Via Ferrata nad Jeziorem Garda

Chcesz przeżyć niezapomnianą przygodę?

Wielu kocha góry, ale nie wszyscy są chętni do angażowania się w wymagające wspinaczki i długie wędrówki. Via ferrata to właściwy kompromis. Nie wymaga dużego wysiłku. Zapewnia adrenalinę pokonywania stromych ścieżek. Dzięki stalowym linom lub drabinom, gwarantuje maksymalne bezpieczeństwo. 

proponowane działania

Lokalnie współpracujemy z polskimi i włoskimi przewodnikami. Na różnych poziomach zaawansowania w regionie Jeziora Garda i północnych Włoch. Z pewnością każdy znajdzie u nas wsparcie. Pod zdjęciem znajdziesz rozwiązania włoskiego organizatora. 

WYBIERZ ODPOWIEDNIĄ IMPREZĘ I ZAREZERWUJ

Organizatorem wspinaczki nad Jeziorem Garda jest grupa mMove z Arco. Jesteśmy oficjalnym partnerem. Ceny i warunki w naszym serwisie są identyczne, jak bezpośrednio u organizatora. Rezerwując na tej stronie, wspierasz nasze działania. Dziękujemy!.

jezioro garda via ferrata polscy przewodnicy

VIA FERRATA JEZIORO GARDA

Lokalnie współpracujemy z wieloma organizacjami via Ferraty.  Zamówisz u nas wycieczkę z przewodnikiem dla siebie lub grupy. Również Polscy przewodnicy wysokogórscy. Skonsultujesz swoje plany i marzenia. Nie bój się zapytać – to nic nie kosztuje. Skontaktuj się z nami i powiedź nam co chcesz zrobić. Na pewno znajdziemy rozwiązanie i odpowiednią wyprawę.

Via Ferrata w naszym rejonie to dyscyplina doceniana przez tysiące osób każdego sezonu: może to przeżyć każdy w dobrej kondycji fizycznej, nie bojący się przestrzeni i wysokości, w tym dzieci przyzwyczajone do sportu i normalnej masy ciała. Wzrost powyżej 130 cm.

Wybierz odpowiednią imprezę. Każda strona wyposażona jest w kalendarz, skorzystaj by wybrać termin. Postępuj zgodnie z wyświetlanymi informacjami. Jeśli masz pytania skontaktuj się z nami. +39 392 291 3547

Mmove® zapewnia cały sprzęt (Uprząż, kask, zapięcia).

wygodne buty lub buty trekkingowe do chodzenia po góach (BEZ sandałów lub klapki !!!), T-shirt, strój odpowiedni do pory roku i pogody.

 

  • Unikaj gorącego letniego słońca wczesnym popołudniem na bardzo wymagających i długich via ferratach (np. Che Guevara);
  • Całkiem fajne i krótkie via ferraty to Rio Sallagoni, Rio Ruzza i Colodri (jeśli zdecydujesz się podążać nią po południu, ponieważ jest skierowana na wschód);
  • Cima Capi wychodzi na południe i nawet jeśli wycieczka jest dość długa. Często jest trochę wietrznie: zaplanuj wycieczkę z odpowiednim terminem i przerwami. 
  • Zawsze miej przy sobie napój i przekąskę odpowiednią do pory roku: zmęczenie i emocje wywołują głód i pragnienie. 
  • Latem pamiętaj, aby wrócić po południu, aby uniknąć burz typowych dla lokalnej letniej pogody.
  • Nie zapuszczaj się na via ferraty bez uprzęży, zestawu via ferrata, kasku i odpowiedniego przygotowania !!!

Organizator zastrzega sobie prawo do zmian i modyfikacji harmonogramu w przypadku złej pogody. W skrajnych przypadkach (nagła niesprzyjająca pogoda) harmonogram może zostać zmieniony. Dopełnimy wszelkich starań by zrealizować zaplanowane wycieczki.

via ferrata

Jezioro Garda

Jeśli nie znalazłeś dla siebie rozwiązania, albo chcesz indywidualnie umówić się na swoją przygodę. Napisz do nas. 

+39 392 291 3547
ko*****@ac**********.pl

jezioro garda via ferrata

Login

Active Squad – Serwis do rezerwacji wakacji we Włoszech. Na stronie znajdziesz noclegi, atrakcje, wycieczki, rozwiązania oferowane przez lokalnych organizatorów i biura podróży. Pomożemy zorganizować Twój urlop. 

Active Squad di Wojciech Dziadosz
Attività prevalente: SERVIZI NEL SETTORE TURISTICO

P.IVA: 02666930207

IT02666930207

Adres

Desenzano del Garda (BS)

Telefon

Email

ko*****@ac**********.pl

odkryj nasze social media!