Rusz się z mMove

Organizatorem poniższych działań jest mMove. A my jesteśmy ich oficjalnym partnerem. Ceny i warunki w naszym serwisie są identyczne, jak bezpośrednio u organizatora. Rezerwując na tej stronie, wspierasz nasze działania. Dziękujemy!.

mMove, jest wiodącym organizatorem aktywnego wypoczynku nad Jeziorem Garda. Już 20 lat zabierają gości w świat gór i wody w regionie Jeziora Garda i Dolomitów. Wykwalifikowani przewodnicy górscy i  najlepszy sprzęt.

A my jesteśmy dumni z takiego partnera i mamy zaszczyt zaprosić Was do skorzystania z ich oferty. 

współpraca

bezpieczeństwo przede wszystkim #safetyfirst

Korzystając z tego polecenia wspierasz nasze działania! To dzięki temu otrzymujemy wynagrodzenie, możemy tworzyć nowe treści, odkrywać dla Was miejsca i dzielić się doświadczeniami. Ciebie to nic nie kosztuje, a ceny są dokładnie takie same. Dziękujemy! 

Przyroda, zabawa, adrenalina, ale nie tylko. Dla Mmove®,  doświadczenie górskie to przede wszystkim  BEZPIECZEŃSTWO!

Po dwóch latach współpracy narodził się projekt „ SAFETY FIRST ”. Prawdziwy inkubator procedur bezpieczeństwa w którym firmy i profesjonaliści z branży dzielą się wiedzą, doświadczeniami,  zarządzaniem ryzykiem związanym z aktywnością na świeżym powietrzu.

Podpisana współpraca pomiędzy „studio legale VZA di Viola e Zandonai” e la Scuola di Alpinismo Mmove,  i wspólne opracowane procedury. Konkretne zastrzeżenia informacyjne, mające na celu w bardziej świadomy wybór każdej indywidualnej aktywności na świeżym powietrzu.

Współpraca przyniosła doświadczenie w  surowych normach bezpieczeństwa, stosowany przy każdej aktywności.

Lokalnie współpracujemy z wieloma organizatorami.  Zamówisz u nas wycieczkę z przewodnikiem dla siebie lub grupy. Wypożyczysz dowolny sprzęt, skonsultujesz swoje plany i marzenia. Nie bój się zapytać – to nic nie kosztuje. Skontaktuj się z nami i powiedź nam co chcesz zrobić. Na pewno znajdziemy rozwiązanie i odpowiednią wyprawę.

+39 392 291 3547
ko*****@ac**********.pl

Login

Active Squad – Serwis do rezerwacji wakacji we Włoszech. Na stronie znajdziesz noclegi, atrakcje, wycieczki, rozwiązania oferowane przez lokalnych organizatorów i biura podróży. Pomożemy zorganizować Twój urlop. 

Active Squad di Wojciech Dziadosz
Attività prevalente: SERVIZI NEL SETTORE TURISTICO

P.IVA: 02666930207

IT02666930207

Adres

Desenzano del Garda (BS)

Telefon

Email

ko*****@ac**********.pl

odkryj nasze social media!