Val di Sole

Val di Sole, położona we Włoszech w regionie Trydent-Górna Adyga. Val di Sole. To górski region, otoczony masywami Adamello, Grupa Brenta oraz Ortler. Rozciąga się od przełęczy Tonale na zachodzie do miejscowości Mostizzolo, która stanowi granicę na wschodzie. To popularne miasteczka tj Dimaro, Folgarida, Pejo, Mezzana, Marilleva 900 i 1400.

 

W regionie bardzo ważną rolę odgrywa turystyka aktywna, zarówno letnia, jak i zimowa. Val di Sole jest popularnym ośrodkiem narciarskim. Region był gospodarzem mistrzostw świata w snowboardingu, kajakarstwie górskim i kolarstwie górskim. Do tych i wielu innych dyscyplin serdecznie Was zapraszamy. Współpracujemy z kluczowymi polskimi i włoskimi organizatorami atrakcji.  Na naszej stronie zarezerwujesz atrakcję, nocleg i wsparcie rezydenta, a wszystko to w języku polskim. Sprawdź, co dla Was przygotowaliśmy, poznaj naszych partnerów!

Arkadiusz i biuro podróży Sole Experience. To przede wszystkim lokalne i sprawdzone noclegi w hotelach i apartamentach. 

W obsłudze ma Marilleva 1400 i 900, Mezzana, Folgarida / Dimaro, Madonna di Campiglio, Pinzolo, Pejo.

Dodatkowo, Ponte di Legno Tonale, Folgarii – Lavarone, Monte Bondone.

Telefon: +48 602 113 055

Ola, od wielu lat na stałe mieszka w wiosce Mezzana. Zimą pracuje w szkółce narciarskiej w Marilleva 1400. Latem jako przewodnik rowerowy zaprasza na najlepsze trasy w regionie.

Ponadto prowadzi na wyłączność wiele apartamentów noclegowych. Prywatne noclegi w regionie Marilleva 1400 i 900, Mezzana, Folgardia, Dimaro.

Telefon: +39 380 124 1967

noclegi

 

włoscy organizatorzy atrakcji:

Naszym partnerem atrakcji w Val di Sole jest Trentino Wild Val di Sole z biurami w Dimaro , Croviana i Caldes. Ma ponad 40-letnie doświadczenie w organizowaniu zajęć na świeżym powietrzu i sportów ekstremalnych w Trentino Alto Adige. Bezpieczeństwo i jakość są zawsze na pierwszym miejscu. Sprawdź co Wam przygotowaliśmy!

Login

Active Squad – Serwis do rezerwacji wakacji we Włoszech. Na stronie znajdziesz noclegi, atrakcje, wycieczki, rozwiązania oferowane przez lokalnych organizatorów i biura podróży. Pomożemy zorganizować Twój urlop. 

Active Squad di Wojciech Dziadosz
Attività prevalente: SERVIZI NEL SETTORE TURISTICO

P.IVA: 02666930207

IT02666930207

Adres

Desenzano del Garda (BS)

Telefon

Email

ko*****@ac**********.pl

odkryj nasze social media!