Wypożyczalnia sprzętu nad Jeziorem Garda

Wypożyczalnia rowerów

Lokalnie współpracujemy z wieloma wypożyczalniami, dlatego jesteśmy w stanie zorganizować Ci każdy rower w zależności od potrzeb i miejsca gdzie jesteście. Miejsca z którymi pracujemy to sprawdzone przez nas punkty z najlepszymi cenami. 

Sprzęt wodny

Wybrane miejsca i szkółki na północnym i południowym wybrzeżu. Windsurfing, SUP, Motorówka, Jachty, sprzęt do nurkowania. 

Skutery i motory

Najlepsze wypożyczalnie ze sprawdzonym sprzętem. Dodatkowo doskonałe propozycje na wycieczki np skuterem. To dobry pomysł by interesująco spędzić dzień. 

Samochód

Chcielibyście wyjechać do Włoch jednak nie w smak wam tracić kilka dni urlopu na podróż? A może już tutaj jesteś i szukasz auta na kilka dni? Poznajcie ofertę wynajmu samochodu na miejscu! Polskie warunki rezerwacji i płatności. 

Masz problem ze znalezieniem?
Skorzystaj z wyszukiwarki słów. 

Noclegi nad Jeziorem Garda

Apartamenty, kempingi. Szwajcarska jakość od 25 lat w Polsce. Skorzystaj z wyszukiwarki ponad 200 ofert nad Jeziorem Garda. Jeśli potrzebujesz pomocy w znalezieniu odpowiedniej opcji i rezerwacji skontaktuj się z nami. 

W przypadku bezpośredniej rezerwacji w serwisie Interhome skorzystaj z linku poniżej. Jak znajdziesz interesujące opcje skonsultuj je z nami. Doradzimy Ci, potwierdzimy ich stan i region dla Waszych potrzeb.

Hotele, apartamenty. Od 1996 na rynku, dziś światowy lider w wyszukiwaniu noclegów. Booking to blisko 5 tysięcy obiektów w regionie Jeziora Garda. Szybka i bezpośrednia rezerwacja. 

Lubisz samodzielność – oddajemy Ci najbardziej popularne narzędzie 

Booking.com

W wyszukiwaniu najlepszych noclegów nad Jeziorem Garda, oddajemy Wam przede wszystkim nasze doświadczenie i kontakty. Dopełniamy lokalnymi agencjami i prywatnymi rozwiązaniami i dwoma największych graczy na rynku. W sumie mamy w bazie prawie 10 tysięcy ofert tylko nad Jeziorem Garda!

Napisz do nas, doradzimy i pomożemy znaleźć Twój odpowiedni nocleg!

Dokonując rezerwacji w naszym serwisie, otrzymujecie od nas pełne wsparcie na miejscu w języku polskim. Dodatkowo pierwszeństwo w rezerwacjach atrakcji w całym serwisie Active-Squad, a już niebawem dostęp do ukrytych treści na blogu, które będą wyłącznie dla naszych gości.

Login

Active Squad – Serwis do rezerwacji wakacji we Włoszech. Na stronie znajdziesz noclegi, atrakcje, wycieczki, rozwiązania oferowane przez lokalnych organizatorów i biura podróży. Pomożemy zorganizować Twój urlop. 

Active Squad di Wojciech Dziadosz
Attività prevalente: SERVIZI NEL SETTORE TURISTICO

P.IVA: 02666930207

IT02666930207

Adres

Desenzano del Garda (BS)

Telefon

Email

ko*****@ac**********.pl

odkryj nasze social media!