Jezioro Garda

dla dzieci

Jezioro Garda

atrakcje rodzinne

Jeśli tu trafiliście, to prawdopodobnie macie świadomość, że aktywny wypoczynek i wspólne rodzinne działania są lepsze od tv, telefonów i siedzenia w miejscu.

Ciało człowieka stworzone jest do aktywności ruchowej. Aktywność fizyczna to nie tylko walka z otyłością i podniesieniem odporności. Dobra forma znacznie podnosi samoocenę, wydolność i ogólne zdrowie psychiczne. Badania wskazują, że społeczeństwa aktywne ruchowo osiągają wyższą średnią długość życia. 

 

propozycje dla rodzin

nad Jeziorem Garda

Wspinanie się, górskie wędrówki, czas na rowerze. Wspólne aktywności najbardziej zbliżają i umacniają relacje. Nasze dzieci mają prawo dorastać na świeżym powietrzu, a odkrywanie tego świata wspólnie z rodzicami to najlepsze dopełnienie.

Zabieramy dzieci na wspinaczki, spacer po ścieżkach w kanionach, zdobywamy szczyty, pokażemy Wam piękno natury. Na koniec dnia zobaczymy Wasze zmęczenie i radość.

Aktywny urlop, propozycje dla rodzin nad Jeziorem Garda

Prawdziwy plac zabaw jest na świeżym powietrzu. Oto kilka obszarów w które możemy Was zabrać:

Wspinaczka: wydaje się banalna, ale rozwija fizycznie i naszą cierpliwość. Łatwe, bezpieczne.

Canyoning: kiedy zobaczysz rzeki w regionie Jeziora Garda, zrozumiesz dlaczego nie są tak zatłoczone jak plaże, a 10 razy bardziej ekscytujące.

Via Ferrata: Przygoda dla całej rodziny! Przewodnik górski szczególnie zadba o dzieci i młodzież, tworząc prawdziwe kolorowe konsorcjum. 

Lunch w Schronisku: jak zrezygnować ze spaceru po lesie, gdy w małym schronisku z zapierającym dech w piersiach widokiem czeka na Ciebie apetyczny obiad? 

Dzień nad jeziorem: oprócz Gardy można dojechać rowerem nad Jezioro Ledro, Jezioro Tenno, Jezioro Cavedine. Wypożyczyć kajak i wziąć udział w kursie windsurfingu

Rowery, najbardziej popularny i dostępny dla każdego. Nie wymaga specjalnych umiejętności i najwięcej osób korzysta z niego w codziennym życiu.

W przypadku jakiejkolwiek innej ciekawości napisz do nas lub skontaktuj się z nami, chętnie doradzimy!

 

propoponowane

działania

jezioro garda dla rodzin

Login

Active Squad – Serwis do rezerwacji wakacji we Włoszech. Na stronie znajdziesz noclegi, atrakcje, wycieczki, rozwiązania oferowane przez lokalnych organizatorów i biura podróży. Pomożemy zorganizować Twój urlop. 

Active Squad di Wojciech Dziadosz
Attività prevalente: SERVIZI NEL SETTORE TURISTICO

P.IVA: 02666930207

IT02666930207

Adres

Desenzano del Garda (BS)

Telefon

Email

ko*****@ac**********.pl

odkryj nasze social media!