • Rooms5
55.00 
Explore
Kempingi nad jeziorem Garda
Kempingi nad jeziorem Garda

Prowadzisz nocleg w regionie? Szukasz opcji inwestycji i potrzebujesz wsparcia? Chciałabyś, chciałbyś udostępnić go na naszej stronie? Napisz do mnie! Każdego dnia jest tutaj kilkaset osób. Nasze treści pozycjonują się na pierwszych miejscach w wyszukiwarkach internetowych. Materiały w social media docierają do kilku tysięcy odbiorców dziennie. Jesteśmy największym polskim organizatorem atrakcji nad jeziorem Garda. Dołącz do nas! – kliknij i napisz.

noclegi nad jeziorem garda

Lubisz samodzielność? Super!

Sprawdź polecane przez nas wyszukiwarki. Rezerwując noclegi z naszych stron, otrzymujecie nasze wsparcie w języku polskim. 

Napisz do nas, doradzimy i pomożemy znaleźć Twój odpowiedni nocleg!

 

Dzięki Waszym kliknięciom z naszej strony otrzymujemy wynagrodzenie. Tym samym wspieracie nasze działania, a my wciąż pozostajemy do Waszej dyspozycji. Możemy tworzyć nowe treści i oferty. Dla Was to te same ceny co w popularnych serwisach, dla nas to bardzo wiele – dziękujemy

Sprawdź wszystkie nasze noclegi, we Włoszech oraz innych krajach! 

wskazówki i porady noclegi nad jeziorem garda

Zapraszam do artykułu w którym odpowiadam na najczęściej zadawane pytania – Jaki region wybrać? 

Zwróć uwagę na położenie obiektu, dotyczy to głównie wybrzeża wschodniego i zachodniego. Dla przykładu, wiele miejsc na zachodnim wybrzeżu już od Saló, kończąc na Riva del Garda, to górskie regiony. Może zdarzyć się tak, że do jeziora masz blisko, ale wysoko. Codzienne podróże z dziecięcym wózkiem czy rowerami mogą być uciążliwe. Podobnie jest na wschodnim wybrzeżu. Tam natomiast przez ukształtowanie terenu góra jest lekko oddalona od samego wybrzeża, ale wiele miasteczek również położona jest wysoko.

Zwróć uwagę na położenie miejsca. Może wydawać się, że wszystko jest w porządku, ale jeśli masz w planach jeździć i zwiedzać, to warto zastanowić się nad południowym regionem. Tutaj jest już blisko do autostrady i wyjazdów w każdą stronę. W sezonie, większość ulic wzdłuż lewego i prawego wybrzeża to permanentne korki. Północna część Jeziora Garda to region górski otoczony wysokimi górami. Dlatego wydostanie się i powrót do północnej części może być mocno utrudnione. Planujesz podróżować samochodem? Samochodem we Włoszech -sprawdź co Cię czeka na miejscu.

Plaże nad Jeziorem Garda, to najczęściej brany obszar pod uwagę i dyskusje. Jakie są, na co zwrócić uwagę, gdzie najciekawsze dla rodzin. A jakie najlepsze dla osób podróżujących w parze i szukających nocnego życia. A może interesujesz się czy na całym wybrzeżu Jeziora Garda jest żwir i kamienie? Otóż, nie -gdzie znajdziesz piaszczyste plaże i odpowiedzi na powyższe pytania, zapraszam do wpisu. Jezioro Garda najlepsze plaże i miejsca nad wodą.

Rezygnacja, warto wziąć pod uwagę zmianę planów. Wiadomo, że w życiu bywa różnie. Rezerwacje z dużym wyprzedzeniem niosą niepewność z zaplanowaniem odległego terminu. Dlatego zawsze warto dowiedzieć się o ewentualną rezygnację lub zmiany rezerwacji. Doczytaj o tym lub zapytaj dowiedzieć się ile wcześniej i jak musisz odwołać pobyt. W większości naszych rezerwacji ubezpieczenia od rezygnacji o wartości 160 złotych, masz już w cenie oferty!   Dlatego z ważnych życiowo i uzasadnionych powodów otrzymasz zwrot wpłaconych środków. Sprawdź szczegóły ubezpieczenia tutaj, lub zapytaj o szczegóły, znajdziemy Ci odpowiednią ofertę!

Noclegi nad Jeziorem Garda

pytania

w momencie rezerwowania każda oferta ma opisany przebieg płatności oraz jej formy. W zależności od rozwiązania poproszony zostaniesz o wybór formy rozliczenia. Są to tradycyjne metody płatności, tj karta lub przelew. Wiele rozwiązań prywatnych opłacisz dopiero na miejscu, wcześniej wymagana będzie jedynie zaliczka. 

Wszystko zależy od wybranej oferty, wszelkie opłaty dodatkowe są wyraźnie opisane. Jeśli masz wątpliwości zapytaj o nie. Zwróć uwagę na opłaty tj:  ręczniki, pościel, sprzątanie końcowe, ogrzewanie, klimatyzacja, zwierzęta. 

W większości ofert standardem jest bezpłatna rezygnacja do 30 dni przed datą przyjazdu. Po tym terminie możliwa jest zmiana nazwiska uczestnika, zmiana terminu. Na rynku jednak istnieją oferty ubezpieczenia od rezygnacji, najczęściej jej koszt wacha się od 4-5% i w przypadku uzasadnionych powodów możliwy jest całkowity zwrot wpłaconej kwoty.

W przypadku rezerwacji opcji, które znajdziesz w serwisie Active Squad, kliknij w jeden z przycisków na stronie „Zarezerwuj” lub Book Now zostaniesz przekierowany na zabezpieczoną stronę rezerwacyjną.

Podczas wyświetlania strony na komputerze, niektórych tabletach kalendarz rezerwacji znajdziesz po prawej stronie. Na komórce i niektórych tabletach znajdziesz go na samym dole lub przycisk Zarezerwuj

Wybierz datę wyjazdu, ilość osób i postępuj zgodnie z wyświetlanymi instrukcjami. 

Staraliśmy się by system był możliwie jak najbardziej intuicyjny. Jeśli jednak masz dodatkowe pytania skontaktuj się z nami.

W przypadku rezerwacji w serwisach zewnętrznych tj Interhome lub booking.com skorzystaj z linku i postępuj zgodnie z instrukcjami.

Jesli masz pytania, jesteśmy do dyspozycji

ko****@ac**********.pl
+39 392 291 3547 

Możemy „zablokować” Ci miejsce na 3-5 dni. Z reguły pierwszą opłatę dokonujesz dopiero w przeciągu 7 dni od rezerwacji. 

wszystkie nasze wycieczki i noclegi są realizowane zgodnie z aktualnymi normami i zasadami przejazdu i wjazdu do państw tranzytowych i docelowych.

Najnowsze wytyczne wjazdu do Włoch przeczytasz na oficjalnym portalu GOV,  pod tym linkiem,

W internecie znajdziesz też wiele blogów i stron, gdzie podróżnicy dzielą się aktualnościami.

Organizator i przewodnicy nie biorą odpowiedzialności za uczestnika z powodu niewiedzy o ewentualnych ograniczeniach wjazdowych, przejazdowych i możliwości uczestniczenia w atrakcjach na miejscu.

Zalecamy by każdy z uczestników zaopatrzony był w maseczkę.

Jeśli masz wątpliwości, pytania skontaktuj się z nami.
ko*****@ac**********.pl
+39 392 291 3547

Masz więcej pytań,
napisz do nas:

Login

Active Squad – Serwis do rezerwacji wakacji we Włoszech. Na stronie znajdziesz noclegi, atrakcje, wycieczki, rozwiązania oferowane przez lokalnych organizatorów i biura podróży. Pomożemy zorganizować Twój urlop. 

Active Squad di Wojciech Dziadosz
Attività prevalente: SERVIZI NEL SETTORE TURISTICO

P.IVA: 02666930207

IT02666930207

Adres

Desenzano del Garda (BS)

Telefon

Email

ko*****@ac**********.pl

odkryj nasze social media!