mONIGA DEL GARDA

Recyclage Cafè

Jezioro Garda

WYPOŻYCZALNIA ROWERÓW

Rowerem w Moniga i Manerba del Garda w południowo zachodnim regionie Jeziora Garda. Region ten często wybierany jest przez gości ze względu na dobre położenie i duże zasoby noclegów. Szeroki wybór kempingów, prywatnych apartamentów i hoteli dostarczają rozwiązania dla każdego. Dostępne zasoby terenu pozwalają na doskonałe wycieczki rowerowe dla każdego.

Rowerem nad Jeziorem Garda, region południowo zachodni

Region miasteczek Moniga, Manerba del Garda, Padenghe i cały region tzw zachodniej niskiej Garday do Salo to wyjątkowe tereny na rower. Teren ten jeszcze nie jest tak górzysty jak oddalone wyżej zachodnie wybrzeże jeziora. Bardzo dobre warunki dla każdego i rodzinne wycieczki na rower to większość południowego regionu Jeziora Garda.

Z tego miejsca bez problemu rowerami zwiedzisz miasteczka

  • Desenzano del Garda
  • Padenghe sul Garda,
  • Moniga del Garda
  • Manerba del Garda,
  • Salo.

Rowerem nad Jeziorem Garda, region południowo zachodni

Jesteśmy w Lombardii, jednym z największych włoskich regionów, najbogatszym w całej Europie. Zajmuje on większość południowo zachodniego wybrzeża Jeziora Garda od Sirmione i długiego na kilka kilometrów półwyspu położonego na samym południu jeziora. Aż do miasteczka Limone sul Garda, gdzie znajdziesz słynną podwieszaną trasę rowerową.

Północny region przez ukształtowanie terenu, wysokie i strome góry dostępny jest jednak dla bardziej wymagających kolarzy. Opis i szczegóły – przenieś mnie na północ.

Wypożyczalnie rowerowe nad Jeziorem Garda, Moniga i Manerba del Garda

Italia i Jezioro Garda to rower, a jeśli Włochy to jedzenie. W tym przypadku mamy dla Was połączenie idealne. Recyclage CAFE Wypożyczalnie rowerów połączoną z doskonałą restauracją, barem. Ale to nie koniec, bo dla chętnych możliwość pamiątki na dłużej -studio tatuażu! To naprawdę działa i ma się świetnie na lokalnej mapie. Miejsce bardzo lubiane głównie przez lokalsów, doskonale położone przy głównej ulicy i regionie wielu tras rowerowych, bezpłatny parking.

To miejsce, gdzie lokalne wino serwuje się z wanny przy barze, a wino w tym regionie mają również bardzo dobre. Różowe, włoskie słynne Chiaretto! Wino to pochodzi z winorośl Groppello, Marzemino, Barbera i Sangiovese i znajdują się w słynnym obszarze produkcyjnym zwanym Valtenesi, właśnie w południowo zachodnim od jeziora Garda między Moniga i Manerba. Tradycyjnie tylko pierwsze kiście ze zbiorów przeznaczone są do produkcji Chiaretto. Określane jako „wino jednej nocy”, pochodzi z ciemnych winogron, które zostały poddane winifikacji z częściowym tylko kontaktem ze skórkami (podczas jednej nocy). To jedno z pierwszych włoskich win, które uzyskało uznanie nazwy kontrolowanego pochodzenia 21 lipca 1967 roku. Ale wracamy na rower!

rowerem nad jeziorem garda

Rowery elektryczne nad Jeziorem Garda

Recyclage CAFE  Położone w samym sercu regionu, przy głównej ulicy zaczynając tutaj swoje wycieczki rowerowe już po kilku pedałowaniach trafiasz na ścieżki rowerowe. W regionie jest ich wiele, rozwiązań i odkrywania regionu wręcz niezliczone kombinacje, ja natomiast chciałbym skupić Waszą uwagę na trzech konkretnych. Te oczywiście, można lekko modyfikować, uzupełniać czy skracać. Chciałem przede wszystkim by każdy kto odbierze rower z Recycling Cafe, miał gotowy pomysł na to gdzie i jak go wykorzystać. Ale zanim wyjedziemy na trasę, poznajcie zasoby tego miejsca.

Recyclage CAFE znajdziecie wyjątkowe rowery, oprócz klasycznych już miejskich rowerów, MTB -również w wersji Full, to wypożyczalnia ma do zaoferowania wygodne rowery, które są idealne wręcz dla osób nieprzyzwyczajonych np do zgarbionej pozycji klasycznych ram, czy wąskich siodełek. Grube opony, niewielkie koła, szerokie wygodne siodło i elektryczne wspomaganie pozwoli podróżować nawet osobom nie przyzwyczajonym do rowerów.

Wypożyczalnia w swojej ofercie ma przede wszystkim rowery elektryczne, cała flota została kompletnie zmieniona na wiosnę 2022. To co może zainteresować rodziny z mniejszymi dziećmi, w ofercie wypożyczalni otrzymacie również mniejsze rowery elektryczne dla dzieci na kołach 24 cale. Jestem pewien, że pozwolą Wam one cieszyć się trasami całą rodziną. Ceny rowerów elektrycznych od 30 euro. 

Wybierz swoją trasę rowerową w okolicy Recyclage Cafe w Moniga del Garda

Poniżej znajdziesz cztery konkretne trasy w zależności od poziomu trudności i Waszych oczekiwań. Po kliknięciu opis, kilka zdjęć i link do pobrania śladu GPS. Wybierz swoje i ciesz się wspólnym czasem na dwóch kółkach!

jezioro garda

cennik rowerów elektrycznych

noclegi nad

jeziorem garda

Noclegi nad Jeziorem garda, sprawdzamy i weryfikujemy. To jedna z naszych głównych działalności. Chłodne algorytmy wyszukiwarek uzupełniamy sercem i doświadczeniem. Jesteśmy ludźmi i ofertę szykujemy osobiście. Mieszkamy w regionie wiele lat i wiemy co zaproponować Wam jeśli przyjeżdżacie z rodziną, albo bez. Na rower, lub w góry, a może na szalony weekend. Wiemy jak różny jest region, dlatego wybieramy najbardziej optymalny do potrzeb na Waszym urlopie.

Dzielimy się naszym doświadczeniem i kontaktami, dopełniamy lokalnymi agencjami i prywatnymi rozwiązaniami oraz największymi serwisami na rynku. 

Apartamenty, kempingi. Szwajcarska jakość od 25 lat w Polsce.
Skorzystaj z wyszukiwarki ponad 200 ofert nad Jeziorem Garda. Jeśli potrzebujesz pomocy w znalezieniu odpowiedniej opcji i rezerwacji skontaktuj się z nami. 

Lubisz samodzielność? – oddajemy Ci najbardziej popularne narzędzie 
Światowy lider w wyszukiwaniu noclegów. Ponad 5 tysięcy obiektów w regionie Jeziora Garda. Szybka i bezpośrednia rezerwacja. 

blog i forum

jezioro garda

Pamiętaj o naszym blogu, który znajdziesz na stronie www.jeziorogarda.info

To najbardziej potwierdzony i aktualny blog o regionie Jeziora Garda, bo pisany przez mieszkańców. Sprawdź nasze doświadczenia, inspiracji. Zapraszamy też na największą grupę na facebooku, gdzie wspólnie dzielimy się naszymi doświadczeniami.

sirmione

Login

Active Squad – Serwis do rezerwacji wakacji we Włoszech. Na stronie znajdziesz noclegi, atrakcje, wycieczki, rozwiązania oferowane przez lokalnych organizatorów i biura podróży. Pomożemy zorganizować Twój urlop. 

Active Squad di Wojciech Dziadosz
Attività prevalente: SERVIZI NEL SETTORE TURISTICO

P.IVA: 02666930207

IT02666930207

Adres

Desenzano del Garda (BS)

Telefon

Email

ko*****@ac**********.pl

odkryj nasze social media!