rowerem

we Włoszech

Wycieczki rowerowe we Włoszech


– zaplanuj razem z nami niezapomnianą wyprawę.
Jezioro Garda, Val di Sole, Dolomity, północne Włochy.

Wycieczki rowerowe we Włoszech, to od nich u nas wszystko się zaczęło!
Od samego początku naszej działalności to właśnie rower towarzyszył nam w naszych działaniach. Nie boję się stwierdzić, że gdyby nie rower to nie było by Active-Squad i tego co właśnie oglądasz.

Rower towarzyszy nam każdego dnia, prywatnie i z naszymi gośćmi przejechaliśmy tysiące kilometrów, odkrywaliśmy miejsca i szlaki których nie znaleźliśmy w innych przewodnikach. Potwierdziliśmy setki tych już opisanych. Jestem przekonany, że z pełną odpowiedzialnością mogę dzielić się swoimi doświadczeniami i zaprosić Was rowerowych nasz świat regionu.

 

rowerem we włoszech

Jezioro Garda

val di sole

dolomity

Lokalnie współpracujemy z wieloma organizacjami rowerowymi. Nie tylko nad Jeziorem Garda, ale w wielu regionach Włoch. Zamówisz u nas wycieczkę z certyfikowanym przewodnikiem dla siebie lub grupy. Wypożyczysz dowolny rower, skonsultujesz swoje plany i marzenia.

Nie bój się zapytać – to nic nie kosztuje.

+39 392 291 3547 ko*****@ac**********.pl

Polecane wypożyczalnie i trasy w ich regionie

Poniższe opcje to polecane przez nas trasy rowerowe w wybranych i sprawdzonych przez nas wypożyczalniach danego regionu/miasta. Wybierz odpowiednią dla siebie. 

Gargnano

Zachodnie wybrzeże Jeziora Garda. Interesująca kraina dla kolarzy i amatorów szukających większych wrażeń. Wysokie góry, piękne przełęcze, wspinaczka i zapierające dech w piersiach zjazdy.

Riva del Garda

Doskonały region dla MTB i kolarstwa górskiego. Niezliczona ilość tras, tysiące kilometrów. Wysokie góry, przełęcze, sąsiednie jeziora. Znajdziesz tutaj przynajmniej dwie wypożyczalnie, które polecamy z ofertą rozwiązań dosłownie dla każdego.

Nago - Torbole

Podobnie jak Riva del Garda to region górski, liczne trasy MTB, zjazdowe Enduro i kolarskie wspinaczki i trasy zjazdowe. Stąd można "atakować" najwyższe szczyty Monte Baldo.

jezioro garda rowerem

propoponowane

wycieczki

Poniżej wybierz kategorię lub temat, zaplanuj z nami swoje rowerowe przygody!

Wycieczki rowerowe organizowane są przez organizatorów posiadających odpowiednie przeszkolenia i pozwolenia . A my jesteśmy ich oficjalnym partnerem. Ceny i warunki w naszym serwisie są identyczne, jak bezpośrednio u organizatora. Rezerwując na tej stronie, wspierasz nasze działania. Dziękujemy!.

Wycieczki rowerowe po z przewodnikiem

zapewniamy gościom najlepsze wrażenia rowerowe nad Jeziorem Garda i w północnych Włoszech. Słuchamy Waszych potrzeb, dzielimy się doświadczeniami. Wybierz wycieczkę odpowiednią dla siebie, a my z przyjemnością poprowadzimy Cię najlepiej jak to możliwe. Jeśli szukasz wycieczki rowerowej po jeziorze Garda, to jest to właściwa strona.

Zapierające dech w piersiach widoki, miejsca bogate w sztukę i historię, zachwycające trasy zanurzone w naturze. Garda ma wiele do zaoferowania, wybierz doświadczenie, które najbardziej Ci odpowiada!

Wycieczki rowerowe nad Jeziorem Garda

Wycieczki rowerowe to jeden z najbardziej przyjemnych sposobów na spędzenie dnia nad Jeziorem Garda. Niezależnie od tego, czy jesteś tu po raz pierwszy, czy jesteś długoletnim przyjacielem. Przejeżdżając na wakacje, odkryjesz, jak piękne jest odkrywanie jeziora w siodle! Sprawdź wiele naszych wpisów, rowerowych na blogu

Rowerem dookoła Jeziora Garda
Podwieszana trasa rowerowa
Tematy rowerowe na blogu

Pod tym linkiem sprawdzisz propozycje wycieczek nad Jeziorem Garda

Rowerem w Val di Sole

Val di Sole  to prawdziwy raj dla MTB i  E – Bike w Trentino. Rzut kamieniem od naszego jeziora Garda, na zboczach Dolomitów Brenta, czeka na Ciebie wiele rozwiązań w tym singletrackbikepark, enduro downhill  i ścieżki rowerowe, którym towarzyszą przewodnicy Trentino Wild.

Sprawdź naszą propozycję w Val di Sole

Rowery i kolarstwo w naszym rejonie to dyscyplina doceniana przez tysiące osób każdego sezonu. Może doświadczać tego każdy w dobrej kondycji fizycznej w tym dzieci i całe rodziny.

Wybierz odpowiednią imprezę. Każda strona wyposażona jest w kalendarz, skorzystaj by wybrać termin. Postępuj zgodnie z wyświetlanymi informacjami. Jeśli masz pytania skontaktuj się z nami. +39 392 291 3547

W zależności od wycieczki sprzęt dostarczany jest przez organizatora lub jest po Twojej stronie, zwróć uwagę przy każdej opcji jest to wyraźnie zaznaczone.

wygodne buty,  T-shirt, strój odpowiedni do pory roku i pogody. Okulary, koszulkę na przebranie po wycieczce. Wodę! 

 

    • Zawsze miej przy sobie napój i przekąskę odpowiednią do pory roku: zmęczenie i emocje wywołują głód i pragnienie. 
    • Latem pamiętaj, aby wrócić po południu, aby uniknąć burz typowych dla lokalnej letniej pogody.
    •  

Organizator zastrzega sobie prawo do zmian i modyfikacji harmonogramu w przypadku złej pogody. W skrajnych przypadkach (nagła niesprzyjająca pogoda) harmonogram może zostać zmieniony. Dopełnimy wszelkich starań by zrealizować zaplanowane wycieczki.

Login

Active Squad – Serwis do rezerwacji wakacji we Włoszech. Na stronie znajdziesz noclegi, atrakcje, wycieczki, rozwiązania oferowane przez lokalnych organizatorów i biura podróży. Pomożemy zorganizować Twój urlop. 

Active Squad di Wojciech Dziadosz
Attività prevalente: SERVIZI NEL SETTORE TURISTICO

P.IVA: 02666930207

IT02666930207

Adres

Desenzano del Garda (BS)

Telefon

Email

ko*****@ac**********.pl

odkryj nasze social media!