północne Włochy

Zima

Zima w północnych Włoszech
Zima w północnych Włoszech

Zima w północnych Włoszech

chcesz przeżyć niezapomnianą przygodę?

Wspólnie z Polskimi partnerami we Włoszech zapraszamy Was do regionów Val di Sole i Dolomity. To dwa regiony położone na północ od Jeziora Garda. Doskonałe zimowe kierunki, znane w całej Polsce przez miłośników białego szaleństwa.  

Val di Soleczyli dolina słońca –położona we Włoszech w regionie Trydent-Górna Adyga. Val di Sole to region górski, otoczony masywami Adamello, Grupa Brenta oraz Ortler. Rozciąga się od przełęczy Tonale na zachodzie do miejscowości Mostizzolo, która stanowi granicę z Val di Non na wschodzie. Popularnym kierunkiem jest Marilleva. 

W regionie bardzo ważną rolę odgrywa turystyka aktywna. Region był gospodarzem mistrzostw świata w snowboardingu, kajakarstwie górskim i kolarstwie górskim. 

Dolomity  pasmo górskie w północno-wschodniej części Włoch, część Południowych Alp Wapiennych w Alpach Wschodnich. Leży pomiędzy dolinami: Val Rendena na zachodzie, Piawa na wschodzie oraz Pustertal (Val Pusteria) na północy. Najwyższe szczyty Dolomitów to: Punta Penia (3342 m n.p.m.) i Punta Rocca (3309 m n.p.m.) w masywie Marmolady, Antelao (3263 m n.p.m.), Tofany. Zachodnia – prowincji Trentino, północna – prowincji Bolzano-Alto Adige/Bozen-Südtirol. W 2009 roku Dolomity wpisano na listę światowego dziedzictwa UNESCO.

sprawdź, co dla was przygotowaliśmy!

propoponowane

Wspólnie z Polską firmą eventowo – szkoleniową Val di Sole PROJECT zapraszamy Was do regionu VAL DI SOLE w północnych Włoszech. Założycielką i osobą odpowiedzialną za region Val di Sole jest rezydentka i mieszkanka Ola. Wiele lat temu zamieszkała w tym górskim regionie Włoch, dziś prowadzi tam rodzinną firmę. Wspólnie z Olą, przygotowaliśmy dla Was bogatką ofertę noclegową, oraz szkółkę narciarską i zajęcia zimowe. Wszystko w języku polskim. 

Zabawa i bezpieczeństwo gwarantowane!

8
4
35.00 
Explore
6
3
35.00 
Explore
4
5
55.00 
Explore
6
6
65.00 
Explore
6
5
80.00 
Explore
8 hours25
11
18.00 
Explore
1 hour40
12
24.00 
Explore
3 hours 15 minutes6
1
82.00 
Explore

propoponowane

dolomity

Wspólnie z wieloletnią rezydentką regionu i autorką bloga GoToSouthTyrol – Martą Rojek zapraszamy Was do regionu Dolomity.

Marta od kilkumnastu lat mieszka we Włoszewch a od wielu lat w samym Bolzano, gdzie wynajmuje swoje mieszkanie turystom oraz wspiera ich swoją wiedzą i doświadczeniem w organizacji pobytów zimowych i letnich. Wspólnie z Martą, przygotowaliśmy dla Was ofertę noclegową, oraz zajęcia zimowe.

Sprawdź niepowtarzalną ofertę! 

Na zajęcia i do szkółki narciarskiej zapraszamy wszystkich w wieku od 3-93 lat. Zajęcia prowadzone są przez polskich instruktorów i rezydentów. 

Wybierz odpowiednią imprezę. Każda strona wyposażona jest w kalendarz, skorzystaj by wybrać termin. Postępuj zgodnie z wyświetlanymi informacjami. Jeśli masz pytania skontaktuj się z nami. +39 392 291 3547

Organizator VAL DI SOLE PROJECT, zapewnia sprzęt. 

Wygodne ubranie zimowe. Zalecana bielizna termoaktywna. 

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub ciekawostki, prosimy o uważne zapoznanie się z zastrzeżeniem . Jeśli masz inne pytania, skontaktuj się z nami 

Organizator zastrzega sobie prawo do zmian i modyfikacji harmonogramu w przypadku złej pogody. W skrajnych przypadkach (nagła niesprzyjająca pogoda) harmonogram może zostać zmieniony. Dopełnimy wszelkich starań by zrealizować zaplanowane wycieczki.

Login

Active Squad – Serwis do rezerwacji wakacji we Włoszech. Na stronie znajdziesz noclegi, atrakcje, wycieczki, rozwiązania oferowane przez lokalnych organizatorów i biura podróży. Pomożemy zorganizować Twój urlop. 

Active Squad di Wojciech Dziadosz
Attività prevalente: SERVIZI NEL SETTORE TURISTICO

P.IVA: 02666930207

IT02666930207

Adres

Desenzano del Garda (BS)

Telefon

Email

ko*****@ac**********.pl

odkryj nasze social media!