Sardynia

Sardynia to idealne miejsce na wakacje — piękne plaże przypominające raj na ziemi i krystalicznie czysta woda.  Dziewicza przyroda i fascynujące średniowieczne miasteczka są właśnie tym, co przyciąga turystów na wyspę.

Sardynia, określana jako Karaiby Europy. To jedna z najpiękniejszych włoskich wysp. Piękne laguny, drobny piasek i turkusowe morze są idealne na letnie wakacje. Sardynię można odwiedzać przez cały rok, a historyczne miasta i piękne krajobrazy można zwiedzać niezależnie od pogody.

Klimat w tym autonomicznym regionie administracyjnym Włoch jest głównie śródziemnomorski z łagodnymi wiosnami i jesieniami, gorącymi latami i ciepłymi zimami. Temperatury wynoszą około 12 stopni Celsjusza zimą i 28 stopni Celsjusza latem.

Na Sardynię z Polski można dolecieć bezpośrednio liniami LOT, Ryanair i Wizz Air. Zależnie od trasy, loty z Polski na Sardynię trwają około 2,5 godziny. Na główne lotnisko w Cagliari dotrzemy z Krakowa, Poznania, Warszawy i Wrocławia. Drugim pod względem wielkości i popularności lotniskiem na Sardynii jest port Olbia Costa Smeralda, a trzecim Alghero–Fertilia.

 

Znajdź nocleg

 

atrakcje wycieczki

kempingi

Kempingi Włochy

Kempingi w lecie

Login

Active Squad – Serwis do rezerwacji wakacji we Włoszech. Na stronie znajdziesz noclegi, atrakcje, wycieczki, rozwiązania oferowane przez lokalnych organizatorów i biura podróży. Pomożemy zorganizować Twój urlop. 

Active Squad di Wojciech Dziadosz
Attività prevalente: SERVIZI NEL SETTORE TURISTICO

P.IVA: 02666930207

IT02666930207

Adres

Desenzano del Garda (BS)

Telefon

Email

ko*****@ac**********.pl

odkryj nasze social media!