Pobyty zorganizowane

opcje z polskim biurem podróży

Zapraszamy na praktyczne rozwiązania zorganizowanych gotowych terminów.

Na stronie znajdziesz wybrane noclegi organizowane przez największe biura podróży.  Nie bój się zapytać – to nic nie kosztuje. Skontaktuj się z nami i powiedź nam co chcesz zrobić. Na pewno znajdziemy rozwiązanie i odpowiednią wyprawę.

Rezerwując pobyty na tej stronie, otrzymujesz polskie wsparcie na miejscu oraz zniżki na fakultatywne jednodniowe pozostałe aktywności na tej stronie. Skontaktuj się i zapytaj o szczegóły!

+39 392 291 3547
kontakt@active-squad.p

zaprojektuj swoją podróż

Reprezentujesz biuro podróży, a może grupę osób i szukacie lokalnych rozwiązań? A może chcesz zabrać swój zespół z firmy na wyjazd integracyjny? Napisz do nas! 

Reprezentujesz biuro podróży, a może grupę osób i szukacie lokalnych rozwiązań? 

A może chcesz zabrać swój zespół z firmy na wyjazd integracyjny?

Napisz do nas! Pomożemy zorganizować Wasz wyjazd. Wieloletnie doświadczenie i lokalne współprace, pozwalają nam zaproponować Wam indywidualne rozwiązania. Wycieczki biur podróży ułożymy Wam w indywidualny program i cenę.

Polskie butikowe biura podróży, lokalni organizatorzy pozwalają ułożyć nam ofertę jakiej nie znajdziesz nigdzie indziej. W swoim zasięgu mamy cały region północnych Włoch, wraz z lokalnym transportem. 

Napisz do nas – kliknij. 

wycieczki północne włochy, jezioro garda

sprawdź inne wycieczki we włoszech

Login

Active Squad – Serwis do rezerwacji wakacji we Włoszech. Na stronie znajdziesz noclegi, atrakcje, wycieczki, rozwiązania oferowane przez lokalnych organizatorów i biura podróży. Pomożemy zorganizować Twój urlop. 

Active Squad di Wojciech Dziadosz
Attività prevalente: SERVIZI NEL SETTORE TURISTICO

P.IVA: 02666930207

IT02666930207

Adres

Desenzano del Garda (BS)

Telefon

Email

ko*****@ac**********.pl

odkryj nasze social media!