Jezioro Garda

via ferrata

szlak przemytników

JEZIORO GARDA

 

Droga łącząca Austrię i Włochy do 1918 roku

 

z widokiem na Jezioro Garda, wykuta w skale ścieżka, która od czasu do czasu znika oferując w zamian ekscytujące przejścia nad przepaścią. Jeśli znasz już Strada Ponale i sądzisz, że nic więcej Cię tu nie zaskoczy to jesteś w błędzie… trawers po pionowej ścianie zachwyci Cię swoim surowym pięknem i dostarczy spory zastrzyk adrenaliny, emocje przyprawiające o zawrót głowy oraz widoki niedostępne dla większości śmiertelników.

Ścieżka NIE JEST via ferratą ! wyposażona tylko w kilka krótkich odcinków ze stalową liną oraz w spity typowe dla wspinaczki jest zatem odpowiednia tylko dla osób z doświadczeniem lub tych, którzy posiadają sprzęt oraz przewodnika. Można do niej dojść legendarną drogą Ponale.

Szlak przemytników:

 • Ekspozycja, adrenalina, widoki na jezioro zapierające dech w piersiach, emocje – taką wybuchową mieszankę składników oferuje ten wydrążony w skale szlak górski. Na ścieżce przemytników trudne przejścia występują naprzemiennie z łatwiejszymi odcinkami więc można odpocząć pomiędzy jednym akrobatycznym skokiem a drugim, na całym szlaku jednak wymagane jest skupienie, absolutny brak lęku wysokości oraz pewny krok.

  W zamian za to wspaniałe widoki i niezapomniane chwile podziwianie żaglówek i łodzi płynących po Jeziorze Garda z wysokości ponad stu metrów.

  Info Trasa Szlakiem przemytników

  • Ścieżka alpinistyczna w trawersie z krótkimi, wymagającymi odcinkami via ferrata

  • Bardzo odsłonięta, wyeksponowana i pozbawiona zabezpieczeń, potrzebny sprzęt i doświadczenie a najlepiej przewodnik, który zadba o wszystko i opowie to czego nie dowiesz się z internetu

  • Wspaniały widok na Jezioro Garda 

Uwaga! WAŻNE

Przypominamy, aby przeczytać ogólne informacje dotyczące odpowiedzialności na via Ferrata,
możesz je również znaleźć tutaj 

Jednym z organizatorów via ferrata nad Jeziorem Garda jest grupa mMove z Arco. A my jesteśmy ich oficjalnym partnerem. Ceny i warunki w naszym serwisie są identyczne, jak bezpośrednio u organizatora. Rezerwując na tej stronie, wspierasz nasze działania. Dziękujemy!.

cena

90
osoba
 • Przewodnik
 • Wyposażenie
 • Ubezpieczenie

pok. Pregasina

Braku lęku wysokości i otwartych przestrzeni
Dobra kondycja fizyczna.

przewodnik górski UIAGM, kask, uprząż, zestaw via ferrata, rękawiczki, transfer grzecznościowy i ubezpieczenie OC. Sprzęt sprawdzony zgodnie z protokołem bezpieczeństwa mMove – OUTDOOR SAFETY FIRST

buty trekkingowe, plecak z wodą (po 1l) i przekąskami, kurtkę przeciwdeszczową, maskę (covid-19)

wypożyczenie kamery sportowej wraz z kartą SD -20euro

Podczas rezerwacji możesz wybrać jeden z 3 miejsc zbiórki :

ARCO  – przez legionistów czechosłowackich nr 14 – 14.00 | GPS 45.927168 10.891491
RIVA DEL GARDA  – viale rovereto nr 136 – 14.15 | GPS 45.878649 10.856839
PREGASINA – Pomnik Reginy Mundi – 14.40 | GPS 45.856409, 10.829891

Transfer odjeżdża punktualnie we wskazanych godzinach,  prosimy o unikanie opóźnień w poszanowaniu innych uczestników.

Lokalnie współpracujemy z wieloma biurami przewodników alpejskich. Zamówisz u nas wycieczkę dla siebie lub grupy. Wypożyczysz dowolny sprzęt, skonsultujesz swoje plany i marzenia. Nie bój się zapytać – to nic nie kosztuje. Skontaktuj się z nami i powiedź nam co chcesz zrobić. Na pewno znajdziemy rozwiązanie i odpowiednią wyprawę.

+39 392 291 3547
ko*****@ac**********.pl

jezioro garda via ferrata

Login

Active Squad – Serwis do rezerwacji wakacji we Włoszech. Na stronie znajdziesz noclegi, atrakcje, wycieczki, rozwiązania oferowane przez lokalnych organizatorów i biura podróży. Pomożemy zorganizować Twój urlop. 

Active Squad di Wojciech Dziadosz
Attività prevalente: SERVIZI NEL SETTORE TURISTICO

P.IVA: 02666930207

IT02666930207

Adres

Desenzano del Garda (BS)

Telefon

Email

ko*****@ac**********.pl

odkryj nasze social media!