Rejs motorówką w Sirmione

Cena

5.00 

Czas trwania

25 minutes

Maksymalna grupa

40

Min wiek

3+

Oceny

No reviews yet

Opis

Rejs motorówką w Sirmione

Sirmione, klejnot Jeziora Garda. Położone w południowej części regionu.

Sirmione, magiczne spotkanie turkusowej wody z krainą wyśpiewaną przez poetów ponad dwa tysiące lat temu. Wycieczka motorówką na półwysep Sirmione to jedna z dziesięciu rzeczy, których nie można przegapić podczas wakacji nad Jeziorem Garda. Nasz partner od ponad dwudziestu lat towarzyszy podróżnikom w rejsach w tym regionie.

Rejs motorówką, dookoła półwyspu Sirmione

Zaczniemy od portu Zamku Scaligero, omijając półwysep spotkamy willę z lat 20-tych, w której Maria Callas inspirowała się interpretacją swoich pieśni, będziemy obserwować półwysep i termalną jej część centrum wellness Aquaria, zatrzymamy się, aby wyobrazić sobie, gdzie poeta Catullus pisał swoje wiersze w rzymskiej willi zwanej „Grotte di Catullo”. Będziemy szukać bąbelków wśród fal, które wskażą  siarkowe źródło Boiola, z którego rodzi się dobroczynna woda termalna Sirmione i wreszcie po tym wszystkim i około 25 minut rejsu wrócimy na Zamek Sirmione. Będziemy musieli spuścić głowę, aby przejść pod mostem i powrót do portu.

Wszystkie wycieczki odbywają się przy sprzyjających warunkach pogodowych. Trasa może ulegać zmianom w zależności od warunków pogodowych. Wycieczka grupowa jest gwarantowana po osiągnięciu min. uczestników.

Organizatorem wycieczki jest Wynajem łodzi motorowych w Sirmione

Zawiera/Niezawiera

  • przewodnik/kapitan
  • bezpłatne anulowanie
  • woda do picia
  • przekąski

Najczęstsze pytania:

Zasady rezygnacji:

Bezpłatne anulowanie wycieczki.

Co w przypadku złych warunków pogodowych:

Ze względów bezpieczeństwa wszystkie wycieczki odbywać się będą w sprzyjających warunkach pogodowych. Trasa może ulec pewnym zmianom w zależności od warunków pogodowych.

Kalendarz i ceny

Sprawdź, może Ci się spodobać!

Opinie

No reviews yet
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price
  • Rooms

Book This Tour

please, select date first

Formularz to zapytanie o dostępność, nie jest rezerwacją.
Po otrzymaniu od Ciebie zapytania, niezwłocznie skontaktujemy
się z organizatorem i wrócimy do Ciebie by ustalić szczegóły. Na każdym etapie masz nasze wsparcie w języku polskim i ceny takie same jak u organizatora. 

zapraszamy na nasz instagram

lubisz samodzielność?

Szanujemy to i Wasz czas. Dlatego udostępniamy najpopularniejszy serwis, a do chłodnych algorytmów dodajemy ludzkie serce i doświadczenie.
Doradzimy Wam co wybrać.

Żyjemy w regionie wiele lat i wiemy co zaproponować jeśli przyjeżdżacie z rodziną, albo szalony weekend. Na rower, lub w góry. Wiemy jak ważna jest lokalizacja i pogoda w okresie o który pytacie. 
 

Dzięki Waszym kliknięciom z naszej strony otrzymujemy wynagrodzenie. Wspieracie nasze działania, a my wciąż pozostajemy do Waszej dyspozycji. Możemy tworzyć nowe treści i oferty. Dodatkowo każda rezerwacja złożona przez naszą stronę otrzymuje nasze wsparcie.

nasz facebook

polub nasz profil i bądź na bieżąco z wydarzeniami i ciekawostkami, które Wam odkrywamy w regionie. Zapraszamy też, na nasze grupy -znajdziesz je w profilu Facebook’a

aktywne wakacje we włoszech

Login

Active Squad – Aktywny wypoczynek we Włoszech. Zorganizujemy Twój urlop. Noclegi, transport, wycieczki, atrakcje na miejscu. Zabierzemy Cię tam gdzie sam nie dotrzesz.

Active Squad di Wojciech Dziadosz
P.IVA: 02666930207
IT02666930207

Adres

Desenzano del Garda (BS)

Telefon

+39 392 291 35 47

Email

kontakt@active-squad.pl

odkryj nasze social media!