Jezioro Garda

Wspinaczka

podstawowe wsprowadzenie

WSPINACZKA

Pierwszym zadaniem naszych przewodników alpejskich (certyfikowanych na całym świecie) będzie stworzenie lekkiej i przyjaznej atmosfery w celu stymulowania nauki. Następnie krok po kroku wprowadzą Cię w pionowy świat wspinaczki, ucząc technik progresji, bezpieczeństwa i węzłów.

Podstawowy kurs jest skierowany do początkujących, którzy chcą spróbować wspinaczki skałkowej po raz pierwszy. Jest skierowany do tych, którzy już wspinają się w pomieszczeniach w sztucznych salach gimnastycznych i chcą przekształcić i przenieść swoje umiejętności i umiejętności na skałę.

Pod koniec kursu uczestnicy będą posiadali niezbędną wiedzę i umiejętności, aby móc wspinać się po łatwych, kolczastych trasach wspinaczki sportowej. Będą wtedy mogli robić postępy i cieszyć się z osiągniętych dobrych wyników oraz miejsca na poprawę.

Przyjemny śródziemnomorski klimat, atmosfera Arco i bliskość Jeziora Garda to wyjątkowe składniki, które sprawiają, że łatwo jest spróbować wspinaczki.

Uwaga:
Czasami może się zdarzyć, że minimalna liczba uczestników zarezerwowanego kursu nie zostanie osiągnięta. W takim przypadku dajemy Ci możliwość uczestniczenia w kursie, uiszczając tę ​​samą opłatę, ale zmniejszając liczbę dni. Będziesz miał tę samą korzyść, że płacisz tę samą opłatę, koncentrując informacje, które otrzymasz w krótszym czasie i z mniejszą grupą. Alternatywnie możesz zarezerwować prywatnego przewodnika, aby przybyć na tę samą liczbę dni. W przypadku dodania innych osób cena kursu zostanie przeliczona.

Organizatorem wspinaczki nad Jeziorem Garda jest grupa mMove z Arco. Jesteśmy oficjalnym partnerem. Ceny i warunki w naszym serwisie są identyczne, jak bezpośrednio u organizatora. Rezerwując na tej stronie, wspierasz nasze działania. Dziękujemy!.

cena

czas trwania 3,5 dnia
250
osoba
  • Przewodnik
  • Wyposażenie
  • Ubezpieczenie

tutaj wkrótce pojawi się kalendarz rezerwacji, wróć wkrótce, lub skontaktuj się z nami.

dobra kondycja fizyczna, brak lęku wysokości i otwartych przestrzeni. 

przewodnika górskiego UIAGM, wyposażenie techniczne, transfer grzecznościowy i ubezpieczenie OC

wygodne ubranie, trampki, plecak z wodą (1l każdy ) i przekąski, kurtkę przeciwdeszczową, maskę (covid-19)

wypożyczenie kamery sportowej wraz z kartą SD -20euro

Transfer odjeżdża punktualnie we wskazanych godzinach,  prosimy o unikanie opóźnień w poszanowaniu innych uczestników.

jezioro garda, wspinaczka

wyjdź poza swoje granice!

Login

Active Squad – Serwis do rezerwacji wakacji we Włoszech. Na stronie znajdziesz noclegi, atrakcje, wycieczki, rozwiązania oferowane przez lokalnych organizatorów i biura podróży. Pomożemy zorganizować Twój urlop. 

Active Squad di Wojciech Dziadosz
Attività prevalente: SERVIZI NEL SETTORE TURISTICO

P.IVA: 02666930207

IT02666930207

Adres

Desenzano del Garda (BS)

Telefon

Email

ko*****@ac**********.pl

odkryj nasze social media!