Jezioro Garda

via ferrata

Jezioro Garda

via ferrata

Chcesz przeżyć niezapomnianą przygodę?

Wielu kocha góry i całe jej otoczenie, ale nie wszyscy są chętni do angażowania się w wymagające wspinaczki i długie wędrówki.

Via ferrata to właściwy kompromis. Nie wymaga dużego wysiłku i energii niezbędnej do zdobycia szczytu, zapewnia adrenalinę pokonywania stromych ścieżek. Gwarantuje maksymalne bezpieczeństwo dzięki stalowym linom lub drabinom, które pozwalają zabezpieczyć się we wszystkich najbardziej wymagających przejściach. Wszystko w towarzystwie przewodnika górskiego.

Arco w Trentino jest idealną bazą wypadową dla wielu wspomaganych tras, od tych z widokiem na Jezioro Garda po te w Dolomitach (wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO). Na przykład do wspaniałych tras na grupie Brenta jest niecała godzina drogi, więc dlaczego by z nich nie skorzystać. Każdej wiosny otwiera się nowy sezon, idealny na via ferraty i podziwianie wielokolorowych krajobrazów! 

Trasy z nami są liczne, z różnymi trudnościami. Idealne okresy to okres od marca do października.

jezioro garda via ferrata

via ferrata

Jezioro Garda

Lokalnie współpracujemy z wieloma organizacjami via Ferraty.  Zamówisz u nas wycieczkę z przewodnikiem dla siebie lub grupy. Wypożyczysz dowolny sprzęt, skonsultujesz swoje plany i marzenia. Nie bój się zapytać – to nic nie kosztuje. Skontaktuj się z nami i powiedź nam co chcesz zrobić. Na pewno znajdziemy rozwiązanie i odpowiednią wyprawę.

+39 392 291 3547
kontakt@active-squad.pl

Via Ferrata w naszym rejonie to dyscyplina doceniana przez tysiące osób każdego sezonu: może to przeżyć każdy w dobrej kondycji fizycznej, nie bojący się przestrzeni i wysokości, w tym dzieci przyzwyczajone do sportu i normalnej masy ciała. Wzrost powyżej 130 cm.

Wybierz odpowiednią imprezę. Każda strona wyposażona jest w kalendarz, skorzystaj by wybrać termin. Postępuj zgodnie z wyświetlanymi informacjami. Jeśli masz pytania skontaktuj się z nami. +39 392 291 3547

Mmove® zapewnia cały sprzęt (Uprząż, kask, zapięcia).

wygodne buty lub buty trekkingowe do chodzenia po góach (BEZ sandałów lub klapki !!!), T-shirt, strój odpowiedni do pory roku i pogody.

 

  • Unikaj gorącego letniego słońca wczesnym popołudniem na bardzo wymagających i długich via ferratach (np. Che Guevara);
  • Całkiem fajne i krótkie via ferraty to Rio Sallagoni, Rio Ruzza i Colodri (jeśli zdecydujesz się podążać nią po południu, ponieważ jest skierowana na wschód);
  • Cima Capi wychodzi na południe i nawet jeśli wycieczka jest dość długa. Często jest trochę wietrznie: zaplanuj wycieczkę z odpowiednim terminem i przerwami. 
  • Zawsze miej przy sobie napój i przekąskę odpowiednią do pory roku: zmęczenie i emocje wywołują głód i pragnienie. 
  • Latem pamiętaj, aby wrócić po południu, aby uniknąć burz typowych dla lokalnej letniej pogody.
  • Nie zapuszczaj się na via ferraty bez uprzęży, zestawu via ferrata, kasku i odpowiedniego przygotowania !!!

Organizator zastrzega sobie prawo do zmian i modyfikacji harmonogramu w przypadku złej pogody. W skrajnych przypadkach (nagła niesprzyjająca pogoda) harmonogram może zostać zmieniony. Dopełnimy wszelkich starań by zrealizować zaplanowane wycieczki.

propoponowane

działania

Organizatorem via ferrata nad Jeziorem Garda jest grupa mMove z Arco. A my jesteśmy ich oficjalnym partnerem. Ceny i warunki w naszym serwisie są identyczne, jak bezpośrednio u organizatora. Rezerwując na tej stronie, wspierasz nasze działania. Dziękujemy!.

jezioro garda via ferrata

Login

Active Squad – Aktywny wypoczynek we Włoszech. Zorganizujemy Twój urlop. Noclegi, transport, wycieczki, atrakcje na miejscu. Zabierzemy Cię tam gdzie sam nie dotrzesz.

Active Squad di Wojciech Dziadosz
P.IVA: 02666930207
IT02666930207

Adres

Desenzano del Garda (BS)

Telefon

+39 392 291 35 47

Email

kontakt@active-squad.pl

odkryj nasze social media!