Jezioro Garda

kajakiem NAD JEZIOREM GARDA

Jezioro Garda

spływy kajakowe

Chcesz przeżyć niezapomnianą przygodę?

Na tej stronie zarezerwujesz bezpośrednio atrakcję organizatora XAdvetures.
Ceny i warunki są identyczne jak na stronie organizatora.

Rejsy kajakowe po jeziorze Garda i rzece Adige dla zabawy i wiosłowania w towarzystwie . Są tacy, którzy szukają zachodu słońca nad jeziorem pod koniec dnia. Oraz tacy, którzy szukają przyjemnej, spokojnej wycieczki po rzece. Albo także ci, którzy szukają emocji związanych z zapierającym dech w piersiach zejściem przez bystrza. To jest świat kajakarstwa, chwila absolutnej wolności.

Zarówno w przypadku aktywności na rzece, jak i na jeziorze, zawsze będziesz wspierany przez jednego z pracowników organizatora. Ludzi, którzy ukończyli kurs specjalizacyjny i którzy są stale aktualizowani, aby pomóc Ci w każdych warunkach.

Odkryj wszystkie nasze wycieczki kajakiem po jeziorze Garda i wybierz swoją ulubioną. Zabawa gwarantowana!

propoponowane

działania

Organizatorem atrakcji jest XAdventures A my jesteśmy ich oficjalnym partnerem. Ceny i warunki w naszym serwisie są identyczne, jak bezpośrednio u organizatora. Rezerwując na tej stronie, wspierasz nasze działania. Dziękujemy!.
  • Wiosłowanie jest dobre dla zdrowia. Jest to harmonijny ruch wykonywany w relaksującym otoczeniu w kontakcie z naturą. 
  • Jest to aktywność odpowiednia dla wszystkich. Od 9 do 99 lat, z minimalną sprawnością fizyczną i nie bojącą się wody. 
  • Podczas wypraw kajakowych odkrywamy bardzo sugestywne krajobrazy z nowej perspektywy. Niektóre wycieczki obejmują degustację typowych produktów, aby jeszcze bardziej docenić bogactwo naszego terytorium. 
  • Dla ciekawskich lub dla tych, którzy mają już pewne doświadczenie w spływie kajakowym, spróbujmy dreszczyku emocji płynącego z kajakarstwa, środka wymagającego nieco większej koordynacji i większej znajomości wiosła. 

Wybierz odpowiednią imprezę. Każda strona wyposażona jest w kalendarz, skorzystaj by wybrać termin. Postępuj zgodnie z wyświetlanymi informacjami. Jeśli masz pytania skontaktuj się z nami. +39 392 291 3547

  • Cały niezbędny sprzęt zapewnia Xadventure, jeśli Ci się spodoba, pomożemy Ci wybrać odpowiedni materiał do Twojego poziomu i wielkości przygody.
  • Kajaki, których używamy, siedzą na pontonach rzecznych, stabilnych i bezpiecznych, ale także bardzo zabawnych.

sandały, neoprenowe trampki lub buty rockowe, strój kąpielowy, nie bawełnianą koszulę techniczną, szorty, które się przemokną, okulary przeciwsłoneczne z troczkiem do ich zabezpieczenia i czapkę z daszkiem. Ręcznik i kompletna zmiana po aktywności.

    • Tak, tylko w przypadku posiadania wodoszczelnego etui ze smyczą istnieje ryzyko, że może ono wpaść do wody.

Organizator zastrzega sobie prawo do zmian i modyfikacji harmonogramu w przypadku złej pogody. W skrajnych przypadkach (nagła niesprzyjająca pogoda) harmonogram może zostać zmieniony. Dopełnimy wszelkich starań by zrealizować zaplanowane wycieczki.

kajakiem nad jeziorem garda

Login

Active Squad – Serwis do rezerwacji wakacji we Włoszech. Na stronie znajdziesz noclegi, atrakcje, wycieczki, rozwiązania oferowane przez lokalnych organizatorów i biura podróży. Pomożemy zorganizować Twój urlop. 

Active Squad di Wojciech Dziadosz
Attività prevalente: SERVIZI NEL SETTORE TURISTICO

P.IVA: 02666930207

IT02666930207

Adres

Desenzano del Garda (BS)

Telefon

Email

ko*****@ac**********.pl

odkryj nasze social media!