Transfer Bergamo jezioro Garda

Transfer z lotniska Bergamo. Jak szybko dojechać z lotniska nad Jezioro Garda. Czym dojechać z lotniska nad jezioro Garda.
Przemieszczanie się podczas urlopu to jedna z kluczowych czynności. Jest to o tyle ważne, że sprawna organizacja pozwala zaoszczędzić dużo czasu i stresu.

Transfer z lotniska w Bergamo nad Jezioro Garda i transport w regionie.
Jak to widzimy?

Przemieszczanie się w podczas zwykłego dnia, jako dojazd na wycieczkę lub powrót z niej o każdej porze. Nawet w nocy czy o świcie, to nie jest problem.

Transfer z lotniska Bergamo Jezioro Garda

Jak dojechać z lotniska Bergamo nad Jezioro Garda, opcja autobus.

Wybierając opcje samolotem, zastanawiasz się pewnie jak dojechać pod adres swojego noclegu czy zaplanowanej atrakcji.

Można naturalnie korzystać z wielu form – między innymi to transport publiczny.

Najprostszym i w miarę wygodnym rozwiązaniem jest autobus. Odjeżdżają prawie z pod samych drzwi wyjściowych na lotnisku Bergamo. Przykładem takiego połączenia są przewoźnika Flixbus. Koszt biletu zależy od terminu zakupu. Im wcześniej kupisz bilet tym jest taniej. Ceny wahają się w granicach od 8 – 25 euro /osoba. Czas podróży autobusem do Peschiera del Garda to około 1:30 – 1:40 godziny.

Dojazd na południe jeziora Garda

Wybierając południowy region Jeziora Garda, wybierz jako przystanek docelowy miejscowość Peschiera del Garda. Stąd, jeśli będziesz potrzebował dojechać gdzieś dalej z pewnością potrzebne będą przesiadki. Połączenia wyszukiwać najlepiej za pomocą aplikacji map Google. Wybierając jako trasę komunikację publiczną. Aplikacje dość sprawnie wyznacza trasy, wyszukuje połączenia. Zaprowadzi na przystanek.

Dojazd na północ jeziora Garda

Analogicznie ma się do tego region północny. Tutaj z pewnością podróż będzie trwała dużo dłużej. W tym przypadku wybierz miejscowość Rovereto jako miasto docelowe, a stamtąd przesiadki do Riva del Garda, Torbole, Arco i okolicę. Połączenia przesiadek i dalszej podróży zaplanuj podobnie jak w przypadku południa korzystając z map Google. Wybierając jako trasę komunikację publiczną. Aplikacje dość sprawnie wyznacza trasy, wyszukuje połączenia. Zaprowadzi na przystanek.

Jak dojechać z lotniska nad Jezioro Garda, opcja pociąg.


O ile autobusy odjeżdżają trzy, cztery razy w ciągu dnia (szczegółowy rozkład znajdziesz tutaj) to opcja połączeń kolejowych ma dużo więcej godzin odjazdów – rozkład tutaj.

Tutaj lekkim utrudnieniem może być dotarcie do jednej ze stacji kolejowych w Mediolanie lub Bergamo i stąd wybrać jako cel Desenzano del Garda lub Peschiera. To jedyne miejscowości nad jeziorem Garda gdzie zatrzymuje się pociąg. W 2023 i prawdopodobnie w 2024 innym utrudnieniem dla połączenia pociągami jest dodatkowa przesiadka w Rovato. Dotyczy to 98% połączeń na trasie Garda Bergamo. Spowodowane jest to remontem i budową nowej szybkiej linii kolejowej łączącej wschód i zachód północnych Włoch.

Podróż pociągiem z dworca w Bergamo do Desenzano del Garda zajmuje około 1:30 do 2 godzin, w zależności od rodzaju połączenia i czasu przesiadki. Koszt biletu waha się pomiędzy 7-25 euro /osoba.

Przesiadki te zdecydowanie wydłużają czas dotarcia do celu. Pamiętaj też, że jezioro Garda to trzy administracyjne regiony. Dlatego, żeby dojechać z Peschiera (region Veneto) do Padenghe lub Salo (region Lombardia) pomimo niewielkiej odległości będzie czekać na Ciebie pewnie 1-2 przesiadki. Koszt przejazdu dalej uzależniony jest oczywiście od miejsca docelowego. Cena biletów może wahać się w przedziale od 2-10 euro /osoba. Co łącznie za taki przejazd z lotniska do miejsca docelowego może dać kwotę około 20 euro i więcej za osobę.

Obydwa warianty (pociąg i autobus) są na pewno całkiem dobrą opcją jeśli jesteś sam lub w dwie osoby. I jeśli przesiadki i czas dojazdu nie stanowi wielkiego problemu. I jeśli Twój / Wasz samolot ląduje w ciągu dnia.

Natomiast jeśli osób jest więcej, nawet trzy dorosłe i zakup biletów, sumowanie kosztów z pewnością okaże się całkiem dużą wartością. Ponadto jak policzysz ilość czasu potrzebnego na wszystkie przesiadki, może okazać się, że podróż będzie trwać 3-5 godzin!

Dlatego warto rozważyć i skalkulować prywatny transfer.

Transfer nad Jezioro Garda

Transfer i transport nad Jeziorem Garda

To naprawdę bardzo wygodne rozwiązanie przy grupie już 3 osób, czy rodzinie może okazać się nawet tańsze, niż wybór komunikacji publicznej. Dodatkowo:

  • Czekamy na Ciebie już na lotnisku,
  • odwozimy pod wskazany adres.
  • Nie martwisz się opóźnieniami, zmianami
  • Nie masz stresu, że pociąg czy autobus ucieknie i nie wrócisz na czas na samolot.

Dołożymy wszelkich starań byś dotarł/a tam na czas i bezpiecznie. Zapewniamy to znakomitym doświadczeniem kierowców w regionie oraz nową flotą samochodów. Połączenia realizowane są busami VW lub Mercedes.

Prywatny transfer to przede wszystkim oszczędność czasu. Czas podróży z lotniska w Bergamo do Desenzano to około 50 minut. Cena za przejazd busem dla 8 osób to koszt około 150 – 180 euro co daje kwotę około 19 euro /osoba. Pamiętaj, że w przypadku takiego przejazdu nie masz przesiadek i dodatkowych kosztów.

Transfer lotnisko Bergamo

Wycieczki nad Jeziorem Garda

Doskonałym rozwiązaniem jest też opcja korzystania z naszego transportu podczas Twojego pobytu w regionie Jeziora Garda. Wspólnie z lokalnymi organizatorami, Polskimi przewodnikami we Włoszech oraz biurem podróży zapraszamy Was na zwiedzanie najpiękniejszych zakątków i nieodkrytych miejsc. Sprawdź poniższe propozycje!

Podczas takich usług służymy Ci swoim doświadczeniem w regionie, wiedzą o miejscach takich, które ciężko znaleźć w przewodnikach. Pomożemy dojechać Ci na szlak górski, rowerowy albo odbierzemy Cię z niego. Podczas wycieczek trekkingowych i zwiedzania, zawieziemy w jedno miejsce rano, a wieczorem odbierzemy z innego.

Napisz do nas!

[contact-field label="Imię " required="1" requiredtext="(wymagane)" openpopupid="" type="name"/] [contact-field required="1" requiredtext="(wymagane)" openpopupid="" type="email" label="Email"/] [contact-field label="Wiadomość - napisz nam kiedy jest lądowanie, powrót, godziny, numer lotu. Ile osób." requiredtext="(required)" openpopupid="" type="textarea"/]
Wycieczki nad Jeziorem Garda

Zapraszamy na wspaniałe i praktyczne rozwiązania zorganizowanych gotowych terminów.

  • Polscy licencjonowani przewodnicy
  • aktywny czas, spacery, wycieczki rowerowe górskie z alpejskimi przewodnikami
  • wiele lokalnych opcji i indywidulanych rozwiązań w pięknym regionie Włoch nad Jezioro Garda.

Jezioro Garda, to największe jezioro we Włoszech. Położone w trzech różnych administracyjnie regionach. Podczas pobytów zabierzemy Was w każdy region. Od tras rowerowych wśród winnic i gajów oliwnych, po górskie szlaki trekking i piękne widoki z najlepszych tarasów. Sprawdź poniższe propozycje Polskich biur podróży.

Poniższe rozwiązania to propozycje gotowych wycieczek w pakiecie. Oferowane przez Polskie małe butikowe biura podróży. Idealne rozwiązania dla małych grup i rodzin.

Znajdziesz tutaj nocleg, wyżywienie i pakiet wycieczek atrakcji w jednej stałej cenie. Sprawdź! 

Zaprojektuj swoją podróż

Reprezentujesz biuro podróży, a może grupę osób i szukacie lokalnych rozwiązań? 

A może chcesz zabrać swój zespół z firmy na wyjazd integracyjny?

Napisz do nas! Pomożemy zorganizować Wasz wyjazd. Wieloletnie doświadczenie i lokalne współprace, pozwalają nam zaproponować Wam indywidualne rozwiązania. Wycieczki biur podróży ułożymy Wam w indywidualny program i cenę.

Polskie butikowe biura podróży, lokalni organizatorzy pozwalają ułożyć nam ofertę jakiej nie znajdziesz nigdzie indziej. W swoim zasięgu mamy cały region północnych Włoch, wraz z lokalnym transportem. 

Napisz do nas – kliknij. 

Noclegi nad Jeziorem Garda

Noclegi nad Jeziorem Garda podobnie jak w całych Włoszech jakościowo są bardzo różne. Niestety nie wszystkie hotele lub apartamenty klasyfikowane na 4* tyle mają. Dlatego dobrze jest mieć rzetelne potwierdzenia jakości i aktualną wiedzę o aktualnym standardzie.

Warto pamiętać, że ceny mogą znacząco różnić się w zależności od miesiąca – najdroższy we Włoszech jest sierpień. Lokalizacji – czasem wystarczy oferta kilka „kroków” dalej, a różnica w cenie może być znacząca.

Sprawdź nasze rozwiązania noclegów, lub napisz do nas. Pomożemy znaleźć Wam najlepsze rozwiązania!

Noclegi nad Jeziorem Garda u polaków.
Noclegi nad Jeziorem Garda
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *